Helorus - en.grepolis.com

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

ooo...zagranico nas chwalo...i piszo o moim notesiku!!!

nastepny nick na grepolis bedę miał Legitimate or Not :rolleyes:

Polish alliances are probably one of the toughest in grepolis community. When I used to play against them they were focused on the final point. They were great because they found substitutes for leaving persons(legitimate or not) and because of subordination - polish alliance did what they were told to do.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

no nie do każdego z nich dochodzi fakt przegrania. Ale na pewno polscy gracze wpisali się tam na stałe.

lucek jak bym wykradł twój notesik był bym bogaty haha
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

lucek jak bym wykradł twój notesik był bym bogaty haha

musiałbyś chyba tego gościa wynająć bo notesik jest należycie zabezpieczony i wiele pułapek czeka na śmiałków
smiley_emoticons_segen.gif

giphy.gif
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

wiem że to było dawno i nie prawda ale:

po pierwsze znalazłem naszą zgubę :)) - princeska nadal podrywa angoli

po drugie rozmawiają na nasz temat - http://forum.en.grepolis.com/showthread.php?51464-Alliances&p=867941&viewfull=1#post867941

ale to akurat jest miłe dla wszystkich tych którzy tam grali.

Pozdrawiam ekipę z Helorusa

tak potwierdzam że ona nadal tam gra, nawet byla ze mną w sojuszu :mad: ten link dał mi skibot

najgorsze że nie chcieli mi powiedzieć jaki ma nick bo wszyscy tam grają na innych ale pewne podejrzenie mialem i oddalem tam miasta zeby nie grac z taka osoba jak ona w jednym sojuszu
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

tak potwierdzam że ona nadal tam gra, nawet byla ze mną w sojuszu :mad: ten link dał mi skibot

najgorsze że nie chcieli mi powiedzieć jaki ma nick bo wszyscy tam grają na innych ale pewne podejrzenie mialem i oddalem tam miasta zeby nie grac z taka osoba jak ona w jednym sojuszu

Błąd. Cza było wydusić nick i rozgnieść pluskwę ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Fakt.. Pamiętam jak po ksi nie chciała się przyznać jaki ma nick na ypsilonie.. ale nietrudno było znaleźć "gwiazdę forum" ;)

jak pluskwa :) taki nick jest odpowiedni dla niej ) w europie uważano że ją wytępiono a niedawno odkryli że jednak nie xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Poczulam sie wywolana do tablicy :rolleyes:
Tak, tak, gram i mam sie swietnie ( to tak jakby ktos sie o mnie martwil :eek:)
Po drugie to Adasko zakonczyl kariere, bo go wrogowie zaczeli rozbierac i wraz ze swoimi kolegami odszedl z sojuszu.
No a po trzecie to nie trafiles... Gram u czerwonych, aczkolwiek rzeczywiscie wiekszosc Legionu, wie kim jestem.

Pozdrowienia, buziaczki i takie tam,
Wasza Pluskwa :cool:
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Poczulam sie wywolana do tablicy :rolleyes:
Tak, tak, gram i mam sie swietnie ( to tak jakby ktos sie o mnie martwil :eek:)
Po drugie to Adasko zakonczyl kariere, bo go wrogowie zaczeli rozbierac i wraz ze swoimi kolegami odszedl z sojuszu.
No a po trzecie to nie trafiles... Gram u czerwonych, aczkolwiek rzeczywiscie wiekszosc Legionu, wie kim jestem.

Pozdrowienia, buziaczki i takie tam,
Wasza Pluskwa :cool:

Nie rozśmieszaj mnie:) nie straciłem żadnego miasta na korzyść wroga :) oddałem wszystkie miasta sojuszowi i powinnaś się cieszyć że nie zrobiłem szaraków tak jak pich i spec bo wtedy byś płakała dopiero :)
oto dowód :
http://www.grepostats.com/world/en73/player/4502530/colonizations

Gdybym nie pilnował miast, nie dawał info o kolonach i też sam nie klinował kilka wysp było by bardzo czerwonych :) ale jeśli takie masz zdanie o mnie zaraz napisze do skibota żeby nigdy mi nie dawał linku jeśli mają zamiar ściągać ciebie do sojuszu

ps widzę że jak zawsze uciekasz do wroga kiedy ktoś cie troszkę poatakuje :) ciekawa strategia gry ): dostać lekkie lanie po pupie i uciec z podkulonym ogonem do wroga to tylko princa potrafi:rolleyes:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dodam jeszcze to że skiboot wiedział że będziemy grać max miesiąc może dłużej co napisał na forum ogólnym en gdy był temat LoD'u i szaraków picha i speca:) ja ich nie zrobiłem tylko z szacunku do niego i Sir Henriksen których znam od Delphi. Gdyby nie oni to nawet bym tam nie przyszedł ale ty nawet o tym nie wiesz. Na ukrytym też coś napisałem ale o tym wiedziało kilka osób które miały uprawnienia, ty ich chyba nie miałaś ale nie ważne. Z PL nikt z tobą nie chce grać, dziwne że jeszcze na en są osoby które z toba graja ale współczuje im ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Zmotywowany sojusz, świetny przywódca, język polski na forum, brak szpiegów... recepta na zdobycie angielskiego serwera. Nie tylko angielskiego, ale też innych zagranicznych. Myślę, ze świetna zabawa i wspaniała lekcja pokazowa. Jedyna i niepowtarzalna tak jak w życiu. Zachwalający sojusz Adaśko, który na polskich serwerach był w cieniu super ekipy ale zawsze na drugim miejscu jako sojusznik nie dziwi w roli pochlebcy. Brakuje wypowiedzi innych polskich super graczy.. ale cóż. Może już sobie odpuścili lub nie czytają tego.
Miło jest słyszeć pochlebstwa na swój temat. O to chodzi w tej grze. Pochlebstwa ze strony anglików nie są dla mnie większe niż ze strony polaków. Polish Legion czy Legion Ateński powinien być wzorem, odnośną a nawet doktoratem z tej gry. Gratuluję takiego osiągnięcia. Nie każdy z graczy grepolis potrafi połączyć life z grepo. Nie każdy odnosi takie sukcesy będąc nadal skromnym i przyjemnym graczem takim jak Manfred.
Świetna robota.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Zachwalający sojusz Adaśko, który na polskich serwerach był w cieniu super ekipy ale zawsze na drugim miejscu jako sojusznik nie dziwi w roli pochlebcy.

