Heliopolis - rozmowy o świecie i nie tylko

w jednym darek ma rację, osoby którym zawdzięczacie sukces(może z wyjątkiem kacpra) tu się nie chwalą, za to najgłośniej krzyczą Ci, którzy na każdym serwerze robią za tło dla lepszych kolegów.
Racja. Ja jak co serwer słupie w drugiej setce i jakoś sie udaje.
Jeszcze jeden świat i może uda sie odblokować funkcje: atakuj oponenta

Buziaki
 
Jak można dobrze traktować kogoś kto chce dominacje z 30 miastami, nie ma co się dziwić że chcieli na złość zrobić i oddali wam miasta :rolleyes: Mam nadzieję że nie dadzą się nabrać drugi raz :D pozdro goku
 
Oh jacy biedni :(
Ta lista waszych jak wy to nazwaliscie "zdrajcow" krążyła gdzies po FO.
Ile obejmowala? 10 nickow?
Chcesz wmowic wszystkim,ze ponad 10 roznych osob,z roznymi charakterami,historiami. Grajaca z wami od poczatku tego serwera tak po prostu w dwa tygodnie na finiszu swiata oddala miasta wrogom i nie ma w tym absolutnie winy zarzadzajacych sojuszem. Wszystko to te zle Chwasty.
No ludzie kochani.
Veni Vidi Vici xd
 
Nie napisałem że w vvv jest dobrze ale nie wmawiaj że wy nie macie nic za uszami. Na nagidos pewnie też ci co zmienili strony byli żle traktowani xd lepiej nie sprawdzać do 3 razy sztuka
 
Oczywiscie,ze mamy wiele za uszami.
Podbieramy graczy,bijemy niewinnych,wyzywamy sie. Patologia na dc czy co tam jeszcze bylo. Ale nie robimy kurtyzany z logiki i nie oskarzamy o zdrady kiedy najwieksza z nich padla udzialem po czesci waszych przyszlych sojusznikow nie dalej niz półtora miesiaca temu. Wtedy slowem nie pisneliscie,ze to nie fajne,bo wydawalo wam sie,ze darmowe miecze.
I co? I widac wlasnie po wyniku tego serwera jak wam te kombinacje bokiem wyszły. Wiec odstosunkuj sie od nas,bo nie twoj poziom.
Nie napisałem że w vvv jest dobrze ale nie wmawiaj że wy nie macie nic za uszami. Na nagidos pewnie też ci co zmienili strony byli żle traktowani xd lepiej nie sprawdzać do 3 razy sztuka
 
Gratulacje Zwycięzcom :)

A czemu pewni zwycięstwa przegrali
Rezygnacja ludzi ze slotami przeważyła - bo slotów potem zabrakło...
A parę kretów (niszczyciel mógł być znaleziony wcześniej....), czy gromga latajaca na tyłach i inne błędy nie dały tych slotów odrobić
 
Gratulacje Zwycięzcom :)

A czemu pewni zwycięstwa przegrali
Rezygnacja ludzi ze slotami przeważyła - bo slotów potem zabrakło...
A parę kretów (niszczyciel mógł być znaleziony wcześniej....), czy gromga latajaca na tyłach i inne błędy nie dały tych slotów odrobić
Niszczyciel ani żadna osoba co od was odstąpiła ne wynosiła info w żaden sposób, więc przestańcie swoje bajki pisać.
 
Do góry