Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

/\ fake info, w życiu byśmy nie pozwolili żeby [bogini Aferki, pierwsza dama polskiego grepolis, pogroma luzaków i krugerów i co najważniejsze Pani Szefowa] GreatJ jakieś tam kursy na wózki robiła. Nie po to ściągamy inwestorów z Holandii i Skandynawii żeby pani prezes musiała fizycznie zasuwać na nowe szpilki
 
Gracza roku można walić od rana do południa, aktualnie zdaje na wózki widłowe jak jego idol jbc.
Widzisz Darek jak to szybko, od zioma do osoby, która najłatwiej cisnąć na forum publicznym, zamiast przyjść na priv i coś sobie wyjaśnić :>
Ładnie ci się tam odklejać zaczęło, skoro bez powodów zaczynasz strzelać w ekipę, która wyciągnęła cie z oślej i nauczyła grać, ale no bywa xd
Wpakuj kolejne korony w złoto, puść massa z konwertem 3 ataków nałożonych na jeden czas i oczekuj poklasku, może w nowej ekipie tego uświadczysz, głęboko ci tego życzę.

Jak w końcu sobie wybierzesz jaki tam masz powód, żeby do mnie sapać, to zapraszam na priv
Akurat mam wolne od kursów na wózki, to możemy sobie wszystko wyjaśnić.
 
Tak btw ja nie mam kursów na wózki robionego, ale pepepepepe podobno ma.
Sam jesteś wózek
smiley-emoticons-scream-if-you-can.gif
 
Szczególnie jak stawki dla wózkowych zaczynają się od 26/27 ziko na godzinę, przynajmniej u mnie w okolicy

Rozkład zarobków na stanowisku operator wózka widłowego
Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 4 130 PLN brutto. Co drugi operator wózka widłowego otrzymuje pensję od 3 690 PLN do 4 700 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych operatorów wózków widłowych zarabia poniżej 3 690 PLN brutto.


3-3.5k na łapę to tak se bym powiedział, chyba jednak lepiej skończyć jakiś dobry kierunek inżynieryjny/ekonomiczny i prosto po studiach hapać po 7k+ niż celować w robotę na magazynie
 

DeletedUser33478

Guest
Rozkład zarobków na stanowisku operator wózka widłowego
Miesięczne wynagrodzenie całkowite (mediana*) na tym stanowisku wynosi 4 130 PLN brutto. Co drugi operator wózka widłowego otrzymuje pensję od 3 690 PLN do 4 700 PLN. 25% najgorzej wynagradzanych operatorów wózków widłowych zarabia poniżej 3 690 PLN brutto.


3-3.5k na łapę to tak se bym powiedział, chyba jednak lepiej skończyć jakiś dobry kierunek inżynieryjny/ekonomiczny i prosto po studiach hapać po 7k+ niż celować w robotę na magazynie


ale wiesz, że to tak nie jest, że skończysz studia i od razu masz pracę za 7k? XD
 
Do góry