Heroes III

  • Rozpoczynający wątek Animush
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23685

Guest
Odp: Heroes III

Co do heroes 5 .. dla mnie to równo głupia wersja jak i 4 :p 3 to był taki klasyk .. :D
btw. widzę że grasz lub obiło Ci się o uszy .. lol ;) :D

a 2 też niczego sobie ..
Ja mam 3 złotą edycje :D

Tez mam 3-ke golda ;) a co do 5-tki to kazdy ma swoje zdanie. Mi sie podoba, tobie ni że wszystkim 3-ka sie podoba :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Tak, Heroes III to była moja przeszłość. Grałyśmy z dziewczynami zawsze w "Bliźniaczki" (jedna z mapek), tamte obstawiały tylko specjalne np. Katarzyna, albo też wstawiałyśmy dość często Charmę i Seniproth :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Heroes III

Co specjalne? Czy możesz napisać jaśniej o co chodzi? Bo jakoś nie bardzo rozumiem;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Co specjalne? Czy możesz napisać jaśniej o co chodzi? Bo jakoś nie bardzo rozumiem;/

Wydaje mi się, że chodzi o bohaterów specjalnych ktorych znajdziemy tylko w kampanii i w scenariuszu, a nie na mapie losowej
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Heroes III

Wydaje mi się, że chodzi o bohaterów specjalnych ktorych znajdziemy tylko w kampanii i w scenariuszu, a nie na mapie losowej

Co? Na mapie losowej cały czas gram i ani razu mi się nie zdarzyło dostać specjalnego bohatera.......
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Jakby ktoś chciał wiedzieć to 29 stycznia 2015 roku będzie premiera Heroes III HD Edition. Sugerowana cena detaliczna 59,90 PLN.
Na pewno kupie :)
A tu jak to bedzie wyglądało:
[video=youtube;3SoRwAHMQ-Y]http://www.youtube.com/watch?v=3SoRwAHMQ-Y[/video]
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Heroes III

Wszystko będzie to samo z tym, że wygląd inny?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Wszystko będzie to samo z tym, że wygląd inny?

Nie, będzie jeszcze działający tryb multiplayer.

Ludzie piszą, że po co to jak jest HD mod i to za darmo. Odpowiedź jest prosta. Po to, że HD mod jak dla mnie psuje klimat i całą gre.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Heroes III

Wytlumacz takiemu czlowiekowi jak ja co to hd mod xD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

HD mod pozwala grać w heroes III na monitorach z większą rozdzielczością. Niestety ma pare minusów np.
pole bitwy oraz widok miasta nie pokazuje się na całym ekranie, tylko w małym okienku.
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Heroes III

Tak szczerze mówiąc jak dla mnie to po prostu wyciąganie kasy- chcą 60zł za wyższą rozdzielczość... Powiedzieć, że to odgrzewanie kotleta nie mogę, bo H3 kotletem nazwać byłoby grzechem ale jak dla mnie osoby mające już H3 powinny mieć możliwość dokupienia tylko jakiegoś tańszego DLC.

Dla mnie jedynym dodatkiem do hereosów jest WOG ^^
 

DeletedUser6630

Guest
Odp: Heroes III

chyba jedna z najlepszych gier w jakie grałem , a grałem prawie we wszystkie dodatki i części
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

Tak szczerze mówiąc jak dla mnie to po prostu wyciąganie kasy- chcą 60zł za wyższą rozdzielczość... Powiedzieć, że to odgrzewanie kotleta nie mogę, bo H3 kotletem nazwać byłoby grzechem ale jak dla mnie osoby mające już H3 powinny mieć możliwość dokupienia tylko jakiegoś tańszego DLC.

Dla mnie jedynym dodatkiem do hereosów jest WOG ^^

Heroes 3 HD nie daje tylko i wyłącznie wyższej rozdzielczości. On poprawia grafike i dodaje także działający multiplayer.
Poza tym bez przesady. 60 złotych to nie majątek.

Co do WOGA to ja jakoś nie lubie tego dodatku :/

- - - Automatycznie połączono posty - - -

h6h843.jpg

Musiałem :rolleyes:
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Heroes III

Nareszcie! Heroes 3 w HD!
Epicka gra powraca :rolleyes:
Chyba sobie zagram:) droga narazie ale napewno wkrotce będzie tańsza:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

ja nie zamierzam kupywać
pobranego mam tylko trzeba jeszcze aktywować:(
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Heroes III

A ja tam kupię ;d pobieranie to takie piractwo i jest to uważam nie w porządku wobec stwórców gry, bo nie po to na nią harowali, żeby każdy ją sobie za darmo pobierał..... Tak samo muzyka, filmy itd....

jeżeli 60 zł ona kosztuje no to na prawdę nie jest to majątek.... Dziś chyba nawet kupię, bo 3-ka była najlepsza, a każda kolejna część była nudna i naciągana.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Heroes III

A ja tam kupię ;d pobieranie to takie piractwo i jest to uważam nie w porządku wobec stwórców gry, bo nie po to na nią harowali, żeby każdy ją sobie za darmo pobierał..... Tak samo muzyka, filmy itd....

jeżeli 60 zł ona kosztuje no to na prawdę nie jest to majątek.... Dziś chyba nawet kupię, bo 3-ka była najlepsza, a każda kolejna część była nudna i naciągana.....



tylko że samo pobranie nic nie dało bo i tak mnie przenosi na steama by kupic
 

DeletedUser7598

Guest
Odp: Heroes III

Nie do końca na temat ale wydaję mi się, że nie ma po co tworzyć nowego tematu, bo są mocno powiązane ;D

Ktoś zamierza grać w Heroes VII? Ewentualnie dostał się na najbliższą bete? Bo dostałem klucz i zagrałbym z kimś na multi ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry