Huawei 2021

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27702
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29615

Guest
nie wiem czy dobrze zrozumialem ogloszenie, ale:
1. czy rozchodzi sie glownie o powiadomienia push z ktorego korzysta grepo bo googlowe jest za free a ich nie stac?
2. czy sa jakies alternatywy tych powiadomien i w aplikacji wystarczy zmienic kilka linijek kodu a nie pisac specjalnie apki dla uja weja?

poprosze o odpowiedzi kompetentne osoby
 

DeletedUser29238

Guest
Tu nie chodzi o powiadomienia, ale o możliwość korzystania z gry. Telefony Huawei bez wsparcia ze strony Google i Androida po prostu nie będę obsługiwały gry. Jeśli nawet teraz jeszcze jest taka możliwość, to gracze utracą ją pop aktualizacji. Gra opiera się również o chmurę Google, do której Huawei nie będzie miał dostępu.
 

DeletedUser29858

Guest
Nie no raczej nie. Parametry wystarczające. Team grepolis przyspieszył mi wymianę aparatu. Na szczęście mam koniec umowy więc można poszaleć :)
 
ciekawe jak to będzie bez mobila i powiadomień grać
Porannemu logowaniu będzie towarzyszył prawdziwy dreszczyk emocji czy ktoś się po wojska połasił <3

Dla wszystkich tych, których dotknie sytuacja z Huaweiem, wypuście jakiś świat na który nie będzie możliwości wejścia z mobila, to będzie taki wehikuł czasu, ..... które grały na pierwszych światach <3 *
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Stanowisko InnoGames o zakończeniu wsparcia technicznego dla telefonów Huawei i Honor jest podyktowana decyzjami na najwyższych szczeblach rządowych Stanów Zjednoczonych i Chińskiej Republiki Ludowej i zablokowania współpracy pomiędzy Huawei, Google i innymi firmami amerykańskimi, które dostarczały podzespoły do powyższych modeli. Nie mając wpływu na powyższe, temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry