II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
W Las Vegas, w stanie Nevada żyje się inaczej. Tutaj czas nie ma znaczenia. Dni są krótkie i ciche, ale za to noce.. Ciągną się w nieskończoność, niosąc ze sobą nutkę tajemnicy, strachu, a przede wszystkim emocji i zabawy.
Jest lato, kasyna, bary, kluby i hotele są całkowicie oblężone przez turystów. Tu alkohol leje się strumieniami, a pieniądze same wychodzą z kieszeni. Nie ważne jest co i za ile, najważniejsze jest to, aby dobrze się bawić. To, co zdarzy się w Las Vegas, w Las Vegas pozostanie na zawsze.
Jednak nigdy nie może być idealnie. Niedaleko miast wiecznej rozrywki, w Henderson, mieści się Zakład Psychiatryczny dla osób z zaawansowanym stadium choroby. Nie żadna tam depresja, czy coś w tym stylu. Tu mieszkają, przymusowo i do końca swojego życia osoby, które dopuściły się czynów tak okrutnych, że nawet moja ręka broni się przed napisaniem o nich.

UWAGA! UWAGA!
Z pobliskiego Szpitala dla Psychicznie Chorych uciekł jeden z najgroźniejszych pacjentów! Wszystkie służby zostały zaangażowane w jego poszukiwania. Każdy, powtarzam KAŻDY, kto przebywa w Las Vegas powinien mieć się na baczności! Zbieg jest bardzo niebezpieczny. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt, powtarzam KILKADZIESIĄT zabójstw, wykonanych z wielką premedytacją! Jest brutalny, ale przede wszystkim nieobliczalny!
Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na ten temat proszony jest o kontakt z policją.


Po tej informacji jedni czym prędzej wyjechali, inni- nie przejęli się tym!
W Las Vegas panuje psychopata, który nie lubi grać w pokera, ale za to bardzo, ale to bardzo uwielbia... Zabijać!


Cel gry:

Turyści:

Waszym zadaniem jest odkrycie, kim jest psychopata i oddanie go w ręce władz, lub... Zajęcia się nim.

Psychopata:

Nie może dać się zdemaskować. Musi umiejętnie się kamuflować i eliminować turystów, którzy go podejrzewają. Cel zostanie osiągnięty, gdy zostanie w grze zbyt mała ilość osób by mogli ich przegłosować za dnia.

Zasady gry:


- Nie podajemy do publicznej informacji swoich ról, w przypadku gdy wyjdzie na jaw, że dana osoba oszukuje, zostaje wykluczona z gry.
- Najważniejsze jest by wczuć się w klimat rozgrywki, pisać tak, aby nie dać się zdemaskować.
- Martwi milczą już do końca. Aczkolwiek mogą śledzić temat z zapałem.
- Możecie wymyślać sobie, kim jesteście na co dzień i czym się zajmujecie oraz tworzyć różne zabawne sytuacje, historyjki, alibi, czy też rzucać oszczerstwa na innych, typu "widział/a jak on/ona w nocy..." Niech to nie będzie bezsensowne wytykanie się palcami. Używajcie argumentów, nawet głupich, bez pokrycia, wyssanych z palca. Dajcie się ponieść wyobraźni i bawcie się dobrze!
-UWAGA! PISZEMY W TRZECIEJ OSOBIE!
- Po zakończeniu Zabawy Fabularnej zostanie ona złączona i opublikowana na GreTime's. Uczestnicy zapisujący się do zabawy zgadzają się na publikację. Dlatego tez ważnym jest, abyśmy pisali w trzeciej osobie!

Cała gra podzielona jest na dwie fazy. Fazę dnia i fazę nocy, które występują na przemian. Każda z nich trwa 12 godzin. Faza dnia zaczyna się o 10:00 rano i kończy o 22:00, natomiast faza nocy zaczyna się o 22:00, a kończy o 10:00. Jeśli ktoś nie zdąży zagłosować, lub wykonać swojej funkcji, to trudno, Mistrz nie będzie opóźniał gry, ze względu na jedną osobę, tzn., jeśli porywacz w nocy nie wyśle PM, nikt nie zginie. A jeśli, np. mieszkaniec w dzień nie weźmie udziału w głosowaniu, to przepadło. Jeśli dożyje, będzie mógł zagłosować następnego dnia.


