Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

Złomiarze byli za słabi na chwasty ale dla was na froncie byliby za mocni :)
smiley-emoticons-bravo2.gif
smiley-emoticons-bravo2.gif
smiley-emoticons-bravo2.gif

to ile to wiosek złomiarze oddali chwastom NA FRONCIE z vvv bo bali się frontu z vvv? przypomnisz czy muszę szukać w statystykach
zanim coś napiszesz przypomnij sobie jak uciekliście z frontu
nie no nie mogę leżę ze śmiechu

ja tylko mówię że gdyby was nie było to Chwasty przygarnęłyby jeszcze z 5 osób i ze 100 wiosek od nich, dlatego nie byliście im potrzebni
 
smiley-emoticons-bravo2.gif
smiley-emoticons-bravo2.gif
smiley-emoticons-bravo2.gif

to ile to wiosek złomiarze oddali chwastom NA FRONCIE z vvv bo bali się frontu z vvv? przypomnisz czy muszę szukać w statystykach
zanim coś napiszesz przypomnij sobie jak uciekliście z frontu
nie no nie mogę leżę ze śmiechu

ja tylko mówię że gdyby was nie było to Chwasty przygarnęłyby jeszcze z 5 osób i ze 100 wiosek od nich, dlatego nie byliście im potrzebni
Ale to samo lasty zrobili, z tym ze nie poinformowali nas o zerwaniu paktow,
Mówisz na kogos a wasi sojusznicy zrobili to samo. Pokory Darek troche
 
Ale to samo lasty zrobili, z tym ze nie poinformowali nas o zerwaniu paktow,
Mówisz na kogos a wasi sojusznicy zrobili to samo. Pokory Darek troche
nie wiem co zrobiły lasty dokładnie bo się tym nie interesowałem za bardzo, ale raczej nie oddały wiosek na froncie - zmienily strone, tylko,
a złomiarze jak takie pi[cenzura] oddały wioski i wycofały się na bezpieczne pozycje, o informowaniu o zerwaniu paktów też nie pamiętam

btw. pamiętam dzwoni mi rano telefon, patrze na powiadomienie złomiarz leci do mnie, no nic pewnie fejka puszcza, poszedłem na fajke, wracam a tu mi procki wyczyścił i jest czerwony ;)
 
nie wiem co zrobiły lasty dokładnie bo się tym nie interesowałem za bardzo, ale raczej nie oddały wiosek na froncie - zmienily strone, tylko,
a złomiarze jak takie pi[cenzura] oddały wioski i wycofały się na bezpieczne pozycje, o informowaniu o zerwaniu paktów też nie pamiętam

btw. pamiętam dzwoni mi rano telefon, patrze na powiadomienie złomiarz leci do mnie, no nic pewnie fejka puszcza, poszedłem na fajke, wracam a tu mi procki wyczyścił i jest czerwony ;)
Ale pupa piecze
 
Bo na nagidos nikomu nie kazaliście oddac wiosek,bo inaczej bedzie zdrajca?
Bo tam zrobiliscie sojusz z koalicji 5 sojuszy i kazdy gracz z tamtych ekip oddawal bez problemu swoim, a tu zrobiliscie jeden sojusz i juz nie bylo znajomych tylko zlepek graczy.
Ci ludzie,ktorych wymieniacie tak ochoczo nie dostali nic w zamian, a mimo to oddali miasta,bo nie umiecie zarzadzac zasobem ludzkim.
Majac 50+ procent przerosly was wymiany miast to z jakiej racji macie wygrac?Czym na to zasluzyliscie?Podpisaniem paktu z lastami xd?
Tworzenie sojka na 200 ludzi to miecz obusieczny.W chwastach bylo 3x mniej i jedna osoba walnela szare.U was oddalo miasta wiecej,bo nazbieraliscie randomow,ktore sie zemscily.

