Helorus Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Re: Odp: Helorus Party

czyli pozostaje tylko handel na tym świecie
cnfy7elqh8dotnsdp.gif
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Helorus Party

Nie znasz mnie, wiec sie nie wypowiadaj. A Tb ego chyba podskoczylo juz do gardla. Taka dumna jestes? Tylko caly czas slysze co to nie wygralas, co to nie zrobilas, jakie to emotki Cie nie denerwuja. Ja sie nie chwale swoimi sztucznymi osiagnieciami i nie krzycze jaki to jestem wspanialy. Poprostu uwielbiam takich ludzi, ktorzy na forum to niewiadomo co osiagneli a jak patrze w grze na nich to niewiadomo czy smiac sie czy plakac
smiley_emoticons_lol.gif
A ty nadal tutaj wojujesz i udajesz super bohatera ?:) śmiac to sie można z ciebie:)
 

DeletedUser23003

Guest
Odp: Helorus Party

A ty nadal tutaj wojujesz i udajesz super bohatera ?:) śmiac to sie można z ciebie:)

Nikogo nie udaje jakbys nie zauwazyl dzieciacku, tobie proponowalem reflinka i nawet go chyba dostales, chcialem zebys sie wykazal i pokazal jaki ja to jestem slaby jak glosza twoje wpisy forumowe, jednak sie przestraszyles i postanowiles grac sam sobie. No niestety zakonczyles gre na swiecie zanim jeszcze na dobre wystartowal. To bardzo w twoim stylu. Ale co ja sie bede rozpisywal, zaraz dowiem sie ze real cie wzywal, albo ze ktos inny gral na twoim koncie, a ty jestes ukrytym miszczem grepo
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Helorus Party

Nikogo nie udaje jakbys nie zauwazyl dzieciacku, tobie proponowalem reflinka i nawet go chyba dostales, chcialem zebys sie wykazal i pokazal jaki ja to jestem slaby jak glosza twoje wpisy forumowe, jednak sie przestraszyles i postanowiles grac sam sobie. No niestety zakonczyles gre na swiecie zanim jeszcze na dobre wystartowal. To bardzo w twoim stylu. Ale co ja sie bede rozpisywal, zaraz dowiem sie ze real cie wzywal, albo ze ktos inny gral na twoim koncie, a ty jestes ukrytym miszczem grepo
smiley_emoticons_lol.gif

nie chciał wejść bo mu sojusz się rozwalił przed startem serwera ;)
 

DeletedUser24377

Guest
Odp: Helorus Party

Smoku daj doktorowi refa to real weźmie górę. te pamiętne 140 mant
smiley_emoticons_lol.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24377

Guest
Odp: Helorus Party

nie ma to jak potyczki walczących o prym wojowników
smiley_emoticons_hust.gif
Nie daj się temu smoczemu jesteśmy z Tobą
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus Party

Świat jutro czy zmieniła sie data ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus Party

no to czekam na info na głównej bo troche dziwne ze jeszcze nie ma :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus Party

no może
myśle że pyknie jutro żeby sobota, niedziela czaic sie przed atakami na lapku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Helorus Party

jak dobrze że zaczynam długi weekend :D cały dzień na grepo :D
 

DeletedUser8346

Guest
Odp: Helorus Party

Ja niestety nie, ale też zawitam bo całkiem fajnie się zapowiada ;-)
 
Do góry