Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

Oj mangus, robiłbyś coś na jakimś świecie poza słupieniem to byś wiedział jak to wyglądało i nie pisał takich farmazonów. Na rodosie mieliście pakt z Knajpą, która też trzymała z Balkonikami. Przez większość serwerka byliśmy w odwrocie, bo mieliście przewagę miast i aktywnych graczy. Tutaj nasz sojusznik po prostu się skumał z Veni za naszymi plecami i to widząc jeszcze jak chłopaki przesuwają front a czerwoni stoją w miejscu i palikują zaplecze pod betonowanie frontu.
Nie mów mi po imieniu bo się nie znamy i chyba nie zrozumiałeś co napisałem :oops: masakra z tymi sezonami
 
Nie mów mi po imieniu bo się nie znamy i chyba nie zrozumiałeś co napisałem :oops: masakra z tymi sezonami
Nie udawaj mądrzejszego niż jesteś. Poza tym to ty coś masz do Polskich serwerów, a słupisz na każdym.

Złączyły się 2 sojki i tyle, prosta matma Was było 4 nas 2, teraz nas jest 4 a was 2. Ale masówki gurom xDDDDDDDDD z honrem przegraj a nie płaczesz, JAK TAM WAZE 5 kolonów do dekstera? gulgulgul
Ty to chyba robiłeś fikołki na matematyce jak Cię pani brała do tablicy.
 
Złączyły się 2 sojki i tyle, prosta matma Was było 4 nas 2, teraz nas jest 4 a was 2. Ale masówki gurom xDDDDDDDDD z honrem przegraj a nie płaczesz, JAK TAM WAZE 5 kolonów do dekstera? gulgulgul
Jakby, większość osób od nas miecze ma i są to miecze z magazynami a nie jakimiś tańszymi wioskami rolniczymi xd ale jak coś piszesz to chociaż naucz się na palcach liczyć, 3 sojusze veni + ex zlomiarze i my po dwa sojki

Szkoda, że tak wyszło i nawet chłopaki z którymi graliśmy nie uprzedzili nas że mają zamiar wypowiadać ten pakt, stawiam, że wtedy przynajmniej część graczy od nas przyjęłaby jakoś te informacje, no ale jak w jednym sojuszu rzadzi jakiś noname a w drugim chlop który jedyne co wygrał to jakiś beznadziejny gonnos to mamy tego efekty

dobrze że gramy z oszczepem i przegrane to nic nowego
 
Ostatnia edycja:
Jakby, większość osób od nas miecze ma i są są miecze z magazynami a nie jakimiś tańszymi wioskami rolniczymi xd ale jak coś piszesz to chociaż naucz się na palcach liczyć, 3 sojusze veni + ex zlomiarze i my po dwa sojki

Szkoda, że tak wyszło i nawet chłopaki z którymi graliśmy nie uprzedzili nas że mają zamiar wypowiadać ten pakt, stawiam, że wtedy przynajmniej część graczy od nas przyjęłaby jakoś te informacje, no ale jak w jednym sojuszu rzadzi jakiś noname a w drugim chlop który jedyne co wygrał to jakiś beznadziejny gonnos to mamy tego efekty

dobrze że gramy z oszczepem i przegrane to nic nowego
Veni 3 nie liczę, bo ludzie tam nie grali, ex złomiarzy nie liczyłem bo nie odbijaliśmy razem okupacji ani deff nie szedł na okupacje. Także było 2 na 4
 
Z sezonami tak jest ale wstyd jeszcze większy jak stracharz podbija ci wioskę gromga bo stracharzowi rumuni na żywca wioski zabierali
 
Do góry