Nie no beczka. Jak czytałem że gracz który ma 20 albo 30 maks miast chce iść na dominacje do głównego sojka to chyba ktoś taki pierwszy raz grał dominacje xD
 
smiley-emoticons-bravo2.gif
smiley-emoticons-bravo2.gif
smiley-emoticons-bravo2.gif

to ile to wiosek złomiarze oddali chwastom NA FRONCIE z vvv bo bali się frontu z vvv? przypomnisz czy muszę szukać w statystykach
zanim coś napiszesz przypomnij sobie jak uciekliście z frontu
nie no nie mogę leżę ze śmiechu

ja tylko mówię że gdyby was nie było to Chwasty przygarnęłyby jeszcze z 5 osób i ze 100 wiosek od nich, dlatego nie byliście im potrzebni
Ale Ty chyba masz problem z odróżnianiem kto oddał wioski chwastom, przy was mieliśmy samych graczy którzy nie są frontowcami a nasi frontowcy byli przy chwastach. Więc gracze zostali poinformowani chętnie wioski z naszymi frontowcami oraz chwastami wymienili bo nie chcieli być przy czerwonych. Normalny zabieg, do tego dodam że nikt pokrzywdzony nie został, każdy dostał w zamian tyle wioch ile sam. A nie tak jak u was dawać wiochy albo jesteście zdrajcy. Więc jeśli organizacja to dla ciebie ucieczka z frontu to już wiem dlaczego nic nie wygrywasz
 
O widzisz to tak samo jak z lastami, ale to juz ci chyba na grepo pisalam, jak było z naszej strony.
Wiesz że Cie lubię i dobrze mi sie grało koło Ciebie na innym świecie ;)
nie wiem co dokładnie zrobiły lasty poza zmianą kolorku na mapie, pakty są i później ich nie ma każdy ma prawo je zrywać
mi się nie podoba tylko to oddawanie wiosek, a później zmiana strony, to nie można powiedzieć, dzięki nie podoba mi sie u was/z wami idę do czerwonych? i jedziemy z walką dalej? ja bym się chętnie ponawalał ze Złomami ale uciekli w większości niestety :/, a niektórych nie atakuję przez stare znajomości
 
Wiesz że Cie lubię i dobrze mi sie grało koło Ciebie na innym świecie ;)
nie wiem co dokładnie zrobiły lasty poza zmianą kolorku na mapie, pakty są i później ich nie ma każdy ma prawo je zrywać
mi się nie podoba tylko to oddawanie wiosek, a później zmiana strony, to nie można powiedzieć, dzięki nie podoba mi sie u was/z wami idę do czerwonych? i jedziemy z walką dalej? ja bym się chętnie ponawalał ze Złomami ale uciekli w większości niestety :/, a niektórych nie atakuję przez stare znajomości
Jak ty chyba nikogo nie atakujesz zacznijmy od tego, chyba że w atakowaniu uwzględniasz te privy co wypisywałeś ludziom jak cię atakowali, że już listę do fejkow robisz na nich
 
Wiesz że Cie lubię i dobrze mi sie grało koło Ciebie na innym świecie ;)
nie wiem co dokładnie zrobiły lasty poza zmianą kolorku na mapie, pakty są i później ich nie ma każdy ma prawo je zrywać
mi się nie podoba tylko to oddawanie wiosek, a później zmiana strony, to nie można powiedzieć, dzięki nie podoba mi sie u was/z wami idę do czerwonych? i jedziemy z walką dalej? ja bym się chętnie ponawalał ze Złomami ale uciekli w większości niestety :/, a niektórych nie atakuję przez stare znajomości



Umiesz zrobić nakładkę?Dograć chociaż jedno wsparcia w czas kolona na jedno polecenie?
Chwaty potrafią,złomiarze potrafią,Parę osób z lastów potrafi.
Oni przed nikim nie musieli uciekać.
Dopóki będziecie robić wielkie oczy na synchro nikt takich słów nie będzie traktował poważnie.A to wciąż tylko element gry.
 
