Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

smiley-emoticons-koepfler.gif
 
A ty jak się zachowałaś? Czy to nie czyni ciebie ostatniej …? xD Szkoda, bo myślałem, że w porządku jesteś no ale jest jak jest
Kto jak się zachował ? Ty zerwales pakt bez żadnego wypowiedzenia nie dając nam szans wymienić graczy teraz pewnie się jarasz jaki z ciebie wojownik bo podbijasz nieprzygotowanych graczy .

Ps .jeszcze Jowite wyzywasz od zdrajców sam im będąc jakbyś my mieli info że chcesz nas zdradzić i zerwać pakt to byśmy podmienili graczy na froncie z wami a tak to macie jeszcze kilka dni pożywki później zobaczymy jak wam będzie szło
 
Kto jak się zachował ? Ty zerwales pakt bez żadnego wypowiedzenia nie dając nam szans wymienić graczy teraz pewnie się jarasz jaki z ciebie wojownik bo podbijasz nieprzygotowanych graczy .

Ps .jeszcze Jowite wyzywasz od zdrajców sam im będąc jakbyś my mieli info że chcesz nas zdradzić i zerwać pakt to byśmy podmienili graczy na froncie z wami a tak to macie jeszcze kilka dni pożywki później zobaczymy jak wam będzie szło

na osoby o morlanosci i inteligencji karakana szkoda nerwow ;)
 
Kto jak się zachował ? Ty zerwales pakt bez żadnego wypowiedzenia nie dając nam szans wymienić graczy teraz pewnie się jarasz jaki z ciebie wojownik bo podbijasz nieprzygotowanych graczy .

Ps .jeszcze Jowite wyzywasz od zdrajców sam im będąc jakbyś my mieli info że chcesz nas zdradzić i zerwać pakt to byśmy podmienili graczy na froncie z wami a tak to macie jeszcze kilka dni pożywki później zobaczymy jak wam będzie szło
Bawi mnie to, bo to ona proponowała by nie dawać wam czasu ale spoko xd Broń dalej odklejeńca, który zmienia zdanie co godzine i zapomina co pisała dzień wcześniej. Nie znasz całej sytuacji, ale wiadomka, że najłatwiej się żyje w swojej bańce
 
Bawi mnie to, bo to ona proponowała by nie dawać wam czasu ale spoko xd Broń dalej odklejeńca, który zmienia zdanie co godzine i zapomina co pisała dzień wcześniej. Nie znasz całej sytuacji, ale wiadomka, że najłatwiej się żyje w swojej bańce

skoncz, soergiej dobrze wiec daruj sobie, ja sie swoich czynow nie wypieram i biore za nie odpowiedzialnosc, nie proponowalam tylko stwierdzilam ze 3 dni to za duzo!! nie majac pojecia, ze kundlem VVVV chcesz zostac!
Moze w koncu przyjmiesz do wiadomosci, ze nie odeszlam od Was z powodu zerwania paktu z c
Chwastami, tylko z powodu fuzji z VVV nad ktora jak widac sam straciles kontrole, bo jak to szlo ? maks 20 graczy reszta konczy ? nie chciales byc przystawka chwastow, zostales podnozkiem VVV

zejde z urlopu to poszkam Twoich zapewnien, ze sie w zyciu z VVV nie skumacie
 
Do góry