Hiperborea - Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Oj tam zabronione... ;p każdy dobrze wieże ochrona przeciw botom nie istnieje... a takie dobre boty sąnie do wykrycia, nawetjeśli programiści dozabezpieczen by sami takiego bota testowali ;p i tak nie zabezpieczą ani nie wykryją...

A co do posiłków.. hm.. THIS IS WOJNA, ;] kto kombinuje ten wygrywa... i tak prędzei czy później ludzie zapominają o cudzych występkach i to co sie wywalczyło ianczej wchodzi na konto tego uczciwego... ;] Satysfakcja... hm... sądzę że największa gloryfikacją udziału w grze jest tępienie wrogów... ;] więc to jak sie offa zrobiło to już nie ma znaczenia xDD

Widzisz :) i tu się różnimy, bo dla mnie ma to jednak znaczenie. Boty są dla kłamców i nieudaczników, ktorzy nie potrafią uczciwie osiągnąć zamierzonego celu. Najlepsze jest to, że okłamują nie tylko innych, ale głównie siebie, fujjjjj :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Akurat boty w grepo są dla całkiem normalnych ludzi, którym zwyczajnie nie chce sie klikać jak roboty co 5 minut. Nieudacznik to prędzej ten, który nieustannie klika na te rolne i żyje grepo z czterominutowymi przerwami na życie (a i tak kończy poza top 10 bo nie używa fenickiego :x)

Przed 2.0 nikt nawet nie mówił o botach, bo nie było potrzeby ich używania. Zmieniacie coś -> następuje reakcja -> powrót do normalności. Jak w gospodarce. Tak jak przedsiębiorcy odbijają sobie nowy podatek na konsumentach, tak ogrom czasu poświęcany na grepo gracze odrabiają teraz botami... blablabla.

A prawdziwym prosom proponuje olać grepo i iść na gierki zapewniające równiejszą rozgrywkę bez wspomagaczy :cool:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Widzisz :) i tu się różnimy, bo dla mnie ma to jednak znaczenie. Boty są dla kłamców i nieudaczników, ktorzy nie potrafią uczciwie osiągnąć zamierzonego celu. Najlepsze jest to, że okłamują nie tylko innych, ale głównie siebie, fujjjjj :(


I tak mimo wszystko się liczy ostatecznie tylko zwycięstwo... ;] Po trupach do celu... wię ckażda opinnia i tak zostanie zdeptana z czasem. gdyż liczy się osiagnięcie szczytu...

Ale idąc Twoją drogą Marto rozumiem ze alpinista używający liny haków czekanów raków i reszy osprżętu również jes nieudacznkiem i nie potrafi osiagnać celu? Jeśli wexmie sie pod uwagę "szaleńca" który tą samą trasę pokonał bez tego asortynentu?


@ A prawdziwym prosom proponuje olać grepo i iść na gierki zapewniające równiejszą rozgrywkę bez wspomagaczy
MOwa o Travniku?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

I tak mimo wszystko się liczy ostatecznie tylko zwycięstwo... ;] Po trupach do celu... wię ckażda opinnia i tak zostanie zdeptana z czasem. gdyż liczy się osiagnięcie szczytu...

Ale idąc Twoją drogą Marto rozumiem ze alpinista używający liny haków czekanów raków i reszy osprżętu również jes nieudacznkiem i nie potrafi osiagnać celu? Jeśli wexmie sie pod uwagę "szaleńca" który tą samą trasę pokonał bez tego asortynentu?


@ A prawdziwym prosom proponuje olać grepo i iść na gierki zapewniające równiejszą rozgrywkę bez wspomagaczy
MOwa o Travniku?

Ciekawe , jak się rekrutacja skończy.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Hiperborea - Party

I tak mimo wszystko się liczy ostatecznie tylko zwycięstwo... ;] Po trupach do celu... wię ckażda opinnia i tak zostanie zdeptana z czasem. gdyż liczy się osiagnięcie szczytu...

Ale idąc Twoją drogą Marto rozumiem ze alpinista używający liny haków czekanów raków i reszy osprżętu również jes nieudacznkiem i nie potrafi osiagnać celu? Jeśli wexmie sie pod uwagę "szaleńca" który tą samą trasę pokonał bez tego asortynentu?


@ A prawdziwym prosom proponuje olać grepo i iść na gierki zapewniające równiejszą rozgrywkę bez wspomagaczy
MOwa o Travniku?

