ID miasta

  • Rozpoczynający wątek Eddekk
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wprowadzeniem tego pomysłu?

  • Tak

    Głosy: 19 95,0%
  • Nie

    Głosy: 1 5,0%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    20
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuję, aby po wejściu w zakładkę "info" danego miasta, było podane jego ID, które można bezpośrednio skopiować do bbcode.
Dziś podczas atakowania jednego miasta natknąłem się na problem, bo nie mogłem go znaleźć w bbcode. "miasto gracza b" tak się nazywało i propozycji bbcode wyskoczyło mi tyle, że po 15 minutach nie znalazłem właściwego miasta i musiałem podawać w wiadomości nr wyspy aby sojusznicy wiedzieli gdzie wysyłać wsparcie. Równie ciężko jest znaleźć miasto graczy których pełna nazwa miasta jest tylko cyfrą powiedzmy "01" wtedy bbcode podaję zbyt wiele propozycji i nie można znaleźć tego właściwego. Plener ataków również staje się wówczas bezużyteczny.
 

DeletedUser8724

Guest
Kolego, popatrz. Kopiujesz id miasta i robisz coś takiego:
[town]IDmiasta[/town]

Powinno być okej : )
 

DeletedUser

Guest
A skąd wziąć ID miasta jeżeli jest ono aktywne?
Twój sposób działa tylko na opuszczone miasta, bo pokazywane jest ID.
W normalnych miastach nie jest ono pokazywane, a może czasem być przydatne.

Jestem na TAK
 

DeletedUser8724

Guest
Ah, źle odczytałem wiadomość, przepraszam.

Kolega wyżej ma rację, signed.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Przy bardzo popularnych nazwach czasem na liście udostępnianej przez system po prostu nie ma konkretnego miasta, więc jak najbardziej na tak.
 

DeletedUser

Guest
w starej wersji w linku do miasta jest target_id (jak dobrze pamiętam) po którym występuje ID miasta. w nowej wersji tak dobrze niestety nie ma i rzeczywiście ID miasta w Info się przyda (nawet w starej wersji bo będzie mniej roboty)
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: ID miasta

Propozycja wprowadzona w życie, wchodząc w info o mieście, gdy klikniemy w ikonkę koło wyspy "Miasto" to ukaże nam się gotowe bb-code z ID miasta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry