Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

Lepiej na autoboty było grać przynajmniej wiadomo było że miasto stracone a tu się modlić żeby sami sobie sklinowali kolona ;/ ale nic oni są bez winy tylko poszkodowani ile razy to słyszałem od kogoś z sezonów jak siedzą razem na discordzie i zgłaszają wszystkich od góry do dołu jak to robiła kronika na messynie swego czasu :)
mistrzu nie nadawaj na kronikę bo tam grają ludzie na poziomie i poniżej pewnego pułapu nie schdzą

Jeżeli chodzi o ten swiat to ludziom się juz w głowach pomieszało i chyba zachciało im się z grepo zrobić simsy ,niektórzy to nawet nie wiedzą co to są fejki i każdy atak nazywają fejkami strasząc zgłaszaniem do supka.
Nie wiem co sie dzieje z tą grą ale kiedyś takie coś jak zgłaszanie do supportu to byla ostateczność a dzisiaj z tego co widze stało się normą w tej grze .Nie umiejętności a cwaniactwo zaczyna dominować .
 
Ostatnia edycja:
mistrzu nie nadawaj na kronikę bo tam grają ludzie na poziomie i poniżej pewnego pułapu nie schdzą

Jeżeli chodzi o ten swiat to ludziom się juz w głowach pomieszało i chyba zachciało im się z grepo zrobić simsy ,niektórzy to nawet nie wiedzą co to są fejki i każdy atak nazywają fejkami strasząc zgłaszaniem do supka.
Nie wiem co sie dzieje z tą grą ale kiedyś takie coś jak zgłaszanie do supportu to byla ostateczność a dzisiaj z tego co widze stało się normą w tej grze .Nie umiejętności a cwaniactwo zaczyna dominować .
tak jest od paru lat, ktoś robi syncho w każdej akcji to zgłoszenie leci.. jak się nie da kogoś podbić to szukanie na siłę czegoś by nakablować np nazwa miasta lub jakaś stara wiadomość a jak nic nie działa to fejki, tj. pełno ataków żeby zamulać grę i uniemożliwić obronę
 
mistrzu nie nadawaj na kronikę bo tam grają ludzie na poziomie i poniżej pewnego pułapu nie schdzą

Jeżeli chodzi o ten swiat to ludziom się juz w głowach pomieszało i chyba zachciało im się z grepo zrobić simsy ,niektórzy to nawet nie wiedzą co to są fejki i każdy atak nazywają fejkami strasząc zgłaszaniem do supka.
Nie wiem co sie dzieje z tą grą ale kiedyś takie coś jak zgłaszanie do supportu to byla ostateczność a dzisiaj z tego co widze stało się normą w tej grze .Nie umiejętności a cwaniactwo zaczyna dominować .
Z całym szacunkiem ale nie każdy tam jest na poziomie xD Są pewne wyjątki ;)
 
Do góry