Ikariam

  • Rozpoczynający wątek JarsoN007
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Epsilion

pozdro dla wszystkich graczy z EPSILIONU:)

co tu duzo pisac ika gram okolo 2 lat jak kazda gra ma swoje wzloty i upadki ale mimo bugow i problemow mozna sie dobrze bawic jak masz oczywiscie zgrana ekipe
 

DeletedUser

Guest
Kulturstufe: 24
Städte: 24/24
797/828
Sosik ty chwalipięto :) to że jesteś top7 alfa de :p to się tak nie chwal :p może kiedyś ciebie przegonię :rolleyes:
A co do ikariam...
Ikariam z tego co widać i słychać miało nową wersję, czyli kolejny wielki niewypał - same błędy zawieszenia serwerów itd itd...
 

DeletedUser

Guest
tak, trzeba przyznac ze operatorzy zamiast z każdą wersją grę ulepszac, coraz bardziej pograzali sie w tym... bagnie :D
ale jak ktos ma zgrany sojusz w IKA to nie potrafi przestac grac, mimo wszystkich bugów i wielorakich problemow zwiazanych z gra ;) wiem sama po sobie... ehhh :p
 

DeletedUser

Guest
Cheska, niby masz racje, ale jak się ludzie z sojuszu zaczynają zniechęcać do gry i odchodzić, to aż się serce kraja :/ Zwłaszcza jak się grało razem 2 lata... Coraz więcej pustych kont w sojuszu, a chętnych brak...

Morskich teraz prawie w ogóle nie można rozgrywać, a lądowe pomimo skrócenia dalej się ślimaczą... a eko się nudzi po pewnym czasie... muliste dno...
 

DeletedUser

Guest
to jak sie sojusznicy zaczynają zniechęcać to oczywiście odrębna sprawa; na to nie ma już mocnych... :(
tak, znam ten ból, grałam na Kappie, ludzie których znałam po kilkanaście miesięcy, z którymi nawet w realu spotykałam się, przestali grac wraz z początkami wersji 0.3.3... automatycznie czegoś człowiekowi zaczyna brakować, to już nie ta sama atmosfera, tym bardziej jak z tymi osobami zawsze prowadziło się największe dyskusje ;) ...
akurat z morskimi do tej pory nie miałam większych problemów, zarówno solo jak i łączonych; za to bitwy lądowe nadal dobijają :/ niby skrócenie czasu każdej rundy, ale mimo wszystko gdy walczy kilkanaście osób po każdej stronie bitwa niezwykle się przeciąga, bez ogromnej floty i zablokowania wszystkich portów na wyspie tak naprawdę walki mogą toczyć się w nieskończoność... :/
byłam tak uzależniona od IKA, że grałam na 5serwerach, teraz gram na dwóch ale coraz mniej czasu im poświęcam :( a szkoda, bo jak zaczynałam przygodę z IKA to wydawało się że taka świetna gra nie może zniechęcić...
myliłam się:(
 

DeletedUser

Guest
Ikariam jest bardzo ciekawa ale jeszcze bardziej realistyczna od grepolis:D(no wiecie łodzie podwodne w starożytności.Ikariam jest spoko i Grepolis to hybryda właśnie tej gry z plemionami:eek:
 

DeletedUser

Guest
A ile bugów do wykorzystania :D
Zepsuli morskie ;(
Z tym się zgodzę, bugi morskie były po prostu fantastyczne powrót z okupacji, teleportacja, znacznie skracały powrót do swojego miasta i pozwalały zaoszczędzić kasę. Najgorsze bugi to te co wprowadzały pewną nie równość no bug na ratusze, klonowanie woja itp. Ogólnie programiści naprawiali te bugi które są mało istotne, przy okazji tworząc nowe :D
Takim gwoździem do trumny z napisem ika jest podniesienie progu bezpieczeństwa z 1% na 6%, taki ruch miał przynieść duże zyski GF w efekcie rozdał wszystkim darmowego bonusa na magazyny. Po prostu genialne :mad:
Jeśli chodzi o sposób prowadzenia walk to ika jest ciekawsze niż grepolis.
 