Umiesz zrobić nakładkę?Dograć chociaż jedno wsparcia w czas kolona na jedno polecenie?
Chwaty potrafią,złomiarze potrafią,Parę osób z lastów potrafi.
Oni przed nikim nie musieli uciekać.
Dopóki będziecie robić wielkie oczy na synchro nikt takich słów nie będzie traktował poważnie.A to wciąż tylko element gry.
tak ;) widziałem na YT tutorial twój albo pysia ;)
 
Pierwsze słyszę że error miał coś przejmować, byliśmy dwoma osobnymi sojuszami. Możesz sobie mówić że złomiarze nic nie znaczyli bo wy sobie graliście i biliscie słupów a front złomiarzy to były chwasty. Złomiarze byli za słabi na chwasty ale dla was na froncie byliby za mocni :) szczególnie że jak widzicie 2 wsparcie dograne w sekundę i już leci tikecik. Jak już chcesz tak konsekwentnie listę robić to last dance całe też dopisz w końcu też zrobili fikoła

No całe dwa miasta straciłem przez tych złomiarzy. Fakt pierwsze przez własną głupotę - fabian wie coś o tym bo pisałem z nim wtedy, druga wiocha przez murek w mieście którym miałem murek na 9 bo go nie rozebrałem i smacznie mi się wtedy też spało :)

Więc aaaGGresoor owszem wielki wyczyn i umiejętności pokazaliście. Teraz już możecie sobie wbijać kolony i tak już nie pilnuje jak wcześniej więc może się wam coś uda jeszcze przejąć

I tak dla mnie największy ubaw miały akcje gdzie synchro robione na miasto z murem 25 i cyk kolon wchodzi mur 0 :D . Jak szybko synchro zrobione, tak samo wojo zwijane było hahahaa
Albo druga opcja akcja synchro robiona na 22:59 i cyk przed 23:00 mity wlatują hahhaa.. I szukanie kreta, dzięki Fabian za info co gracze pisali gdy kolon padł bo ubaw po pachy miałem, przynajmniej razem pośmialiśmy się....

Saristo dzięki za grę, bo mimo że się znamy z innych światów zawsze mogłem na cb liczyć mimo że grałeś z chwastami. W pewnych kwestiach nawet pewnie dogadalibyśmy się ale wiesz że mnie interesuje czysta gra :)

Malina99 - wiem że fajnie by było kiedyś zagrać razem ale chyba prędko to nie nastąpi :) I tak mimo to, spoczko z cb mordka. Troszkę słupowałeś tu tylko hahaah, może kiedyś wspólne synchro? ;)

I na koniec gratuluje chwastom zwycięstwa. To w jaki sposób je osiągnęliście zostawiam każdemu do własnej interpretacji.
Jedno jest pewne czy by to wygrało Veni niesmak pozostałby w chwastach. Wygrały chwasty niesmak pozostał w veni.
Do zobaczenia na innych światach :)
 
tak ;) widziałem na YT tutorial twój albo pysia ;)

Każdy uczył się robić synchro od oszczepa z yt. Najgorsze jest to że nie widzisz różnicy w tym co zrobili lasty a złomiarze. Lasty same najpierw wymienili między sobą frontowki z naszymi ludźmi którzy nie są frontowcami. I dokładnie to samo zostało zrobione ze złomiarzami. Sama organizacja tez jest inna w obu sojuszach. Z racji iż macie masówkę to nie ma się co dziwić że randomy wolały oddać nam miasta bo okazało się że nie mieszczą się w dominacji. Pozdro i z fartem.
AVE RADA MŁODSZYCH

No całe dwa miasta straciłem przez tych złomiarzy. Fakt pierwsze przez własną głupotę - fabian wie coś o tym bo pisałem z nim wtedy, druga wiocha przez murek w mieście którym miałem murek na 9 bo go nie rozebrałem i smacznie mi się wtedy też spało :)

Więc aaaGGresoor owszem wielki wyczyn i umiejętności pokazaliście. Teraz już możecie sobie wbijać kolony i tak już nie pilnuje jak wcześniej więc może się wam coś uda jeszcze przejąć

I tak dla mnie największy ubaw miały akcje gdzie synchro robione na miasto z murem 25 i cyk kolon wchodzi mur 0 :D . Jak szybko synchro zrobione, tak samo wojo zwijane było hahahaa
Albo druga opcja akcja synchro robiona na 22:59 i cyk przed 23:00 mity wlatują hahhaa.. I szukanie kreta, dzięki Fabian za info co gracze pisali gdy kolon padł bo ubaw po pachy miałem, przynajmniej razem pośmialiśmy się....