Kiedy i gdzie ? :) Nigdy nie grałem przeciwko LA jeśli te słowa które zacytowałem odnoszą się do tej ekipy co niby w jej cieniu byłem. Mijałem się z LA często bo oni grali na nowym system i a a ja tylko na starym. Na serwerach en grałem i na jednym i na drugim, wygrałem serwer z nowym systemem ale z zagranicznym sojuszem(ONE*) a nie polskim:)Nigdy też nie spotkałem się tam (na serwerach en) z jakimś polskim sojuszem, zdarzało się spotkać polaków. Miałem okazje pograć w Polish Legion na helorus, mogłem zostać do końca jednak nie ze wszystkimi dało się tam grać niestety bo żyli innymi serwerami. Tak było na początku, lekki chaos, kłótnie itd potem to zostało ogarnięte i myślę że dzięki temu głownie PL wygrało. Dzięki temu że wszyscy skupili się na tym by tutaj jako zespól coś osiągnąć i puścili w niepamięć konflikty z polskich serwerów. Mamy graczy z takimi umiejętnościami że gdyby była jakaś rywalizacja w grepo międzypaństwowa to można by spokojnie stawiać na nasze zwycięstwo :)

Zacząłem przygodę z grepo od serwerów międzynarodowych:) na polskim pojawiłem się dopiero na kappie, tam grałem w jednym sojuszu który był akademią topowego soja, ekipa zebrała się tam tak dobra że staliśmy się mocniejszym sojuszem niż główny (nie tylko w rankingu). Jeśli chodzi o to kiedy poprowadziłem sam swój sojusz to było na serwerze pi. Myślę ze ten debiut mogę uznać za sukces bo bardzo szybko wbiliśmy się do topki pod względem walki, w rankingu eko ciężko było przegonić 2 sojusze które miały po 80+ ludzi a nas było 33. Był to mały sojusz który zaczynał przygodę na m35 ale bardzo szybko zajęliśmy okolice. Bardzo fajnie wspominam ten serwer, ludzi z sojuszu i zaciętość przeciwników którzy za wszelką cenę chcieli mnie zjechać. Był to jeden z najfajniejszych serwerów, nie odczuwałem tam nudy nikt się nie bał atakować aktywnego gracza to było coś. Zakończyłem tam grę jakoś w grudniu gdzie podczas urlopu zostałem zablokowany i już nie wróciłem do gry:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Kiedy i gdzie ? :) Nigdy nie grałem przeciwko LA
No jeżeli chodzi o LA to nie grałeś przeciwko. Wątpię abyś chociaż spróbował. Bonusiq ma większe jaja do gry z nimi niż niejeden celebryta grepo. Ciebie Adaśko kojarzę z Tau. Grałeś drugie skrzypce Samych Swoich przeciwko MDG. Nawet nie wiesz, że dla nas byłeś swoistą tarczą dla Goodweli. Gdyby ktoś nie kojarzył to Goodwella znaczy tyle samo co Stoneraf czyli mega gwiazda jak dla mnie Sigmy a później super ekipy Manfreda.... taki pułkownik generała Manfreda heheh. Mogłem przekręcić niki wybacz Godwelosete z Juktasa (jak dla mnie super kolesia z palcem w nosie:)). Pamięć już nie ta a do tego alkoholizm.
Nic więcej już nie piszę. Podsumowując. Gram trochę i nie mieszam faktów. I chciałbym dodać, że Ty Adaśko też dobry gracz jesteś. Więc się nie obrażaj. Pozdrawiam i zdrowia życzę:)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Jak zagrali by na starym systemie to czemu nie:) na nowy się nie wybieram;)

grali grali i to nie raz!. Zresztą uczyli się na starym systemie i na takim powstał ten sojusz. Dokładnie na świecie BETA, potem była kontynuacja na świecie jota
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

grali grali i to nie raz!. Zresztą uczyli się na starym systemie i na takim powstał ten sojusz. Dokładnie na świecie BETA, potem była kontynuacja na świecie jota

No to ja tu nie miałem szans zagrać :) na polskiej wersji jestem od świata kappa. I gdyby nie kuzyn to pewnie do dziś bym grał tylko na międzynarodowej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

ja będę grać z wami, kiedy będzie szansa :)
Wyczyn tak wielki, większy niż gdyby Diablo zniszczył Niebiosa, lepszy niż osiągnięcie zabicia Diablo bez rzeczy, wartościowszy niż diamenty, twardszy od diamentu mocnej rasy, jesteście po prostu "The Best". Gratulacje!
 
Do góry