Ikariam

  • Rozpoczynający wątek JarsoN007
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Dosc duzo wpisow ;p ja znam Elfke z iakriam i Hella ;D

@elfka tutaj racja ikariam jest jzu zadlugi skonczyla sie tynamiczna gra tam zobaczmy co bedzie tutaj ;) napewno jezcze nie raz pokusze sie o komentarz :p

@Hell czy dopracowane Greapolis jest to ci powiem zajakis czas okolo 1 roku lub dluzej :p

ale zastanawia mnie to czemu czasem wyskskuej mia Error 505 czy jakos tak i nie mozna sie zalogowac ??:) GA moze udzieli odpowiedzi na to pytanie
 

DeletedUser

Guest
Ja gram niecałe 2 lata w ika i nie narzekam na tą grę, jak się chcę to można się bawić dość często, ale trzeba mieć dobry sojusz i dobrych graczy w nim.
 

DeletedUser

Guest
@Hell czy dopracowane Greapolis jest to ci powiem zajakis czas okolo 1 roku lub dluzej :p

ale zastanawia mnie to czemu czasem wyskskuej mia Error 505 czy jakos tak i nie mozna sie zalogowac ??:) GA moze udzieli odpowiedzi na to pytanie

Jeżeli czołgu masz pytanko dlaczego to od tego służy ticket.
 

DeletedUser

Guest
Ja gram na Gamma Alpha Lambda i kiedyś na Xi mój nik RAX

ci co sa z gamma luyb czytają nasze forum na pewno mnie znają ja przeszedłem na gre polis i gram na alphie w jednym celu BFs wiedzą czemu :) jak to niektórzy mówią stara miłość nie rdzewieje co do oceny gre polis to wole się wstrzymać bo mam swoje spostrzeżenia i powiem tyle że jak by ika nie miało bugów to gre by się nigdy do niej nie zbliżyło :D wiedzę sporo rzeczy które mnie sie nie podobają w gre polis ale może dla tego że jestem częstym gościem top 100 w rankingu generałów świata gamma tu się wypowiem jak rozwinę mioasto żeby normalnie prowadzić wojny :)

ps. opcje sojuszowe uważam tu za skopane i do niczego nie przydatne a tworzące się masówki mnie zastraszają :) to tyle z mojej strony pozdrawiam RAX

ps AVE VERSUS !!!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Ikariam to była kiedyś przednia gierka :) Świetnie się w niej bawiłem.
Potem z wersji na wersję coraz gorzej.
Delta, Alpha I Beta- tam grałem. Do dziś na Alphie (nawet ładniutki top) ale kończe z Ika.. nie mam siły do tej gry.
Przez następne miesiące okaże się jak będzie z ta grą;)
 

DeletedUser1843

Guest
gram w ikariam od samego poczatku powstania i jestem zadowolona,tu dopiero zaczynam i dopiero pozniej ocenie co lepsze...
 

DeletedUser

Guest
Ja nie bede porownywal ,dlatego ze kazda gra ma swoj urok,takze gram/gralem na Lambda pomimo ze dobrze mi szlo skonczylem dosc dawno ,bo sie jakos znudzilo :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ja obecnie gram w ikariam na serwie Beta, na bugi raczej nie trafiam, może raz tylko się przytrafił :)

Po za tym, ikariam jest dla mnie fajną i ciekawą grą, na początku było wolno i nudno, ale gdy rozwinąłem wszystkie badania i powiększyłem swoje imperium - gra stała się ciekawa =)

Wiele zależy od sojuszu, w jakim się jest :)
 

DeletedUser

Guest
ja w ikariam gralem sporo czasu na epsilonie.

A od niedawna gram tez na Pi, pod tym samym nickiem co tu ;p

Moze ktos mnie kojarzy?
 

DeletedUser

Guest
Witam.
Gram na Ominkronie (180 k) i Kappie (400k).
Ikariam jest ciekawy ale trzeba brać udział w bitwach morskich i lądowych ,farmic itd. bo inaczej gra jest nudna.
Ciekawy nowy system walk rundowy ,chociaż rundy mogłby trwać krucej :).
Jest to dość dobra gra szczególnie ,że można mieć nielimitowaną ilość wojska.
Co do Grepolis to dobrze zapowiadająca się gra.
Jest w niej ciekawie zrobiony system punktów kultury ,badań oraz budynków.
Gra niedawno powstała w porawnaniu do innych i można do niej wiele dodać.
 

DeletedUser

Guest
Historia Hella na ikariam
Iota = 1,3kk pkt
Alpha - 1,0 kk pkt

Omikron - nie pamietam
Kappa - nie pamietam
Theta - nie pamietam
Pi- nie pamietam
itd itd :)
Ikariam jest nudny uwierzcie...
 

DeletedUser

Guest
Mi się nie podobał Ikariam. Ciągle mnie atakowali i nie miałem szans na rozpoczęcie gry.
 