Saristo dzięki za grę, bo mimo że się znamy z innych światów zawsze mogłem na cb liczyć mimo że grałeś z chwastami. W pewnych kwestiach nawet pewnie dogadalibyśmy się ale wiesz że mnie interesuje czysta gra :)

Malina99 - wiem że fajnie by było kiedyś zagrać razem ale chyba prędko to nie nastąpi :) I tak mimo to, spoczko z cb mordka. Troszkę słupowałeś tu tylko hahaah, może kiedyś wspólne synchro? ;)

I na koniec gratuluje chwastom zwycięstwa. To w jaki sposób je osiągnęliście zostawiam każdemu do własnej interpretacji.
Jedno jest pewne czy by to wygrało Veni niesmak pozostałby w chwastach. Wygrały chwasty niesmak pozostał w veni.
Do zobaczenia na innych światach :)
Ale kto pytał?
 
No całe dwa miasta straciłem przez tych złomiarzy. Fakt pierwsze przez własną głupotę - fabian wie coś o tym bo pisałem z nim wtedy, druga wiocha przez murek w mieście którym miałem murek na 9 bo go nie rozebrałem i smacznie mi się wtedy też spało :)

Więc aaaGGresoor owszem wielki wyczyn i umiejętności pokazaliście. Teraz już możecie sobie wbijać kolony i tak już nie pilnuje jak wcześniej więc może się wam coś uda jeszcze przejąć

I tak dla mnie największy ubaw miały akcje gdzie synchro robione na miasto z murem 25 i cyk kolon wchodzi mur 0 :D . Jak szybko synchro zrobione, tak samo wojo zwijane było hahahaa
Albo druga opcja akcja synchro robiona na 22:59 i cyk przed 23:00 mity wlatują hahhaa.. I szukanie kreta, dzięki Fabian za info co gracze pisali gdy kolon padł bo ubaw po pachy miałem, przynajmniej razem pośmialiśmy się....

Saristo dzięki za grę, bo mimo że się znamy z innych światów zawsze mogłem na cb liczyć mimo że grałeś z chwastami. W pewnych kwestiach nawet pewnie dogadalibyśmy się ale wiesz że mnie interesuje czysta gra :)

Malina99 - wiem że fajnie by było kiedyś zagrać razem ale chyba prędko to nie nastąpi :) I tak mimo to, spoczko z cb mordka. Troszkę słupowałeś tu tylko hahaah, może kiedyś wspólne synchro? ;)

I na koniec gratuluje chwastom zwycięstwa. To w jaki sposób je osiągnęliście zostawiam każdemu do własnej interpretacji.
Jedno jest pewne czy by to wygrało Veni niesmak pozostałby w chwastach. Wygrały chwasty niesmak pozostał w veni.
Do zobaczenia na innych światach :)
Jak zamurowaliscie cały front od razu jak tylko zobaczyliście zmianę frontu to co się dziwić że ciężej było się wbijać, a jak murek spadał do 0 i uciekaliśmy to cieszę się z Twojej logiki, ja wiem że veni by deffowalo podczas eventu na murku 0 i oddawało pw jak leci nam na zmysłach ale my woleliśmy wycofać i nie dawać wam slotów, no i jak widać się opłaciło bo slotów nie macie :D ale możesz się pochwalić ile podwinąłeś nam miast skoro my tylko dwa Tobie ^^ ale masz rację z tym, ktokolwiek by nie wygrał niesmak zawsze u jednych czy drugich zostaje.
 
Każdy uczył się robić synchro od oszczepa z yt. Najgorsze jest to że nie widzisz różnicy w tym co zrobili lasty a złomiarze. Lasty same najpierw wymienili między sobą frontowki z naszymi ludźmi którzy nie są frontowcami. I dokładnie to samo zostało zrobione ze złomiarzami. Sama organizacja tez jest inna w obu sojuszach. Z racji iż macie masówkę to nie ma się co dziwić że randomy wolały oddać nam miasta bo okazało się że nie mieszczą się w dominacji. Pozdro i z fartem.
AVE RADA MŁODSZYCH
nie każdy
 
Do góry