Hiperborea - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser21321

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Ja napisałem, że na normalnym świecie z podbojem można się więcej nauczyć.

A czy to jest kraina emerytów to nie wiem, może i tak :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Grając na normalnym świecie z podbojem można się więcej nauczyć, na hiperborei nie ma obawy że stracisz miasto, więc nowy gracz pewnie będzie budował, a na normalnym świecie możesz stracić miasto, przez co nauczysz się jak "rozkładać" surowce itd.

Tak, ale załóżmy, że masz urlop na dwa dni - i gdy jesteś dobrym graczem i ktoś wbije bunt, ale nagle cię nie ma - wygra z tobą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Siemka, czy ktoś jeszcze gra w tych okolicach? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Ja :) ale jak widać, nikt więcej. Dużo gra osób na tym świecie a na forum pustka. Na pierwszy rzut oka, zamierzałem sprawdzić co się zmieniło. Grałem na Hiperborei, ale dosyć dawno. I co zauważyłem? Sojusze nowe, lecz też te stare... Nie będę się chyba tu osiedlał na dłużej, bo dla mnie nie ma sensu - może gdyby był jakiś reset. Aktualnie myślę nad grą na świecie Kalidon :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Ja też siedziałam na Hiperborei, ale klimat budowniczy mi się znudził. Ja teraz zaczęłam grę na Achillesie i jakoś dobrze się powodzi :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Podejrzewam, że grają te same sojusze. Nikt się nie biję, wszyscy wegetują. W oddali jakieś drobne sojusze po 15-20 amatorów. Wbijają punkty...
Świat się każdemu znudził, zero nowości i postów. Przydałby się reset i wpuszczanie graczy od specjalnego odznaczenia, podobnie jak na Achillesie. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Podejrzewam, że grają te same sojusze. Nikt się nie biję, wszyscy wegetują. W oddali jakieś drobne sojusze po 15-20 amatorów. Wbijają punkty...
Świat się każdemu znudził, zero nowości i postów. Przydałby się reset i wpuszczanie graczy od specjalnego odznaczenia, podobnie jak na Achillesie. :)

Tylko dlatego, że Hiperborea jest bez podbojów. Ale tak poza tym, coś się ruszyło? Np. ktoś upadł, ktoś zbyt mocno wzrósł? :) Przestałam grać 4 miesiące temu i tak się pytam z ciekawości. :p
 
Do góry