DeletedUser2136

Guest
heh, może ja tu spotkam starych znajomych z Ikariam? :cool:

Delta - NVM
Ny - _EX_

Jak ktoś ze starej gwardii jest i gra tutaj na Delcie (sentyment.. :p) to zapraszam, nick ten sam co zawsze..

a co do samej gry - dla mnie Ikariam był zawsze najlepszy.. te bitwy, podchody, współpraca, znajomości :) sobotnia bitwa z Boldami, która położyła serwer do niedzieli w południe
tylko twórcy jak większość zauważyła - robili wszystko aby schrzanić grę

w żadnej nowej grze nie ma takiego systemu walk jak w Ikariam (turowego) - tego mi brakuje w KingsAge i w Grepolis
 

DeletedUser

Guest
Ja gram na 2 śwatach jeden to speedserwer a drugi to Zeta i nie jest takie ndne jak sie wydaje
 

DeletedUser2732

Guest
Ikariam Vs Grepolis

Witam wszystkich .Gram na dwóch Światach Ikariam już bardzo długo:confused:
Świat Kappa ponad 2400 000 i na test serwerze pod nickami Extrim aliive
A tu dopiero stawiam kroczki:D
Ikaram była bardzo ciekawą i szybka gra kiedy można rabować złotko i w pojedynkę skopać pół sojuszu.Fakt nowsze wersje spowalniają grę i robi sie nudnawa ale czas pokaże która będzie ciekawsza.Myślę ze większość opinii na temat Ikaram że jest nudnawa itp.pochodzi od graczy którzy byli farmami i nie mieli siły przebicia.I przypuszczam ze tu będą grali bez powodzenia w Grepolis.Wiem jesteście potrzebni bo skąd będziemy brali surowiec albo nowe miasta :D
 

DeletedUser

Guest
heheh dobre. racja !! popieram przedmowce. Ja gram na Lambdzie od 4 miesiecy. na dzien dzisiejszy mam 500 k w RO, 15 k w RG, 7 miast. Lubie gre agresywna. jesli chodzi o komunikacje i wojny to Ikariam jest o niebo lepsze od Grepolis. W Grepolis dopiero zaczyna sie zabawa i mam nadzieje ze poprawi sie komunikacja w sojuszu. teraz czuje sie jak w ciemnej piwnicy. nie wiem kto jest dostepny a kto nie. w ikariam takiego problemu nie bylo.
 

DeletedUser

Guest
Co wy się do bugów tak czepiacie? Myślicie, że tak łatwo zrobić taką grę jak Ikariam bez bugów? Tak silnik gry jest nieporównywalnie lepszy niż w innych grach. Walki nie polegają na wysłaniu wojska i odczytaniu raportu ale na myśleniu, dosyłaniu wojsk, albo pracy całego sojuszu. I to jest przewaga Ikariam nad resztą gier. Tu jedynie podczas przejmowania wioski coś się dzieje i sojusznicy mogą pomóc. Tak każda walka musi być przemyślana. Przy takim silniku chyba nie jest dziwne, że występują bugi. Dopiero wgrano tam wersję 0.3.3 więc do pełnej wersji 1.0.0 jeszcze daleko a gra już jest o niebo lepsza niż inne.
 

DeletedUser

Guest
ja gram w ika dość długo
jak wszystkich coś tam i mnie denerwuje ;)
ale gra jest dynamiczna
i jak już ktoś napisał
walki typu 32 dni (THETA)
raczej tu nie będą miały miejsca
Ci co narzekają strasznie
chyba nie pograli tam długo ;)
 

DeletedUser

Guest
CTOS rzadko się z tobą zwykłem zgadzać ale to prawda co piszesz..
Ikariam mial swoje 5 minut i to juz po ikariam..
A w grepolis..
Przez 4 miesiace sie obijałem grając w grepolis poznawając grę.
Aktywnie na nowo gram od 2 miesięcy na swoim koncie nieprzejętym i od tego czasu jestem 426 w rankingu świata alfa..
po prostu wystarczy chcieć iść w górę i można wszystko. :)
zalezy po prostu od tego jaki styl gry sie preferuje
 

DeletedUser

Guest
pinki już cię miałem wyrzucać swego czasu z wyspy ale z założycielem nie można tak robić i powstałeś --teraz gonić mnie :)

swego czasu jak starsi pamiętają grając na beta -większość rekordów ika należała do mnie w tym chyba dwa ogólnoświatowe :)--oczywiscie długo top1

na Xi też tam w czubie się pałętałem

teraz aktywnie "w miarę " gram na My w Punisherach i oczywiscie troszke mniej na Delcie w NVM

ps.
ciekawe w którym kierunku grepo pójdzie
ważne żeby mieć aktywnych sąsiadów -dbających o twoje przyszłe miasta ,czekając w kolejce


Kulturstufe: 24
Städte: 24/24
797/828
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry