Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

Dobra ceis chyba nie ma sensu tego dalej ukrywać ... Od początku było to ustalone pakt z LD cały czas obowiązuje a te niby zerwanie paktu i fuzja LD z vvv to lipa i wy wierzycie że połowa LD nam miasta oddała bez zgody tomusia haha mistrzowie koalicji

hmm, no to popis mistrzowski w wykonaniu chwastów. Dobrze że nie grałem tutaj tylko daleko z boku śledziłem sytuacje.
Z veni bym nie zagrał bo mało kogo tam znam, ale z chwastami to tym bardziej bym nie chciał grać. Brudne, śmierdzące zagrywki.
Poczekam sobie na nowy świat z nowym podbojem, przynajmniej tam nie ma takiej patologii jak tu była. Kto idzie na nowy świat? Wgl kiedy wyjdzie?
 
Tak, my zrywamy pakty z partyzanta, my zaczęliśmy wojenki na jedzenie makowca
Nie potrafili grać normalnie w przewadze, to czemu my mielibyśmy nie stosować brudnych zagrywek.
Swoją drogą, każdy świat wygląda tak samo-najwięcej o naszej "niemoralnej grze" mówią Ci, co mają najwięcej za uszami xd Beczka
 
Tak, my zrywamy pakty z partyzanta, my zaczęliśmy wojenki na jedzenie makowca
Nie potrafili grać normalnie w przewadze, to czemu my mielibyśmy nie stosować brudnych zagrywek.
Swoją drogą, każdy świat wygląda tak samo-najwięcej o naszej "niemoralnej grze" mówią Ci, co mają najwięcej za uszami xd Beczka

Wiesz mnie to tam rybka kto wygra. Bo ani jednym ani drugim nie kibicowałem.
 
15 miast w jeden dzień nikt nie pobije
smiley-emoticons-irre4.gif
 
hmm, no to popis mistrzowski w wykonaniu chwastów. Dobrze że nie grałem tutaj tylko daleko z boku śledziłem sytuacje.
Z veni bym nie zagrał bo mało kogo tam znam, ale z chwastami to tym bardziej bym nie chciał grać. Brudne, śmierdzące zagrywki.
Poczekam sobie na nowy świat z nowym podbojem, przynajmniej tam nie ma takiej patologii jak tu była. Kto idzie na nowy świat? Wgl kiedy wyjdzie?
Na nowym nie ma? xd
Where Marcinek?
 
Do góry