Idalium Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Temat służący do integracji pomiędzy graczami z Idalium.

Wybraliście ustawienia świata, ciekawe czy pojawią się tu znane sojusze z innych serwerów ;) Zamierzacie zagrać na Idalium?
 

DeletedUser26894

Guest
Odp: Idalium Party

Ja w srode nie wbije,wbije pare dni po
 

DeletedUser26901

Guest
Odp: Idalium Party

Witajcie, stary wyga szuka jakiejś ekipy która zamierza grać od środy i chce wystartować w centrum świata
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Idalium Party

To już każdy wie ;)
Teraz bez złota to się długo nie pogra :/

Nie prawda! :d ja na Helorusie gram bez złotka i jak na razie złotnicy z którymi jestem na froncie nie są w stanie odebrać mi wiochy ;d a ja tylko na premce jadę

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A tak wgl to kto z tych lepszych grajków czy ekip wbija na Idalium ktoś wie?
 
Odp: Idalium Party

Nie prawda! :d ja na Helorusie gram bez złotka i jak na razie złotnicy z którymi jestem na froncie nie są w stanie odebrać mi wiochy ;d a ja tylko na premce jadę
Zapewne dużo czasu na grepo spędzasz, niektórzy na to nie mogą sobie pozwolić ;)
Może i masz racje ale przyjęło się że złotnicy mają dużą przewagę nad osobami które nie złocą ;))))

Dołączam sie do pytania kolegi ;))
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Idalium Party

Zapewne dużo czasu na grepo spędzasz, niektórzy na to nie mogą sobie pozwolić ;)
Może i masz racje ale przyjęło się że złotnicy mają dużą przewagę nad osobami które nie złocą ;))))

Dołączam sie do pytania kolegi ;))

No ja ide, ale mam dziwne wrażenie, że 80% grajków co wbije to będą handlarze. Chociaż znaczna część helorusa powinna wbić co dostała manto od kroniki ^^ A i wcale teraz nie poświęcam dużo. Wieczorkami przysiądę, wyciągne surki z wiosek, polatam po farmach i tyle, a reszta dnia to apka i na niej klinuje czy cofki robie ;P da sie? Da sie
 
Odp: Idalium Party

No ja ide, ale mam dziwne wrażenie, że 80% grajków co wbije to będą handlarze. Chociaż znaczna część helorusa powinna wbić co dostała manto od kroniki ^^ A i wcale teraz nie poświęcam dużo. Wieczorkami przysiądę, wyciągne surki z wiosek, polatam po farmach i tyle, a reszta dnia to apka i na niej klinuje czy cofki robie ;P da sie? Da sie

Też mi sie tak wydaje, parametry świata cudowne do handlu złotem ;)
Może jak sie mi spodoba to zostane? xD Kto to wie :p
No skoro mówisz że sie da to pewnie sie da :D
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Idalium Party

Też mi sie tak wydaje, parametry świata cudowne do handlu złotem ;)
Może jak sie mi spodoba to zostane? xD Kto to wie :p
No skoro mówisz że sie da to pewnie sie da :D

No bo sie da :p ci złotnicy to są tylko cwaniaki co latają po nieaktywnych, a ich umiejętności pozostawiają wiele do życzenia. Np taki Sierociniec z helorusa, upolowałem im troche mityków ciach i na mnie lecieć zaczęli, a ja że w niektórych wioskach robie sobie bunkier 25 poziom+wieża a oni słali pełne paczki offów to ja tylko sb troche deffa podstawiłem i wszystko im padało aż miło :) Próby kolonów też nieudane, klin albo cofka załatwiło to sprawę. To sie zniechęcili i zaczęli latać po nieaktywnych czy mniej aktywnych. Noobs :d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26342

Guest
Odp: Idalium Party

jeśli gracz umie grać to złotnik z 200000 złota może pokonać bez problemu :)
 
Odp: Idalium Party

Haha xD Znam takiego jednego co tylko w nocy, w bonusie wiochy podbijał bo oponent był niedostępny, wioche zdobył, wojo odbudował w 12 godzin xD
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Idalium Party

Haha xD Znam takiego jednego co tylko w nocy, w bonusie wiochy podbijał bo oponent był niedostępny, wioche zdobył, wojo odbudował w 12 godzin xD

Dlatego ja mam apke to mi nikt tak nie wbije w nocy ^^ zresztą na nowym systemie? W jakiejś zorganizowanej akcji czy coś to ok, ale tak normalnie ot tak to wątpię w to
 

DeletedUser

Guest
Odp: Idalium Party

Dlatego ja mam apke to mi nikt tak nie wbije w nocy ^^ zresztą na nowym systemie? W jakiejś zorganizowanej akcji czy coś to ok, ale tak normalnie ot tak to wątpię w to

A to jakaś nowa zasada że w nocy atakować nie wolno?
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Idalium Party

A to tu będzie nowy system? xD Oo to będzie bardzo ciekawie xD

No tu na początku złotnicy będą mieli mocną przewagę. Po 10 miastach sie to jakoś ustabylizuje i zgranie będzie odgrywało dużo większą rolę.
 
Do góry