Huawei 2021

Status
Zamknięty.
nie wiem czy dobrze zrozumialem ogloszenie, ale:
1. czy rozchodzi sie glownie o powiadomienia push z ktorego korzysta grepo bo googlowe jest za free a ich nie stac?
2. czy sa jakies alternatywy tych powiadomien i w aplikacji wystarczy zmienic kilka linijek kodu a nie pisac specjalnie apki dla uja weja?

poprosze o odpowiedzi kompetentne osoby

misiek200200

Zespół Grepolis
Tu nie chodzi o powiadomienia, ale o możliwość korzystania z gry. Telefony Huawei bez wsparcia ze strony Google i Androida po prostu nie będę obsługiwały gry. Jeśli nawet teraz jeszcze jest taka możliwość, to gracze utracą ją pop aktualizacji. Gra opiera się również o chmurę Google, do której Huawei nie będzie miał dostępu.

Nie no raczej nie. Parametry wystarczające. Team grepolis przyspieszył mi wymianę aparatu. Na szczęście mam koniec umowy więc można poszaleć :)

ciekawe jak to będzie bez mobila i powiadomień grać
Porannemu logowaniu będzie towarzyszył prawdziwy dreszczyk emocji czy ktoś się po wojska połasił <3

Dla wszystkich tych, których dotknie sytuacja z Huaweiem, wypuście jakiś świat na który nie będzie możliwości wejścia z mobila, to będzie taki wehikuł czasu, ..... które grały na pierwszych światach <3 *

Ostatnio edytowane przez moderatora:

misiek200200

Zespół Grepolis
Stanowisko InnoGames o zakończeniu wsparcia technicznego dla telefonów Huawei i Honor jest podyktowana decyzjami na najwyższych szczeblach rządowych Stanów Zjednoczonych i Chińskiej Republiki Ludowej i zablokowania współpracy pomiędzy Huawei, Google i innymi firmami amerykańskimi, które dostarczały podzespoły do powyższych modeli. Nie mając wpływu na powyższe, temat zamykam.

Status
Zamknięty.