Helorus - en.grepolis.com

  • Rozpoczynający wątek zelgawis2
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19781

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Gratulacje
Polak potrafi:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

A ja dopiero dzisiaj trafiłem na ten wątek, teraz gdy jest już pozamiatane, a emocje opadły :(
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

sprawa jeszcze nie jest zakończona - każdy kto tam jest chciał by koronkę zdobyć ale mamy pewien problem. Mianowice jeden z wrogów poszedł na długiiiii urlop i blokuje nam 3 cudaku :( musimy przeczekać aż wróci by zabrać co nasze :))
 
Odp: Helorus - en.grepolis.com

sprawa jeszcze nie jest zakończona - każdy kto tam jest chciał by koronkę zdobyć ale mamy pewien problem. Mianowice jeden z wrogów poszedł na długiiiii urlop i blokuje nam 3 cudaku :( musimy przeczekać aż wróci by zabrać co nasze :))


Czyli max dwa miesiące musicie poczekać no chyba ,że mu się dni odnowią to ze cztery ...
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Dokładnie, sprawa dalej w toku. Jeśli ktoś chce zdobyć koronę razem z najlepszym sojuszem na grepolis to zapraszamy do wspólnej gry. Miejsce zawsze się znajdzie, wystarczy wiadomość priv do MG34 :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Dokładnie, sprawa dalej w toku. Jeśli ktoś chce zdobyć koronę razem z najlepszym sojuszem na grepolis to zapraszamy do wspólnej gry. Miejsce zawsze się znajdzie, wystarczy wiadomość priv do MG34 :)

Tak, tak. Walka jeszcze potrwa.

Prawdą też jest, że piszą do mnie moi wyczerpani zmaganiami ludzie i pytają czy nie znam kogoś komu mogliby przekazać swoje konto.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

Nie wiem czy nazwać to walką. Raczej tłuczenie zrezygnowanych, 40-50 miast zdobywanych w czasie akcji przeciw sojuszowi nr 2 w rankingu.
 
Odp: Rozmowa Ogólna

@Princeska co tam u ciebie w ogole sie tutaj nie pokazujesz ale mam nadzieje ze zaraz sie pojawisz cos poszarzalas dzisiaj widze ze zaloba u was restarty robicie nie ma to jak Rumunska bibka top1 co pierwszy wymieknie :rolleyes: itd czyzby sie Rumunowi kasa sie skonczyla na murki ze postanowil zrobic restart oswiec nas co go sklonilo do tego bo chyba nie pilnowanie naszych cudakow ;)

rihanna-birthday-february-20-2013-unfaithful-cannibalsuxx.gif


stickers-vikaamon100x60_ikea-gameover_1.jpg


xm87.png


tumblr_mgmpywF3As1ros5r3o1_500_large.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser4387

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

Tylko pogratulować grupie fantastycznych graczy którzy po raz kolejny potwierdzili że Polacy potrafią :)

Pozdro dla całej ekipy :)
 

DeletedUser1090

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

ja również gratuluje wytrwałym i do zobaczenia na innych serwerach
 

DeletedUser18962

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

byłem przez moment z Wami, nie gram tam jużale jestem ciekawy jak tam sytuacja:)
ktoś opisze?
 
Odp: Rozmowa Ogólna

idzi cudaki zapelniamy 4 stoja hehe wygralismy swiat SI masowo konta kasuje my sie umacniamy na pozycji TOP1 atakujemy hehe czekamy az skibott wroci z urlopu zeby odblokowac sobie cudaki i zdobyc korone acha i CI piramide straciło przez nas
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

gratulacje i podziwiam, że wam się chciało tyle czasu tam grać, 66 członków Pl na tym etapie to naprawdę dużo nie spodziewałem się tego, mam nadzieję że wracacie teraz na jesień na polski serwer, w końcu dawno nie było okazji do ukręcenia trąby mamutowi ;)
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Rozmowa Ogólna

idzi cudaki zapelniamy 4 stoja hehe wygralismy swiat SI masowo konta kasuje my sie umacniamy na pozycji TOP1 atakujemy hehe czekamy az skibott wroci z urlopu zeby odblokowac sobie cudaki i zdobyc korone acha i CI piramide straciło przez nas

skibot do mnie pisał :) a wiesz czemu porobili resety? podobnie zrobili to na delphi gdzie wygralem z nimi serwer:) po prostu nie mieli tu juz o co grac fakt ze mogli by powalczyc o blokowanie cudów ale en system podboju moim zdaniem bardzo uniemożliwia zdobycie cudaka nie to co przy starym systemie kiedy mozna wykorzystać wszystko, brak neta, nieaktywność itd

gratki za wygraną :) być moze za szybko tu skonczylem ale ciezko bylo by mi grac tu i na innym serwie
 
Wieść gmina donosi, że nasi wybudowali już 7 cudów i panują teraz nad światem. Niech będę pierwsza, która oficjalnie złoży Wam tutaj gratulacje na forum - brawo! Gratuluję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus - en.grepolis.com

2 korony teraz jeszcze jakas brazylijska by sie zdalo zdobyc :) dzis z przyjemnoscia wcisnalem reset :) w razie czego chetnie gdzies cos moze kiedys :)
 
Do góry