Ikariam

  • Rozpoczynający wątek JarsoN007
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
witam gra ktoś w ikariam??

jak oceniacie te gre w stosunku do ikraiam??
 

DeletedUser

Guest
Grałem 280.000 Xi ,ale skończyłem.Dla mnie żalowa gra roku 2009l...
 

DeletedUser

Guest
Ikariam nie przypadł mi do gustu...szybko się nudzi...ta gra jest dużo lepsza ;)
 

DeletedUser

Guest
gram na ikariam na 2 swiatach ale za wczesnie porownac te 2 gry mam nadzieje ze ta gra ma mniej bledow jak ikariam


gram na gamma i xi
 

DeletedUser

Guest
odnosnie błędów to zuważyłem a dokładnie boleśnie doświaczyłem ich podczas wojny! ja gram na Pi
 

DeletedUser

Guest
gram na alpha ale ma tyle bugow ze powini ja nazwac bugikariam:D
 

DeletedUser

Guest
Ikariam hmm ciekawa gra ale faktycznie sporo błędów i nudne .. ;)
 

DeletedUser

Guest
obecnie delta top26, dawniej top12, Ny top90 Zeta około top300-400
 

DeletedUser

Guest
Witam
ja gram na Zecie (775k), Kappie (600k) i Omikronie (125k).
Prawda, najnowsza wersja wiele osób zniechęciła do gry, nie dziwię się...:(
Ikariam wydaje się nudny graczom, którzy grają EKO ;)
co do oceniania tej gry - jak dla mnie za szybko na ocenę, gra prezentuje sie ciekawie, a co będzie dalej to zobaczymy.
 

DeletedUser

Guest
A ja Na Epsilonie
Może sa bugi ale ma jedną wspaniała zalete fajny klimat i mało zabiera czasu
Co najwazniejsze nie musisz kupowac premium by byc w TOP

Licze że Grepolis pójdzie dalej i tak samo nie będzie dawac zbytniej przewagi płacącym a przy okazji bedzie miało znacznei mniej błędów :D
 

DeletedUser

Guest
Ja gram na Lotcie i NY ale te obecne zasady to mnie dobijaja walka tam jest bezcelowa bo przewaznie jest bug i wszystko sie wali zobaczymy co bedzie tutaj moze bedzie troche lepiej
 

DeletedUser

Guest
A ja Na Epsilonie
Może sa bugi ale ma jedną wspaniała zalete fajny klimat i mało zabiera czasu
Co najwazniejsze nie musisz kupowac premium by byc w TOP

Licze że Grepolis pójdzie dalej i tak samo nie będzie dawac zbytniej przewagi płacącym a przy okazji bedzie miało znacznei mniej błędów :D



Tam PREMIUM daję to ,że można bugować do woli i nie mieć nic ,z tego bo ma się ochronę przed zbanowaniem...
Fajny klimat?...:/

Ta gra była dla mnie bezsensu...nastawione tylko na EKO.Bo po co trzymać wojo i dochody sobie zmniejszać?Dlatego skończyłem grać...
 

DeletedUser

Guest
Ta gra była dla mnie bezsensu...nastawione tylko na EKO.Bo po co trzymać wojo i dochody sobie zmniejszać?Dlatego skończyłem grać...

to w jaką Ty wersję grałeś ? owszem, w najnowszej lepiej iść w EKO bo są bugi w grze jeśli chodzi o walki niestety :/ ale np poprzednia wersja - walki były niesamowite, WSL konkretne, wojny były genialne.
 

DeletedUser

Guest
podobno nowa wersja jest na alphie na ikariam. opowie ktoś co sie zmieniło??:)

p.s zauważyłe powstanie sojuszu z pi z ikariam tutaj a mianowicie Outlows:)
 

DeletedUser

Guest
to w jaką Ty wersję grałeś ? owszem, w najnowszej lepiej iść w EKO bo są bugi w grze jeśli chodzi o walki niestety :/ ale np poprzednia wersja - walki były niesamowite, WSL konkretne, wojny były genialne.

Średniej wielkości ( nie duże)wojo = lepsza produkcja ,więcej surek,większy dochód ( i statki handlowe).
Druga rzecz - można maksymalnie farmić sąsiadów i popisywać się na forum...bo z przejmowania nici...
 

DeletedUser

Guest
Także gram w ikariam na Pi , troche te bugi i rundy w walkach zniechecają do gry ale niema tak źle co do oceny to za wcześnie :)
 

DeletedUser

Guest
na 4 servach
beta --dlugo top1 i większość rekordów ika
xi --okolice topika krócej
my--do walki w najlepszym soju P-S
delta --do walki też najlepszy soj NVM
 

DeletedUser

Guest
Średniej wielkości ( nie duże)wojo = lepsza produkcja ,więcej surek,większy dochód ( i statki handlowe).
Druga rzecz - można maksymalnie farmić sąsiadów i popisywać się na forum...bo z przejmowania nici...


w tej wersji ograniczone jest farmienie właśnie poprzez wydłużony czas walk; w poprzedniej wersji tak, statki w ciągłym ruchu ^^
w tej zaś - z mojego doświadczenia- nawet duże wojsko nic nie daje bez floty - która jest o wiele droższa niż w poprzedniej wersji. A większa flota wiąże się z większymi opłatami za wojsko, co często idzie w parze ze zmniejszeniem wydobycia...:confused:
może cos jeszcze naprawią w kolejnej wersji... tylko na to liczę - jeśli nic nie ulegnie poprawię zakończę przygodę z IKA ^^
 
Do góry