Helike - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser30647

Guest
Nie wiem czy zauważyłeś ale sezonów tutaj już od dłuższego czasu nie ma :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A wejdziecie tą ekipą na stary system jeszcze?? ;)
Ten Piekielny Jeżdzieć od Was tam chyba chciałby się jeszcze raz zmierzyć ;) ( sądząc po profilu;P) zreszta paru innych pewnie też się jeszcze znajdzie ;)
 

DeletedUser30647

Guest
Nie ma żadnych planów. To dla większości z nas koniec przygody na starym systemie. Bedziecie teraz mieli łatwiej na innych swiatach :)

Za kilka dni postawicie 7 cudakow a pozniej moze na jakimś nowym świecie połączymy siły i wspólnie sklepiemy Królika co Ty na to? :)
 

DeletedUser30647

Guest
Nie przesadzajcie mimo dużej wrogości między naszymi sojuszami myślę że to do pewnego momentu był jeden z fajniejszych i ciekawszych światów :) osobiście też miałem kilka niemiłych incydentów ze strony Haters/Inkwizycja/Oponenci ale także niektorzy gracze z tego obozu pokazali całkiem fajny poziom gry jak i zarówno kulturę osobistą. I wydaje mi się że to samo zadziałało w drugą stronę :)
 
Co zrobić - niektórzy nic innego nie potrafią jak wyładowywać swoją frustrację oraz zasłaniać swój brak umiejętności fejkowaniem na potęgę ;)
no czego jak czego ale braku umiejętności to akurat ty nie możesz mi zarzucać, następnym razem nagram ten cyrk który oglądam jak lecisz :D

A jak będzie serwer gdzie postanowicie wejść razem, nie ściagając na mnie 3/4 grepo to śmiało podeślijcie linka :)
 
A jak będzie serwer gdzie postanowicie wejść razem, nie ściagając na mnie 3/4 grepo to śmiało podeślijcie linka :)
Wybujałe ego.... 3/4 serwera ? Ejro z pepep i Love ile Ci w jedno popoludnie miast wzięli? 2?? 3? 4?? Nie potrzeba na Ciebie aż tak wiele, ja być może nie wystarczam, ale są lepsi ode mnie z którymi gram razem, i już Ci to dobitnie wykazali.
 
Ostatnia edycja:
Nie przesadzajcie mimo dużej wrogości między naszymi sojuszami myślę że to do pewnego momentu był jeden z fajniejszych i ciekawszych światów :) osobiście też miałem kilka niemiłych incydentów ze strony Haters/Inkwizycja/Oponenci ale także niektorzy gracze z tego obozu pokazali całkiem fajny poziom gry jak i zarówno kulturę osobistą. I wydaje mi się że to samo zadziałało w drugą stronę :)
Mam nadzieję, że Mr.Olo zalicza się do pozytywnego poziomu gry
 
Zszedłem z morali w jak coś możesz mnie podbijać w końcu. ;)
to teraz zejdź na dół m55 do mnie, ja to jakoś nie widzę sensu w walce gdzieś gdzie mam 4 wioski na 150 wrogów xdd


Wybujałe ego.... 3/4 serwera ? Ejro z pepep i Love ile Ci w jedno popoludnie miast wzięli? 2?? 3? 4?? Nie potrzeba na Ciebie aż tak wiele, ja być może nie wystarczam, ale są lepsi ode mnie z którymi gram razem, i już Ci to dobitnie wykazali.
Pokazali jak się lata z kilkudziesięciu wioch na kilka, no ale nie fakt, zabrali mi wioch. Niech podszkolą topkę naleśników i kroniki, bo tam gdzie mamy po równo wioch są bezsilni.

No ale możecie być pewni, że wejdziemy w kilka osób wam na plecki jak odsapniemy.
 
Do góry