Igrzyska Olimpijskie

  • Rozpoczynający wątek maciukrk
  • Data rozpoczęcia

Ktora opcja igrzysk bardziej Ci odpowiada

  • Czas 2,5 dnia czyli 60 godzin za cene 25 szt zlota

    Głosy: 1 14,3%
  • Czas 1,25 dnia czyli 30 godzin za cene 50 sztuk zlota

    Głosy: 2 28,6%
  • Inna - prosze podac uzasadnienie w poscie pod tematem

    Głosy: 4 57,1%

  • W sumie głosujących
    7
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam
Moja propozycja jest nastepujaca:
Skrocic czas Igrzysk Olimpijskich o połowę za ta sama cene zlota czyli z 60 godzin do 30 i kosztowalo by to 50 szt zlota.
Druga opcja jest taka zostawic tak jak jest czyli 60 godzin tylko za 25 szt zlota

Na ta chwile uwazam ze czas trwania igrzysk w stosunku do ceny jest malo oplacalny - stac by mnie bylo na wlaczenie ich gdyby byly krotsze lub po prostu tansze co tez jest dobrym rozwiazaniem
 

DeletedUser

Guest
jak dla mnie czas trwania igrzysk i ich cena nie jest jakimś wielki problemem...
 

DeletedUser

Guest
1.Ankieta - nieregulaminowa...
2.Znów ułatwienia dla bogaczy? NIEE!
 

DeletedUser

Guest
zaznaczyłem inna- żadna

dlaczego ci co płacą mają mieć aż tak dobrze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1. ankieta pozostawia wiele do życzenia... jest nastawiona na zmianę tej opcji. nie można zaznaczyć ani 'obojętnie' ani 'przeciw' -> są tylko 2 propozycje autora + 'wymyśl własną'

2.na nie. igrzyska kosztują 41,(6)gr - 20,1gr. to nie dużo.
 

DeletedUser

Guest
ja wstrzymuje sie od głosu twierdze e igrzyska i wysepy są do bani niedośc że długo trwa to 1 pkt kultury zarabiam wole pochód triumfalny:):):)
 

DeletedUser

Guest
Ankieta bez sensu bo autor chyba nie pomyślał, że np. ktoś chce zagłosować na "NIE", albo "OBOJĘTNIE". Dałem na "INNA" bo nie wiedziałem naprawdę co wybrać. Co do pomysłu to jak dla mnie zbędny bo wymyślany moim zdaniem jakby troszkę na siłę.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Jak głosować jeśli odpowiedzi są tendencyjnie nakierowane na pomysł autora?
Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Nie ma potrzeby wprowadzania tego typu zmiany, ponieważ Igrzyska Olimpijskie są opcją premium, której gracz używa dobrowolnie, zgadzając się na jej przebieg.
 
Status
Zamknięty.
Do góry