Huawei 2021

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27702
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser27702

Guest
Wielu z nas nie stać na zakup Samsunga którego min ja mam
Zrobili co chcieli, ale uważam że trzeba pomóc graczom nie tylko jako ogłoszenie
Pozwólcie wypowiedzieć się w temacie graczom...tylko tyle
 

DeletedUser29689

Guest
Polecam LG Velvet, produkcja wystartowała w 2020, telefon posiada mocną baterię i obsługuje sieć 5G. Grepo działa bez zarzutu na aplikacji jak i na przeglądarce(dzięki dużemu wyświetlaczowi). Telefon oscyluje w granicach 2 tyś złoty plus jak ja kupowałem byłem do tego promocja gdzie w gratisie miałem do wyboru dualscreen(700 złoty) lub słuchawki bezprzewodowe LG (800 złoty). Biorąc na 24 miesięcy raty płaciłbym przy oferowanym mi kredycie około 90 złoty
 

DeletedUser29689

Guest
Polecam LG Velvet, produkcja wystartowała w 2020, telefon posiada mocną baterię i obsługuje sieć 5G. Grepo działa bez zarzutu na aplikacji jak i na przeglądarce(dzięki dużemu wyświetlaczowi). Telefon oscyluje w granicach 2 tyś złoty plus jak ja kupowałem byłem do tego promocja gdzie w gratisie miałem do wyboru dualscreen(700 złoty) lub słuchawki bezprzewodowe LG (800 złoty). Biorąc na 24 miesięcy raty płaciłbym przy oferowanym mi kredycie około 90 złoty
A co do samsungów nie polecam tej firmy, kupiłem samsung galaxy S20+ 5g i przewrócił mi się po 6 miesiącach używania. Jak już telefon to LG lub teraz firmę która robi bardzo dobre telefony OPPO
 

DeletedUser29858

Guest
Ja mam huawei mate 20 i jestem z niego bardzo zadowolony. Mam już go prawie 2 lata bateria trzyma praktycznie 2 dni, nic nie muli. Więc wkurza mnie to że przez głupią grę trzeba będzie zmieniać
 

DeletedUser27702

Guest
Wiesz Kamil...ja też musiałam zmienić np wiele fonów bo wszedł android a potem nie było aktualizacji systemu i wgrywałam cudy wianki by mieć alarm bo głównie po to jest apka ;/
 
Nie wiem, czy to będzie działać, w sensie czy będą przychodzić powiadomienia o atakach, ale istnieją stronki typu aptoide, apkpure itp. do pobierania aplikacji bez użycia sklepu play, można kombinować z tym
 

DeletedUser27702

Guest
Kacper...przyjdzie aktualizacja grepo i wsio od nowa...
Ja to przerabiałam ale jak ktoś ma cierpliwość to czemu nie ;/
 
No nie było jeszcze takiego, co by każdemu dogodził.
Jeżeli chcecie grać, a ww. sposób działa, to moim zdaniem warto się przemęczyć te 5 minut i zainstalować nową wersję.
 

DeletedUser26488

Guest
Nie wiem, czy to będzie działać, w sensie czy będą przychodzić powiadomienia o atakach, ale istnieją stronki typu aptoide, apkpure itp. do pobierania aplikacji bez użycia sklepu play, można kombinować z tym
Q: Czy nie mogę po prostu pobrać i zainstalować aplikacji ręcznie?
A: Nie, naprawdę nie. W takim przypadku aplikacja prawdopodobnie zostanie zainstalowana, ale ze względu na zależność od usług Google Play, nie będzie działać.
 

DeletedUser27702

Guest
No nie było jeszcze takiego, co by każdemu dogodził.
Jeżeli chcecie grać, a ww. sposób działa, to moim zdaniem warto się przemęczyć te 5 minut i zainstalować nową wersję.
jak wgrasz dodatkową apkę co da Ci alarm to nie możesz robić aktualizacji grepo bo potem znów od nowa a z czasem siadzie
wiem, bo to przerabiałam na LG
 
Status
Zamknięty.
Do góry