Heraklion - party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18350

Guest
Odp: Heraklion - party

Zapraszam do sojuszu Brave Warriors w celu rekrutacji pisać do GrepoPlayer na PW w grze...Gracze m44 i m54 tylko...
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Heraklion - party

no muszę przyznać że to moje ustawienia, co prawda dał bym ciutkę szybciej jednostki i było by pięknie.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Heraklion - party

Dawajcie mi propozycje przyjęcia!
Jeśli sojuszem nie kieruje noob to przyjmę :D
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Heraklion - party

Zaraz napisze człowiekom z mojego sojuszu :D To Ci wyślą :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Dostałeś zaproszenie :)
 

DeletedUser6946

Guest
Odp: Heraklion - party

To dawaj maniek :))
Północny zachód :)
link dostaniesz jak chcesz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heraklion - party

ja mam sojusz który nazywa się *WATAHA* forum takie zakładka karczma i to wszystko nikt nic nie pisze beznadzieja
 

DeletedUser18172

Guest
Odp: Heraklion - party

Daj czas im, może zaczną pisać. U Nas spamujemy, że hoho :D niedawno 20online graczy na chat :D. A teraz wolna gadka na forum. Jutro się ogarnie co i jak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heraklion - party

jak zwykle trochę słownej napinki jak przed walką bokserską :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heraklion - party

hehe emocje są Myślałem że będzie więcej masówek narazie widze jedną i może drugą choć ta druga wygląda troche ciekawiej ;) ,ale nie będe wytykał palcami :) U pijaków już graczy wystarczy;)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Heraklion - party

hehe emocje są Myślałem że będzie więcej masówek narazie widze jedną i może drugą choć ta druga wygląda troche ciekawiej ;) ,ale nie będe wytykał palcami :) U pijaków już graczy wystarczy;)
Taaa poszliście beze mnie.
Za to będzie kara, ale jaka to jeszcze wymyślę "Pijaki" jedne! :D
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Heraklion - party

hehe emocje są Myślałem że będzie więcej masówek narazie widze jedną i może drugą choć ta druga wygląda troche ciekawiej ;) ,ale nie będe wytykał palcami :) U pijaków już graczy wystarczy;)

A jakie masówki widzisz?
 
Odp: Heraklion - party

A jakie masówki widzisz?

Zobacz na ranking sojuszy.
Nie chcę mi się wierzyć za bardzo , ze wbiła na ten świat ekipa z 78 członkami doświadczonymi .
No cóż może się mylę .
Jak Lody napisał nam już pijaków w sojuszu wystarczy , bo wódki braknie i będzie kicha :p
 
Do góry