[Filmy i Książki] Hobbit: Bitwa pięciu Armii

  • Rozpoczynający wątek piohunoxd
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Czy jestescie juz gotowi na hobbita? :)
26 grudnia premiera,zwiastuny już od dawna są i na prawdę nie mogę się doczekać filmu. <3
Muzyka dopasowana perfekcyjnie, nic dodać, nic ująć.
Dwie pierwsze części były po prostu cudowne, trzecie ma byc jeszcze lepsza. :)
Ktoś z Bydgoszczy? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hobbit: Bitwa pięciu Armii

Ja zawiodłam się na 2 części, mam nadzieję, że trzecia będzie lepsza ;) po świętach jakoś wybiorę się do kina ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hobbit: Bitwa pięciu Armii

byłem i obejrzałem, i nie żałuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hobbit: Bitwa pięciu Armii

już byłeś? czyżby na NMF?
 

DeletedUser19433

Guest
Odp: Hobbit: Bitwa pięciu Armii

a to premiera nie jest 26 grudnia?
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Hobbit: Bitwa pięciu Armii

Premiera jest w Polsce bodajże 25-26 grudnia...jednak światowa premiera już była na początku grudnia, więc możliwość obejrzenia filmu w kinie już była...tylko niekoniecznie w Polsce:)

W sensie, że w Londynie premiera była 01.12, w Australii 11.12, a w Stanach 17.12...jak w innych krajach, to nawet nie wiem:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hobbit: Bitwa pięciu Armii

kinie hellos odbył się maraton filmowy Hobbit, wraz przed premierowym seansem ostatniej części.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hobbit: Bitwa pięciu Armii

Ja pójde na to gdzieś w styczniu. W grudniu niestety nie mam czasu :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hobbit: Bitwa pięciu Armii

Jest eNeMeF, a dokładniej był chyba w nocy z 19 na 20 grudnia.
I przedpremierowo była Bitwa Pięciu Armii
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Hobbit: Bitwa pięciu Armii

Jest tak jak piszesz. Maraton był W ubiegły piątek i nawet zastanawiałem się porządnie nad pójściem. Przetrwałem maraton Władcy Pierścieni ponad 11h więc taki Hobbit to byłby pikuś. Jednak ostatecznie doszedłem do wniosku, że lepiej na spokojnie obejrzeć osobno najnowszą część aby czasem czegoś nie przespać przypadkiem. A maraton jeszcze nie raz się trafi zapewne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Hobbit: Bitwa pięciu Armii

No dokładnie, ja zanim pójdę na Bitwę Pięciu Armii obejrzałem sobie na spokojnie w domu "Niezwykła podróż" oraz "Pustkowie Smauga"
Mnie niestety na maratonie ani "Władcy" ani Hobbita nie było. Niestety nie było z kim a samemu tak siedzieć 11h w kinie :O
 
Do góry