+i- w atakowaniu

  • Rozpoczynający wątek Spartanin ognia
  • Data rozpoczęcia

Zbedne czy nie?


  • W sumie głosujących
    23
  • Ankieta zostanie zamknięta: .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam
Chciałbym przedstawić propozycje usunięcia + i - czasu przy atakowaniu bo często kiedy atakuje kogoś czyściochem i 1 sek po czyściochu wpada kolon a tu widzisz kolon dostaje -30 sek do w tedy sie denerwujesz albo taki przykład kolon idzie i przed nim czyścioch ale kolon idzie 1h za czyściochem a tu nagle czyścioch dostaje +30 sek i wpada czyścioch wyczyścił wszystko ale tu 1 sek przed kolonem wpada wsparcie od jakiegoś gostka i po kolonie
Czy te + i - nie są zbędne?
W kalambury jestem cienki:D
obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie AT jest jak najbardziej przydatny dodaje pewnego ryzyka grze ;) Ale powinien wdg mnie zostać utworzony świat bez AT, gdzie precyzja, nie fart decydowałyby o wygranej ;)
 

DeletedUser

Guest
Co prawda trochę to przeszkadza,ale nie wiem jakie były intencje Twórców gry tworząc anty timing więc ciężko cokolwiek w tej sprawie powiedzieć..
 

DeletedUser

Guest
Cygan grasz na starym czy na nówce??
Bo wiem że Lipakos na nówce
I gralem tez na starym
I to sie dotyczy głównie światów ze starym systemem
W kalambury jestem cienki:D
obraz.aspx
 

DeletedUser

Guest
Anty timing jest po to by nie można było wysłać wszystkich ataków na ten sam moment ;)
Dodaje przy okazji ryzyko w grze ale i adrenalinę ;)
 

DeletedUser4784

Guest
Anty-timing musi zostać :)

Bez niego gra stała by się monotonna, nudna i śmieszna... bo puszczałbym wszystkie ognie na 2 sekundy przed kolonem i ląd sekundę przed a obrońca wycelował by biremki w tej samej sekundzie co kolon lub sekundę przed i buba...

Anty-timing dodaje grze smaczku, adrenaliny, niepewności a agresorowi i obrońcy lekką dozę ryzyka przy celowaniu ataków i wsparć :)

Bez tego gra przestała by mieć sens...

ps: Spartanin źle zrobiłeś ankietę... brakuje trzeciej opcji neutralnej (jest mi to obojętne) która powinna być zgodnie z regulaminem :) To tak z gwoli ścisłości na przyszłość bo moderatorzy lubią się tego czepiać :p
 

DeletedUser5

Guest
Co prawda trochę to przeszkadza,ale nie wiem jakie były intencje Twórców gry tworząc anty timing więc ciężko cokolwiek w tej sprawie powiedzieć..

W anty-timingu głównie chodzi o wyeliminowanie różnego rodzaju botów czy skryptów, które mogłyby automatycznie wysyłać kilka-kilkanaście ataków w jednej sekundzie. Wobec tego jestem zdecydowanie przeciwna zarówno całkowitemu usunięciu AT jak i stworzeniu chociażby jednego świata bez niego. Nie zabijajmy radości z gry ;)
 

DeletedUser

Guest
Mnie at właśnie zabija ja mam pecha:(
Wszyscy atakują mnie i jakoś at im sie nie włącza a ja jak chce sie odgryźć to zawsze kolon wejdzie przed czyściochem albo po ale gościu w tym czasie podstawi se birmy i mnie morzem nie przepuści:((
 

DeletedUser

Guest
Mnie at właśnie zabija ja mam pecha:(
Wszyscy atakują mnie i jakoś at im sie nie włącza a ja jak chce sie odgryźć to zawsze kolon wejdzie przed czyściochem albo po ale gościu w tym czasie podstawi se birmy i mnie morzem nie przepuści:((

AT im działa tylko dobry gracz nie wysyła od razu jak ma zły AT to od razu zawraca i jeszcze raz, I w końcu mu wyjdzie :p
 

DeletedUser4784

Guest
AT działa od razu i widać natychmiast poślizg w podglądzie czasu dotarcia :) Dobry gracz przewiduje mniej więcej poślizg i często idzie na harda ryzykując... Kilka ataków celuje w tzw: bezpiecznym przedziale a 1 lub 2 stara się wstrzelić na sekundy... czasem się udaje :)

To samo robi się w obronie z podstawianiem birem... wymaga to wprawy i wyczucia i po tym łatwo poznać poziom graczy :) Jakoś weteranom AT nie przeszkadza i bronią go bo dodaje walkom smaczku :D Jak zwykle najbardziej niezadowoleni z wszystkiego są nooby i nowicjusze które nagminnie tracą miasta... w końcu wszystkiemu winny anty-timing bo nie przewidzieli i wszystko wrzucali na ostatnią sekundę a tu im wyszło 2s po kolonie :p
 

DeletedUser

Guest
dlatego ja wole wyslac atak czyszczacy przed kolonem nawet o 30 sek wiem ze w tym czasie gracz moze zrobic unik i zawrocic jednostki tak by doszly do miasta przed kolonem ale co zrobic taka gra i wedlug mnie to jest nie fer kazde miasto ma ograniczona liczbe wm a co za tym idzie ograniczone wojska off a jezeli ja mam wszystko wysylac w jednym ataku to co ja w tym ataku mam 20 ogni 200 procek 100 kawaleri i 100 rydwanow bez przesady przecierz na taki atak wystarczy po 200 szermierzy i lukow ale niestety AT nie dziala w odwrotna strone czyli jak wysylamy swojego defa na wioske komputera i mozemy dokladnie wyliczyc kiedy wroca no chyba ze AT nie zadzialalo 10 razy na jocie ale zrobilem 10 prob i za kazdym razem wsparcie wracalo w danej sekundzie
P.S. wiem ze zmasowany atak skladajacy sie z kilku graczy to przesada ale bynajmniej miasta jednego gracza powinny wchodzic bez AT ale wiem ze to trudne do zrealizowania dlatego akceptuje ta gre taka jaka jest coz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Widze że lubicie AT?:)
Musieli by tu sie znaleść tacy dobroczyńcy z dzety jak:Bastik,oczko19621 kamcio1113 młoda71,kwiatuszek123 remiz1 i wgl cały sojusz i ak S-I-O z Dzety żeby ten pomysł przeszedł:)
 

DeletedUser

Guest
Jak by AT był zbędny to by go nie wprowadzono więc moze skończmy ten głupi i bezsensowny temat? ;)
 

DeletedUser

Guest
Niech sie wszyscy wypowiedzą:)
Ankieta jest do lipca 2027 roku:)
Każdy nowy gracz zdoła sie wypowiedzieć:)
Ale i są tacy co wgl nie wchodzą na fore tylko grają i wkarzają wszystkich na danym świecie;)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Zasada AT została wprowadzona w celu zapobiegania oszustwom - dla ochrony uczciwych graczy. Nie ma możliwości jej zmiany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry