Idalium Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26391

Guest
Odp: Idalium Party

I tak nic nie ugrasz
smiley_emoticons_irre.gif
smiley_emoticons_winken4.gif
smiley_emoticons_irre4.gif

Widzę jak zwykle miły :D
 

DeletedUser22651

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Moje IQ to 128 - i masz rację, nigdy go nie osiągniesz :) Do 100 dobij, to będzie już dobrze :)

grażyna kto Ci tak IQ zawyżył :>?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

jak widziałem test to miałaś max 24
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

grażyna kto Ci tak IQ zawyżył :>?
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif

jak widziałem test to miałaś max 24
smiley_emoticons_irre.gif

O jak miło dopiero świat ruszył, a tu już takie uprzejmości .........
--------------------------------------------------------------------------------
I sojusze kopiują.., ale to nic nowego nie ma co się irytować. Kreatywność to cecha deficytowa
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Idalium

Niestety , jak zwykle temat tutaj odbiega od " myśli przewodniej "
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Idalium Party

Spamować tak - chętnie , lecz niekoniecznie ubliżać drugiej osobie a tutaj to się ulewa i przewija od pierwszych światów .
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Idalium Party

Widzę że serwery znowu nie dają rady,strasznie wszystko zamulone.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Idalium Party

Widzę że serwery znowu nie dają rady,strasznie wszystko zamulone.
smiley_emoticons_thumbs-down_new.gif

Jak wygląda sytuacja w tym momencie, nadal wszytko ładuje się bardzo powoli? U mnie jest jedynie opóźnienie kilkunastu sekund podczas logowania na świat, a później wszystko działa poprawnie, dlatego byłabym wdzięczna za potwierdzenie czy problem wciąż występuje.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Idalium Party

Jak wygląda sytuacja w tym momencie, nadal wszytko ładuje się bardzo powoli? U mnie jest jedynie opóźnienie kilkunastu sekund podczas logowania na świat, a później wszystko działa poprawnie, dlatego byłabym wdzięczna za potwierdzenie czy problem wciąż występuje.

Niestety nadal są opóźnienia,nasze ulubione G kręci się przez jakiś czas aż załaduje treść którą chcę przejrzeć.
Przeglądarka mozilla,właśnie ją wyczyściłem i nic lepiej.
 

DeletedUser26685

Guest
Odp: Idalium Party

zajelibyście się w końcu, serwerami aby ta gra działała poprawnie
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Idalium Party

Bardzo dziękuję, zgłosiłam to do techników na dyżurze. Na przyszłość w przypadku takich lagów zachęcam do napisania do obsługi gry, ewentualnie do zgłoszenia w dziale Błędy na forum, dzięki temu będziemy mogli znacznie łatwiej zauważyć, że jest jakiś problem.
 

DeletedUser26963

Guest
Odp: Idalium Party

Jak wygląda sytuacja w tym momencie, nadal wszytko ładuje się bardzo powoli? U mnie jest jedynie opóźnienie kilkunastu sekund podczas logowania na świat, a później wszystko działa poprawnie, dlatego byłabym wdzięczna za potwierdzenie czy problem wciąż występuje.

Niestety na komputerze na roznych przegladarkach gra funkcjonuje fatalnie, mam dopiero tutaj 6 wioch,
Przy 30 wioskach przypuszczam iz na kompie nie bedzie mozliwosci grania przy 100 atakach,
Na ipadzie na przegladarce safarii gra laduje sie troszke lepiej.
Przy aplikacjach mobilnych (na ipad i iphon) gra funkcjonuje oki, ale niestety:
Aplikacja jest tylko elementem pomocniczym, nie majacym pełnej funkcjonalności gry.

Wracajac do sytuacji na swiecie to niebawem chyba sie zakonczy z powodu malej ilosci graczy,
Niestety wybralismy bardzo szybki serwer z nowym systemem podboju,
a wprowadzony event na poczatku gry wykończyło słabych graczy a przewaga zlotnikow wzrosla kilkukrotnie
Sam uzywam premium ale tylko do zakupu doradcow - rozumiem ze tworcy musza za czyms zarabiać....

Z checia bym zagral na wersji 1.0 oczywiście z premium aLe Tylko do werbunkow doradcow,
Bez eventu,bez skrocenia rekrutacji, budowy itp - zepsuło to ta gre przez przewagę zlotnikow....
 
Odp: Idalium Party

gdyby event była raz czy dwa do roku i z mniejszymi nagrodami to by było ok , ale to co jest teraz to przesada ...
pewnie w maju będzie coś typu "bitwa o troje" czy jak to sie zwało
 

DeletedUser

Guest
Odp: Idalium Party

Coś w tym jest.
Kiedy zaczynałem przygodę z grepo złoto miało DUUUŻO mniejszy wpływ na grę i w zupełności zgadzam się, że psuje to rozgrywkę.
Nie zmienia to jednak faktu, że pisanie tego nic nie zmienia, bo hajs musi się zgadzać. A szkoda, bo niedługo będzie to gra w stylu pay to win i niestety również będę musiał opuścić serwery.
 
Do góry