Błagam Cię, nie kompromituj się takim porównaniem. Alpinista z całym osprzętem zdobywa szczyt uczciwie i zgodnie z przytętymi normami postęopwania, zać ktoś kto używa botów postępuje niezgodnie z przyjętymi normami. Jest nieuczciwy względem tych, którzy grają tak, jak należy grać, czyli uczciwie. Później tacy bociarze piszą głupoty na FO jacy to oni nie mocarze. A ja mówie, że z nich żadni mocarze, tylko noby niepotrafiące podjąć uczciwej gry, z priorytetami postawionymi zupełnie na opak.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Twoje porównanie z alpinistą jest totalnie nietrafione z jeszcze jednego względu: alpinista wykazuje się odwagą i podrywa tyłek z cieplutkiego fotela aby pokazać, że jest w stnie podołać wielkiemu niebezpieczeństwu; zaś bociaż nie ma na tyle odwagi by w gierce stawić czoła konkurencji, bociaż jak dla mnie to gigantyczny tchórz!!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

złe porównanie, sensem alpinisty jest zdobycie szczytu wręcz, sensem tej gry jest wojna a nie zbieranie surki
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Hiperborea - Party

złe porównanie, sensem alpinisty jest zdobycie szczytu wręcz, sensem tej gry jest wojna a nie zbieranie surki

Tylko dla mnie liczy się sposób dojścia do zwycięstwa. W żadnej mierze nie zgodzę się z twierdzeniem, że cel uświęca wszelkie środki dochodzenia do niego. Co to za przyjemność gry z oszustami, którzy łamią najbardziej podstawowe zasady fair play. Dla mnie każdy bociarz to
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Co do Twojego poglądu o drodze do szczytu, pokazałaś to w wywiadzie... ;]
"och łoł jesteś top łan, jak cool" - ale to nei temat na tą rozmowę..

Owszem rpzykład był zły, ale jednak ma swój sens.. Tylko trzeba dokłądnie rpzeczytać i zrozumieć;] niemniej wiem ze boty są złe, ale cóż...

Zasady sa po to by je łamać... Z resztą i tak dla sporej a wręcz więskzości graczy i tak zostaje tylko patrzenie na końcowe osiągi gracza... zawsze tak jest.. zawsze zostaje kilku którzy znają ta prawdę... reszta co zna? Tylko wynik a nie przebieg rozgrywki.. więc nie ważne ile osób "wydymało się na starcie gry" nie wazne ile się czasu oszukiwało,
Jesteś na szczycie, wygałeś, pokonałeś wszystkich innych, i to się liczy... i ta zasada działa w dzisiejszym świecie wszędzie...

PAtrzysz na Najbogatszego człowieka na świecie i co widzisz? WOW ile ma kasy, ale nie wiesz np ze kręcił na podatkach, wyzyskiwął innych, tego nie wiesz... ale nadal widzisz go jako tego naj... xDD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Zatem, jeżeli jest oszustem to ja widzę oszusta, a nie interesują mnie jego bogactwa. Widzisz, tak mam postawione wartości, tak zostałam wchowana.
 

DeletedUser14372

Guest
Odp: Hiperborea - Party

PAtrzysz na Najbogatszego człowieka na świecie i co widzisz? WOW ile ma kasy, ale nie wiesz np ze kręcił na podatkach, wyzyskiwął innych, tego nie wiesz... ale nadal widzisz go jako tego naj... xDD
o i to jest świetny przykład


Zatem, jeżeli jest oszustem to ja widzę oszusta, a nie interesują mnie jego bogactwa.
właśnie o to chodzi że nie widzisz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Jak misiek napisał... sęk w tym ze nie widzisz...
Dobrze wiesz ze się kint nie rpzyzna, a każdy zarzut niepodparty dowodem będzie nic nie warty...

To taj jak byś Teraz myslała że ja gram na Botach bo o nich pisze nie piętnując ich... ;] Zadaj Sobie pytanie czy amsz dowody by taksądzić? Nie przypuszczenia? owszem ale na tej podstawie nic nie zdziałasz... ;]
więc jedyne co Ci zostaje to nadal patrzeć na Takiego topka, i myslec czy gra na bocie czy nie... xDD

Tu Ciebie zmartwie, na botach sięprzestaje grać powyżej 10 maist gdyż konfiguracja zaczyna byc strasznie męcząca... ;]
acz Sami programiści grepolis zrobiliw te strone ukłon dajac opcję przegląd wiosek rolniczych... ;]

Gdyż nie trzeba przez to brać surki targetując każdą wioskę, tylko wystarczy szybki przelot po liście gotowej... xDD
tak więc gdzie normalnie klikajacwioski pojedyńczo trzeba zrobić około 60 ruchów) robisz tylko 4... co jest różnicą xDD


A wracając do tematu serwera.. ho ho ho. ile to masówek już powstało... xDD
ale zacytuję kogoś kto do mnie napisał "MOŻE FUZJA" tak wyglądała cała korespondencja lidera sojuszu który domnie napisał ^^ xDD
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Hiperborea - Party

Zasady sa po to by je łamać...
Czyli jak? Moge sobie pójść okraść pobić i tym podobne byle mnie nie złapali?
... nie wazne ile się czasu oszukiwało, ...
przykre
Jesteś na szczycie, wygałeś, pokonałeś wszystkich innych, i to się liczy... i ta zasada działa w dzisiejszym świecie wszędzie...
Na szczęście nie mam takich znajomych.

