[Nie można powtórzyć] Huawei P8 Lite Aplikacja

  • Rozpoczynający wątek BomorowskiKronisław
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam, posiadam telefon huawei P8 lite i mam apkę. Problem leży w tym, że kiedy idą ataki nie ma powiadomienie nie wiem czemu. Mam w ustawieniach w zakładce ,,powiadomienia wymuszone" zaznaczone ataki i niby są aktywne.
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: Huawei P8 Lite Aplikacja

Witam, mam ten sam problem co kolega wyżej.

Powiadomienie przychodzą jak chcą, czasami jedno dziennie, czasami jedno na kilka dni.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Huawei P8 Lite Aplikacja

Możliwe, że aplikacja jest niedopracowana do nowych systemów android. Moja wersja to 5.0.1
 

DeletedUser21237

Guest
Odp: Huawei P8 Lite Aplikacja

Nie ma to jak nie działające powiadomienia na najnowszym telefonie za 1000zł ^^
[Szczęśliwego nowego roku]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Huawei P8 Lite Aplikacja

Próbujemy ustalić w czym problem.
Prosiłbym o zaktualizowanie systemu oraz aplikacji.
I sprawdzenie czy nadal problem występuje.
 
Odp: Huawei P8 Lite Aplikacja

ja mam tel tej samej firmy lecz jest to HONOR 6 z androidem 5.1.1 i powiem że z powiadomieniami jest różnie raz są a raz ich nie ma i mam to na kilku światach ale to raczej nie wina samej aplikacji bo jeśli tak by było to nic by nie dochodziło

z tego co wiem to na P8 są problemy z różnymi aplikacjami ( nie tylko grepolis)- nie można ich zainstalować czy zaktualizować
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser21237

Guest
Odp: Huawei P8 Lite Aplikacja

U mnie wszystkie aplikacje działają bardzo dobrze, żadnych problemów - oczywiście prócz powiadomień.
Powiadomienia działały nawet na moim xperia miro sprzed kilku lat, na starym androidzie, a tutaj jakoś nie chce :)

Sprawdzałem swojego "Aktualizatora", powiedział mi, że wszystkie aplikacje i android są najlepsiejsze i najnowocześniejsze ze wszystkich na świecie - ja mu wierze.
Android to 5.0.1, czyli taki sam jak kolegi wyżej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23480

Guest
Odp: Huawei P8 Lite Aplikacja

U mnie wszystkie aplikacje działają bardzo dobrze, żadnych problemów - oczywiście prócz powiadomień.
Powiadomienia działały nawet na moim xperia miro sprzed kilku lat, na starym androidzie, a tutaj jakoś nie chce :)

Sprawdzałem swojego "Aktualizatora", powiedział mi, że wszystkie aplikacje i android są najlepsiejsze i najnowocześniejsze ze wszystkich na świecie - ja mu wierze.
Android to 5.0.1, czyli taki sam jak kolegi wyżej.

edit :p

klikałem, klikałem i znalazłem rozwiązanie :cool:

Na ekranie głównym przesuwasz palec w dół, wybierasz skróty, wchodzisz w ustawienia. Tam masz "Aplikacje chronione" znajdujesz Zeusa, zaznaczasz ochronę i powiadomienia o ataku już przychodzą :)


Podziękuj :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Huawei P8 Lite Aplikacja

u mnie pomogło coś inego: USTAWIENIA-Zarządzaj aplikacjami- wybrałem grepolis- pokaż powiadomienia
dodatkowo sprawdził bym jeszcze MENEDŻER POWIADOMIEŃ- czy są zaznaczone powiadomienia
 
Do góry