Hiperborea - nowy świat

DeletedUser

Guest
Ja mam takie pytanie:
Bo , świat bez podboju i to wszystko ale mam wątpliwości:
Czy mogę atakować wioski które nie są moje? Nie te które mają gracze , tylko wioski rolnicze.
Czy dostanę wojsko? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

no wlaśnie,szukalem wiecej informacji na ten temat ale nie mogłem znalezc.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

jedyna roznica jest taka ze nie mozna przejmowac miast innych graczy. Tam sie zyje po sasiedzku i w harmoni :)
Ale jak by cos ja zaburzylo bo sasiad jednak nie jest az tak mily to atakowac tez mozna....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

ja nie gadam, ja pisze misiaczku.
a jak byś uważnie czytaj to zobaczyłbyś ze pyt. dotyczyło atakowania i podboju.
Więc jak byś miał jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszam do rozmowy bo gadać nie będę, chętnie tez Ci wszystko wytłumaczę.
Pozdrawiam serdecznie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14372

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

Pozdrawiam serdecznie......
za te kropki to powinieneś dostać bana tak jak i inni użytkownicy tego forum by dostali, przecież mogłeś wykropkować jakikolwiek wulgaryzm, zgodnie z waszą polityką czuję się oburzony tym jak się do mnie zwróciłeś, żądam edycji i przeprosin

nie wiem dlaczego tak piszesz, mój nick jest inny ale rozumiem przez to że też mogę sobie pozwolić na nazywanie Cię jak zechcę w ramach regulaminu a więc przedszkolaczku:

a jak bys uwaznie czytal to zobaczylbys ze pyt. dotyczylo atakowania i podboju.
moja odpowiedź tyczyła się Twojej odpowiedzi a nie powyższego pytania, jeśli masz jakieś wątpliwości zapraszam do rozmowy, oczywiście po przeprosinach
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

ja nie gadam, ja pisze misiaczku.

Pozdrawiam serdecznie ......

Wróżę Ci kolego wieeelką karierę w teamie. Jeden tu już zaczynał od obrażania graczy i daleko zaszedł. Trzymaj ten poziom a będzie dobrze.

I pociągnij dyskusję - nie znikaj teraz że niby zajęty byłeś.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser15014

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

Panowie i Panie prosiłbym bez osobistych wycieczek. Pytanie tyczyło się walki na nowym świecie i mam nadzieję iż ta kwestia jest wyjaśniona. Jeżeli są jeszcze jakieś pytania to z chęcią odpowiem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

Panowie i Panie prosiłbym bez osobistych wycieczek. Pytanie tyczyło się walki na nowym świecie i mam nadzieję iż ta kwestia jest wyjaśniona. Jeżeli są jeszcze jakieś pytania to z chęcią odpowiem.

Proszę Pana ja chciałem się spytać czy mogę atakować wioski rolnicze?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

możesz podbijać wioski rolnicze :cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

można podbijać miasta opuszczone, więc gra może się sprowadzać do nękania wrogów aż odpuszczą i skasują konta, zrestartują je lub konta ulegną automatycznej kasacji z powodu nieobecności:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

ten swiat jest tak po.....(kreco)ny, ze nie wiem czy na nim grac. dlatego zapytam. Jaki sens ma ta ra bez roz....(bier)ania graczy? przeciez cala frajda w tej grze polega na przejmowaniu miast iinnych graczy. nosz wyjasni mi sens ktos z bardziej kompetentny?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

myślę że to świat dla sadystów :) dla takich, którzy zamiast zabić ofiarę jednym uderzeniem, dręczą ją aż sama zechce zakończyć żywot.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

za te kropki to powinieneś dostać bana tak jak i inni użytkownicy tego forum by dostali, przecież mogłeś wykropkować jakikolwiek wulgaryzm, zgodnie z waszą polityką czuję się oburzony tym jak się do mnie zwróciłeś, żądam edycji i przeprosin
Wykropkowanie poprawione, oczywiscie jest to błąd. Co do bana. Nie zauważyłem żeby forumowicze byli nimi karani za tego typu jednorazowe wpisy. Z reguły jest to poprostu edytowane. Chyba, że znaki ewidentnie świadczą o użyciu wulgaryzmu. Tak więc nie widzę tu powodów do przeprosin. Natomiast wyręczanie pracy administracji forum chyba nie należy do Twoich obowiązków. Owszem, jeśli poczułeś się urażony mogłeś zgłosić post, co też uczyniłeś. Ale nie powinieneś rozstrzygać na forum kto i za co powinien dostać bana. To niedopuszczalne i niezgodne z regulaminem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

Teraz jeszcze, Majhewa powinien dostać bana za offtop. :eek:

Ciekawa koncepcja, tylko czy ludzie zechcą wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze na skracanie budowli ? Wątpię, a teraz ciężko będzie się inno z tego wykręcić. :(
 

DeletedUser13671

Guest
Odp: Hiperborea - nowy świat

dla mnie świat bez podboju = świat bez sensu
 
Do góry