PAtrzysz na Najbogatszego człowieka na świecie i co widzisz? WOW ile ma kasy, ale nie wiesz np ze kręcił na podatkach, wyzyskiwął innych, tego nie wiesz... ale nadal widzisz go jako tego naj... xDD
Jakoś wiem i wcale nie jest naj w każdym bądź razie w znaczeniu nie pejoratywnym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Czyli jak? Moge sobie pójść okraść pobić i tym podobne byle mnie nie złapali?
Robin, dokładnie, o ile Twoje sumienie to przetrzyma :> Niestety tak teraz świat funkcjonuje, do puki cię nie złapią jesteś czysty... ']

A Rzeczywistość jest zawsze przykra, zwłaszcza to co w internecie robią ludzie... Ale tego nikt już nie zmieni... :]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Kiedys jeszcze jak grywalem w traviana to bota sie kupowalo jak dobrze pamietam za 100zl miesiecznie i wolno bylo na nim grac sadze ze z czasem i tu bedzie podobnie i w tedy napewno przestane grac w ta gierka tak jak to zrobilem z travianem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

@ Tlikon ale w Travce teraz sporo osób gra na bocie.. nadal... Nietsety. ale taka jest żeczywistość...
Albo bot albo odległa pozycja i małe szanse na grę o topkę... Do czasu aż nikt nie stworzy porządnego zabezpieczenia przeciw botom... ale cóż.. skoro w grach zamist dbać o antyboty, się robi funkcje premium ułatwiająće grę botom... to czego chcieć...

przykład?
Przegla wiosek rolniczych w Grepolis
Asystent farmera w Plemionach
Przegla Grabierzy w Travianie
inne gry? hm...
Diablo 3, może nie za premium ale Ci co grają na botach mają po kilkanaście kont do gry (czyli kilkanaście razy kupili grę przez co Blizzard swoje zarobił) Do tego wystawiają TOpowe przedmioty za ogromną kase by "przyciąć urobek Bota" bo wiedzą ze tylkot aki an Bocie jest w stanie wydać na przedmiot grubą kasę... xDD

Niestety, ale nie mają po co walczyć z tym gdyż na tym się zarabia kokosy ^^ Biznes to biznes. i tych co siedzą w radzie nadzorczej i prezesują obchodzi tylko rentowność produktu...
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Hiperborea - Party

Robin, dokładnie, o ile Twoje sumienie to przetrzyma :> Niestety tak teraz świat funkcjonuje, do puki cię nie złapią jesteś czysty... ']

A Rzeczywistość jest zawsze przykra, zwłaszcza to co w internecie robią ludzie... Ale tego nikt już nie zmieni... :]
To współczuję środowiska, moje prawie 50 letnie doświadczenia są na szczęście całkowicie inne.

Sumienie? Przy takim podejściu to trzeba w ogóle go nie mieć
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

@ Robin
Sumienie? Przy takim podejściu to trzeba w ogóle go nie mieć

Po co na co i do czego? by po nocach mi się śniło że babci nie przepuściłem na pasach?
Że w sklepie "dostałem" pendrive gratis?

Z resztą nie ważne jaki podam przykład na podparcie swoich przekonań i tak jestem na straconej pozycji gdyż bronię tego "złego"...
Internet to inna sprawa w porównaniu z krajem z za okienka.

Środowisko? Hm... sądzę ze jest odpowiednie, wychowało mnie na twardego chłopa ;] tak wiec o mnie się nie martw jak nie zarobię to wyślę cygana co by mi ukradł, bo przecież nie pobrudzę sobie białych rękawiczek ^^

Ale prawdą jest że żyjemy pozorami, nie zagłębiając się w otoczkę jaka jest na każdym...
To tak jak z Tymi starszymi Kobietami co na Święto zmarłych zakładają futro z szafy wyjmowane raz w roku, (co by inni widzieli ze ją stać a co...)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hiperborea - Party

Po co na co i do czego? by po nocach mi się śniło że babci nie przepuściłem na pasach?
Że w sklepie "dostałem" pendrive gratis?

Z resztą nie ważne jaki podam przykład na podparcie swoich przekonań i tak jestem na straconej pozycji gdyż bronię tego "złego"...
Internet to inna sprawa w porównaniu z krajem z za okienka.

Środowisko? Hm... sądzę ze jest odpowiednie, wychowało mnie na twardego chłopa ;] tak wiec o mnie się nie martw jak nie zarobię to wyślę cygana co by mi ukradł, bo przecież nie pobrudzę sobie białych rękawiczek ^^
nie gram na tym świecie, czytam jedynie o nim, postanowiłem się jednak wypowiedzieć na poruszony temat.

kiepskie to środowisko, skoro nie nauczyło cię szacunku do prawa i do innych, znam wielu Tobie podobnych niestety, na szczęście z racji zawodu znam ich jako osadzonych w zakładach karnych.
Nie polecam takiego losu, a prokuratura i sądy wybitnie cięta na "cwaniaczków" i za bzdurę można dostać z 6 latek garowania.

I nie mów że internet to co innego, on podobnie jak alkohol nie zmienia ludzi pokazuje prawdziwe oblicze człowieka.

no i pytanie najważniejsze czy każdy koniecznie musi być w TOP?
 
Do góry