Hiperborea - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Cichuś, nie podlizuj się :) Jeszcze Cię ktoś zaatakuje i dopadnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Co tam u Was ciekawego słychać ? Ja już mam 4 wiochy :D Tera mam 1250 punktów i trochę pkt. obrony :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Co jest? Od dawnego czasu nic a nic się nie wydarzyło ?? Jakieś ciekawostki ?? Wojna o sojuszach ??
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Hiperborea - Party

No, nie ma podboju(nowość :)). Świat fajny dla tych, co obawiają się o miasto wraz z każdym, nawet najmniejszym atakiem.
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Hej mam pytanie ile zostalo do cudow na hiperborei? No tak tam nie ma cudow... ale ze mnie gapa:rolleyes:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

No, nie ma podboju(nowość :)). Świat fajny dla tych, co obawiają się o miasto wraz z każdym, nawet najmniejszym atakiem.
No tak. Ale co to za gra bez podboju i ataków. Wielkim plusem jest to, że nie nawet mało aktywny gracz nie musi się bać że jakiś kozak z wyspy go zaatakuje.
 

DeletedUser12059

Guest
Odp: Hiperborea - Party

No tak. Ale co to za gra bez podboju i ataków. Wielkim plusem jest to, że nie nawet mało aktywny gracz nie musi się bać że jakiś kozak z wyspy go zaatakuje.

no wlasnie atakowac sie da tylko miasta zabrac nie mozna dla innego gracza.....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Pomieszało mi się. Ale fajnie by było gdyby wystartował taki świat. Bez ataków i podbojów, tylko kolonizacja i rozbudowa miast ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

No w sumie przydałby się restart, bo jakiś bardzo cicho tu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

W sumie cisza to grobowa :/ Nie ma jak się teraz rozrosnąć, kiedy widzisz przeważających konkurentów.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Skoro normalnych światów jest po 40 to dlaczego trudno otworzyć nowy świat bez podboju skoro jest tylko jeden? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Skoro normalnych światów jest po 40 to dlaczego trudno otworzyć nowy świat bez podboju skoro jest tylko jeden? :)

Zgadzam się z tobą w 100%. Dla mnie to dziwne, jeśli kiedyś Hiperborea się skończy i nie będzie już takiej drugiej wersji, gdzie gracze mogą się nauczyć grać, albo dla innych. :(
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Zgadzam się z tobą w 100%. Dla mnie to dziwne, jeśli kiedyś Hiperborea się skończy i nie będzie już takiej drugiej wersji, gdzie gracze mogą się nauczyć grać, albo dla innych. :(
Grając na normalnym świecie z podbojem można się więcej nauczyć, na hiperborei nie ma obawy że stracisz miasto, więc nowy gracz pewnie będzie budował, a na normalnym świecie możesz stracić miasto, przez co nauczysz się jak "rozkładać" surowce itd.
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Uwierz mi że gracze którzy grają już w tą grę pare lat oprócz światów wojowników chcieliby też powoli się budować na innym świecie i w okresach n.p wakacyjnych nie montować urlopów z myślą że gdy zostawimy konto na dzień lub dwa naszych miast nie będzie :)

Hiperborea to kraina emerytów (takich grepolisowych :))
 
Do góry