Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

czasem nie ma to związku z tym że pepe lubi bez celu latać w kółko jakimiś 50-100 ogniami do pustych wioch i męczyć bez celu xd?

ew. 5 hydrami xd
No jest to jakiś argument. Tylko że tym razem to raczej nie był powód biorąc pod uwagę, że złocił ten murek z kilka godzin przed bonusem a zazwyczaj jak ten upo lata z maczugą to przychodzi szczęśliwy się pochwalić
 
View attachment 14186View attachment 14187View attachment 14188View attachment 14189

Ogólnie to ja Damiana lubię, poprostu komiczne wydaje się to, że pisał że liczy na lepszy serwer niż Karistos z normalną gierką na synchro po czym się zamurowali jak dziobak jedną wioske na synchro zawinął, nawet nie zdążył nikogo więcej tam wpuścić xd
error teo jestem z was dumny, widać gra z futrami czegoś was nauczyła, teraz jeszcze tylko musicie pokazać jak się złomujecie.
 
To jest raczej pewnie dla tego pisałem w czasie przeszłym. Jak się kogoś złomuje a potem ta osoba nie potrafi nawet deffa wysłać to jest to mega słabe.

Miała być pomoc za pomoc - a Wy sie na nas wypieliście i nawet wioski 3k na prędkości 5 nie postawiliście xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry