Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

To ze ci koledzy z fuzja klanu mówią "ale to było dobre olo" nie znaczy że serio jesteś takim śmieszkiem.
Ja tam jestem dumny z tego co napisałem a to jest najważniejsze, nie wpisuje @everyone na discordzie zaraz po napisaniu posta na forum więc nie wiem o co ci chodzi, może u was się coś takiego przyjęło ale po tej stronie to wygląda tak, że poprostu większość osób nazywanie cie kundlem bawi, jesteś paramaxilem polskiego grepolis po nagidosie i przywyknij do roli
 
Ja tam jestem dumny z tego co napisałem a to jest najważniejsze, nie wpisuje @everyone na discordzie zaraz po napisaniu posta na forum więc nie wiem o co ci chodzi, może u was się coś takiego przyjęło ale po tej stronie to wygląda tak, że poprostu większość osób nazywanie cie kundlem bawi, jesteś paramaxilem polskiego grepolis po nagidosie i przywyknij do roli
szczur i nanana dusiek pytał o link
 
Ja tam jestem dumny z tego co napisałem a to jest najważniejsze, nie wpisuje @everyone na discordzie zaraz po napisaniu posta na forum więc nie wiem o co ci chodzi, może u was się coś takiego przyjęło ale po tej stronie to wygląda tak, że poprostu większość osób nazywanie cie kundlem bawi, jesteś paramaxilem polskiego grepolis po nagidosie i przywyknij do roli
Ej to mój tekst, byłem pierwszy
 
Siema obudź zajke bo mu bach bach robią
Kto robi bach bach?
smiley-emoticons-candle.gif
 
Teodorus podeślij mi na priv jakies screeny czy coś momentu, w którym ci cokolwiek obiecywaliśmy poza darmowymi mieczykami. Ze mną ustalałeś złom zarówno ty jak i error, obaj coś za ten złom mieliście robić i kiedy ruszył szybszy serwer obaj zniknęliście, przestaliście reagować na ataki, narobiliście problemów aferce po czym masz tupet wypisywać na forum, że ktoś cię oszukał bo ci wioski na x5 nie wybudował(XD).

Jak masz problem do konkretnych osób to nie strzelaj w powietrze tylko dawaj konkrety, czymkolwiek poparte.
 
Do góry