Faza dnia:


- To szansa na oczyszczanie się z zarzutów poprzez konwersację. To pora na snucie domysłów i rzucanie oskarżeń.
- Imię JEDNEJ osoby, którą typujesz musisz napisać kolorem czerwonym i pogrubić. W innym wypadku twój głos się nie liczy.
- Dyskusja trwa do końca fazy dnia. Wtedy osoba, na którą oddano największą ilość głosów - ginie. Jeśli jest remis, to o tym kto zginie decyduje Mistrz Gry.
- Jeśli ktoś zginie, Mistrz Gry nie zdradza jego tożsamości i również zapada noc.

Faza nocy:
- W nocy mieszkańcy śpią (nie toczą się rozmowy).
- Psychopata, Łowca, Psychiatra, Policjant - wykonują swoje akcje.
- Noc kończy się po upływie 12 godzin. Nastaje ranek. Mistrz Gry informuje o tym, czy ktoś zginął.

Role:
- Psychopata - osoba ta co noc może wysłać informację do Mistrza Gry o tym, kto danej nocy ginie. Celem mordercy jest pozbawienie pozostałych osób życia.
- Turyści - ludzie zamieszkujący Las Vegas, których jedynym celem jest przeżyć i odgadnąć, kto jest psychopatą.
- Łowca - kieruje się przeczuciem. W nocy typuje jedną z osób, której smierć przewiduje i wysyła tę informację w postaci pm do Mistrza Gry. Jeśli uda mu się odgadnąć, osoba wytypowana przez mordercę przeżywa.
- Psychiatra - Każdej nocy może udzielić protekcji jednej osobie. Jeśli ta osoba zostanie wskazana przez mordercę, ratuje jej życie. Może również chronić samą/samego siebie.
- Policjant- Wybiera jedną osobę, którą przetrzymuje na noc w areszcie. Jeśli w wyniku głosowania dziennego osoba ta ma zostać zgładzona, nie ginie, gdyż ma alibi.

Uwaga!

Postacie posiadające dodatkowe umiejętności mogą korzystać z nich maksymalnie 3 razy (za wyjątkiem psychopaty, który używa swoich zdolności przez cały okres gry bez ograniczeń) w ciągu całej rozgrywki, używają swoich zdolności za pośrednictwem prywatnych wiadomości, kontaktując się z Mistrzem Gry(Elastynka)



Zapisy trwają do 12.07.2013!!!
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Pierwszy :)
 

DeletedUser18501

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

No to ja też się zapisze :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

No ja też mogę się zapisać.
 

DeletedUser

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Mam wakacje, a że brzmi ciekawie to i ja się skuszę;)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

zapisuję się
Piszę tak późno, bo przez Open'er spać nie mogę:(
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Zapisuje sie
 

DeletedUser

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Tylko 6 osób ?:(
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

może trzeba to trochę bardziej ogłosić , nie każdy ma czas wszędzie zajrzeć
 

DeletedUser5408

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

zgarnij pare osób z teamu :)
 

DeletedUser14494

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

ja napisze na forum sojuszu , może ktoś się skusi

widziałem że w poprzedniej edycji kilku graczy brało udział
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Zdążyłem! Jestem wasz :D

Widzę, że tym razem inne klimaty ;) Podoba mi się to, bardzo.

To co, ja na pierwszy ogień? xD (Już mi gildon obiecał :D )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15461

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Tylko sobie z Ciebie jaja robiłem.
Nie mów hop, zanim nie podskoczysz;)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Zapisuję się, zawsze miałam słabość do psychiatryków :D

zapisuję się
Piszę tak późno, bo przez Open'er spać nie mogę:(
Gildon, to dla ciebie jest późno? :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Niech stracę... Mam nadzieję, że tym razem nie zostawicie mojej karczmy na pastwę Slietie:cool:
 

DeletedUser16342

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Tylko sobie z Ciebie jaja robiłem.
Wiem, wiem :p
Ale co ja widzę, Shannqa :) Będzie chyba zacięta gra, a jakby ktoś jeszcze z Teamu się włączył, to byśmy napisali prawdziwe dzieło na GreTime'sa :D

Elastynko, udałoby się skończyć wcześniej zapisy, ponieważ 15 lipca już wyjeżdżam i nie wiem, czy dam radę dłużej pograć. A tak jakby wcześniej zacząć, to byłbym wdzięczny, ale nie moja, lecz Twoja wola niech się stanie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Zapisuję się.
 

DeletedUser

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Co Wy na to? Zaczynamy wcześniej ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: II Zabawa Fabularna- Psychopatyczna Ruletka

Czekajcie na mnie też chce sie zapisać :D
 
Do góry