Hiperborea - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5716

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Chciałem kupić zarządce ale postanowiłem że skoro zong mnie w bambuko robi to niech spadają i sobie nie zarobia. Zarobiłem na obecnych reklamach już ponad 50 monet, ale połowe tego co mnie się należy nie dostałem ;/ Szkoda, bo jestem mało na kompie i moje miasto stoi po 4- 5 godzin bez budowy w kolejce.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Troche za wolny ten serw bo bym dla zabawy sie tam wbil :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Tikon masz rację prędkość świata zniechęci szybko wielu gracy, nie rozbudują się ludzie na tyle by zostać na tym swiecie a zaraz nowy PL powstanie ;]


Robin, nie powiesz mi ze opłąca sie opdlaić handlarza w pierwszych godiznach/dniahc serwera...
Do czasu aż nie przekroszy cię pułapu 200 surki/h h to handlarz jest stratą monet... lepiej p[ostawić bota na noc zeby farmił wioskę rolniczą jedną anwet a i tak będzie się a lepszym +++
 

DeletedUser2328

Guest
Odp: Hiperborea - Party

oł lord.. albo czegoś nie kminie albo nie można podbijać miast ?
ktoś może rozwinąc o co chodzi w tym świecie(bez ironii jak się da:D )
bawimy się w boba ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Hardkor dokłądnie...

nie msuisz robić deffa, nie musisz defować wiosek, mozęsz robić offa i szukać jeleni którzy nie chowają wojska :> xDD
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

sądzę że jednak psychicznie chorego Kaczkowińskiego... ']


Ale na żałosny ten świat tylko wygląda...
naprawdę sądze ze moze być zabawny... ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Norbert...
widzisz chociaż jak tam w tym swiecie będize na przyszłośc za miesciać czy coś? czy tylko patrzysz na teraz, bo po co pomyśleć nad przyszłoscią...

właśnie swiat mozę być fajny...
każdy będize robił offa i pływał po sąsiadach, więc będzie wesoło raczej a nie... samym budowaniem domków daleko się nie zajdzie... a zanim się postawi wioskę do festynu na wyspie bez rolniczych (bo wiadomym jest ze każdy będize się an te wyspy pchał by być blisko swojej głownej wioski) bez zabawy offem się wysoko nie zajdzie,

acz sądzę że zamiast rankingu obrońców winien być ranking grabieżcy.. czyli ile kto surki ukradł :}
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Z wojem chowac to by nie bylo problemu wysylal bym atak na czas zanim sie nie pojawie,ale gralem na swiecie x1 i raczej cieżko sie buduje miasteczka na dodatek jestem slabym bobem budowniczym :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

podbić niekoniecznie, ale progres punktowy będzie nieźle się zatrzymywał po każdym nowym mieście... :>
nie mniej jak seerwer spustoszeje troskzę i zostaną wyjadacze.. to będzie ciekawiej.. :>
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Podbic to wydaje sie mi ze mozesz tylko szaraka pozostale miasta mozesz tylko atakowac i nabijac punkty,wzamian bedziesz mógł zakladac kolejne miasta :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

podbić niekoniecznie, ale progres punktowy będzie nieźle się zatrzymywał po każdym nowym mieście... :>
nie mniej jak seerwer spustoszeje troskzę i zostaną wyjadacze.. to będzie ciekawiej.. :>

Czy grasz na tym świecie?? Bo ja tak , z moim kolegą ( to znaczy chrześniakiem).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Podbic to wydaje sie mi ze mozesz tylko szaraka pozostale miasta mozesz tylko atakowac i nabijac punkty,wzamian bedziesz mógł zakladac kolejne miasta :p
a szaraka to się podbija tak jak na starym czy nowym systemie?
 
Odp: Hiperborea - Party

a szaraka to się podbija tak jak na starym czy nowym systemie?

no dobre pytanie hahahaha
zamyslony.png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Nowym. Po prostu wysylasz kolona zwyklym atakiem
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Hiperborea - Party

Robin, nie powiesz mi ze opłąca sie opdlaić handlarza w pierwszych godiznach/dniahc serwera...
Do czasu aż nie przekroszy cię pułapu 200 surki/h h to handlarz jest stratą monet... lepiej p[ostawić bota na noc zeby farmił wioskę rolniczą jedną anwet a i tak będzie się a lepszym +++
Nic takiego nie pisałem, to jest odpowiedź na ogólne stwierdzenie że premka tu nie jest potrzebna by się wybić. Co do botów (pomijając iż ich używanie jest zabronione) to skoro ktoś nie umie uczciwie wygrać to musi się posiłkować taką protezą, mnie taki sukces nigdy nie usatysfakcjonuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Co do botów (pomijając iż ich używanie jest zabronione) to skoro ktoś nie umie uczciwie wygrać to musi się posiłkować taką protezą, mnie taki sukces nigdy nie usatysfakcjonuje.

Oj tam zabronione... ;p każdy dobrze wieże ochrona przeciw botom nie istnieje... a takie dobre boty sąnie do wykrycia, nawetjeśli programiści dozabezpieczen by sami takiego bota testowali ;p i tak nie zabezpieczą ani nie wykryją...

A co do posiłków.. hm.. THIS IS WOJNA, ;] kto kombinuje ten wygrywa... i tak prędzei czy później ludzie zapominają o cudzych występkach i to co sie wywalczyło ianczej wchodzi na konto tego uczciwego... ;] Satysfakcja... hm... sądzę że największa gloryfikacją udziału w grze jest tępienie wrogów... ;] więc to jak sie offa zrobiło to już nie ma znaczenia xDD
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Hiperborea - Party

A co do posiłków.. hm.. THIS IS WOJNA, ;] kto kombinuje ten wygrywa... i tak prędzei czy później ludzie zapominają o cudzych występkach i to co sie wywalczyło ianczej wchodzi na konto tego uczciwego... ;] Satysfakcja... hm... sądzę że największa gloryfikacją udziału w grze jest tępienie wrogów... ;] więc to jak sie offa zrobiło to już nie ma znaczenia xDD
co do posiłków to idziemy w stronę posiłkowania się wszystkim, chociażby nielegalnymi sprawami, tak jest w sporcie i wszędzie na świecie, owszem wykrywa się różne sprawy dopingowe ale co będzie gdy wyjdzie doping genetyczny w zasadzie niewykrywalny, hehe

kombinatorzy jeżeli się znajdą zazwyczaj są wysoko, w takich gierkach czy też w realu,

jak z takim czymś wygrać w pojedynkę? nie patrzeć na rankingi, nie patrzeć kogo podziwiają inni tylko spojrzeć na własne osiągnięcia i cieszyć się z nich :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

co do botów to daja kopa na poczatku potem jak ma sie ponad 10 miast to pewnie malo kto ich uzywa,swoja droga to jestem za stary i niewiem nawet jak to zainstalowac,dlatege siedze kurcze na starcie caly czas zeby za bardzo nie zostac w tyle :p
 
Do góry