Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser15394

Guest
Każdy się tłumaczy jak może, jak mi kiedyś coś ubijecie to już mówię że apka nie działała
 
no widzisz taka rozmowa z wami, zawsze i tak wszystko jest "tak jak wy myślicie" i oczywiście wy "macie racje", spałem wtedy, dokładnie tak było, trzymajcie się strzałka
 
nawet tam nie grałeś to po co się wtrącasz




no skoro wojsko było rozbijane to logiczne

a kolon wszedł bo nie odswiezyłem grepolis i ścinka była, potem ci napisałem to na priv z jednym wulgaryzmem to mnie zgłosiłeś konfiturko
Jak ja ci ładowałem na żywca to też odświeżałeś za każdym razem grę? Ja sobie przypominam, że przy każdej akcji do mnie pisałeś i każdy kolon wszedł a potem była standardowo, lag, cofka przeskoczyła etc
 

DeletedUser15394

Guest
Lepiej w nocy na moralach przynajmniej nie chodzą po innych discordach i nie pokazują ss synchro czy takie coś jest możliwe :D
 

DeletedUser30647

Guest
Czym wy się podniecacie? Każdemu ktoś ubił jakiegoś offa czy ognie. Każdy stracił miasto/a więc nie rozumiem o co chodzi? Ale jak to w waszym przypadku bywa po prostu lubicie jak coś się dzieje nie koniecznie w grepo a tutaj na FO. Można z kogoś się pośmiać, ubliżać itd... Dlatego to już mój ostatni wpis. Pozdrawiam wszystkich nawet Królika ( bardziej wole nick El Devilek ) i mistrzunia. Mniej arogancji a więcej zabawy życzę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Robaczku, odświeŻyłem jak już, to po pierwsze.
Po drugie, nie miałem potrzeby Cię zgłaszać, bo łatwiej było wziąć wioskę od Ciebie niż od gościa na przymusowych wakacjach, nawet synchro robionym "na odwal".
Bawimy się dalej?
I nie rób z siebie wielkiego prawilniaka pisząc teksty typu "konfiturko", bo śmiesznie to brzmi z ust osoby, która niedawno pisała egzaminy ósmoklasisty. Ciao bella.
Btw, jak tak sobie pomyślę, to największą przyjemność czerpałem z czyszczenia i podbijania Ciebie.
Im ktoś więcej ujada, tym większa satysfakcja z usadzenia go na czterech literach, pozdrawiam cieplutko.

ee dorosły :D sam doszedłeś do nas, tj. do Kroniki na jednym serwerze mając wtedy 14 lat:p albo i mniej
 
Lepiej jest być dzieckiem niż dorosłym, bo jako dzieciak można się tłumaczyć z rzeczy z których dorosłemu byłoby trudno ;)
 
To opowes tom bejke cy ne?
Już opowiedziałem dodaje raz jeszcze na prośbę kacpra


"Był Bubuś na Synopi co szczekał zzaaaaa muuru sojusz go chronił by nie wychylał się z tłumu.. Bubuś miał na to sposób własny.. wszedł na Fo z naszą gwiazdą walczyć(kacperek lan) Na to nasza gwiazda miała sposób taki .. zrobiła cztery i pół katy no i bubusia wymazała z mapy"
Imo suche i kicha :p
 
Do góry