DeletedUser

Guest
Witam
Ja gram może nie zbyt długo w ikariam bo jakieś 6 miesięcy ale nie narzekam na tą grę mimo bugów. Bo jak wiadome nie ma nic doskonałego zawsze komuś coś nie będzie pasować nie da się przecież każdemu dogodzić :p. Wracając do tematu ika gram na Omirkonie. Zgodzę sie także z poprzednikami że jeśli am się zgrany w miarę sojusz i do tego wporządku ludzi w nim to gra nabiera jeszcze większych barw. A jeśli się gra typowo EKO to wiadome że się znudzi po 2 czy tam 3 miesiącach. Ja jednak wolę tryb gry ofensywny :D
 

DeletedUser

Guest
Ja gram w Ikariam i w Grepolis raz tu jest ciekawie raz tam to zależy.
Racja w Ikariam wchodzi bardzo dużo nowych wersji, moderatorzy mieniają czasem zasady gry nawet nie informując o tym graczy co bardzo jest wkurzające.
Też mam zwyczaj mówić nie o Ikariam jak raczej o Bugariam.
Mam nadzieję, że Grepolis będzie o wiele mniej zbugowane.
Taka ciekawostka na Ika poznałem swoją miłość życia hehe, która mnie namówiła na Grepolis. :D

Apel
Wszyscy gracze z Epsilonu, nawiążmy kontakt na Ikariam mój nick Casanova
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3705

Guest
Witajcie...​

Dawniej się grało w ikariam'a (bugariam) światy na których można było mnie znaleźć to: Eta (sojusz: TROSKLIWE MISIE) i My (sojusz: PunisherSquad - najlepszy soj w jakim byłem.. jak grałem w ikariam)

Moje nicki z ikariam: Hasee / Wariateq ;-) w swoim szczycie formy, na świecie My Top1 PCh. :D

Ps. Ale nie ma to jak Grepolis - graficznie przewyższa ikariam.. :) i ogólnie jeśli chodzi o system walk.. :) (w ikariam - po wejściu którejś tam wersji.. bitwy trwały po 2 tygodnie.. - jak dobrze pamiętam, mój soj miał jakąś bitwę która trwała ponad 400 rund (runa 20 min :p)

Ach.. dawne pamiętne czasy... :D

To tyle..

Pozdrawiam
Wariateq
:eek:
 

DeletedUser

Guest
Moja przygoda z Ikariam zakończyła się kilka dni temu po ponad dwuletniej, ciągłej grze. Doszedłem na świecie Beta do TOP 4 i w końcu podziękowałem za masę błędów, bo na dalsze tolerowanie tego beznadziejnego systemu walk i bugów po prostu zabrakło mi już siły... Szkoda jedynie takiego dorobku punktowego, bo o wydatkach na ambrozję nawet nie wspominam :)
 

DeletedUser

Guest
Ja gram

Ja gram w ikariam tylko na Rho bo mi wszystkie konta zbanowali a miałem tam po 200k punktów :)
 

DeletedUser

Guest
Grałem kiedyś w Ikariam, ale po nabiciu 8k pkt na Xi znudziło mnie to, wolę Grepolis.

bitwy trwały po 2 tygodnie.. - jak dobrze pamiętam, mój soj miał jakąś bitwę która trwała ponad 400 rund (runa 20 min :p)

Sądzę że chodziło o dodanie realistyki, bo bitwy w świecie realnym na pewno nie trwały po 5 sek :)
 

DeletedUser

Guest
Wdl mnie badziew, chyba ze ktos wierzy, ze 2000 tys lat temu, czy iles byly lodzie podwodne :D
 

DeletedUser

Guest
Gram na Alphie i Omikronie ,kiedys byly fajne wojny teraz to porazka ale sentyment zostal do gry i wchodze tak sobie nie raz ,grepolis jest duzo lepsze pod kazdym wzgledem
 

DeletedUser

Guest
Hell kiedyś wieszczył schyłek ikaraiam i wychwalał wyższość grespolis. Wiele ludzi uwierzyło, na alfie widziałem podobne sojusze tj w ikariamie:D tzn łyknęli bajkę;) Po półrocznej grze widzę że dużo tych ludzi porzuca grespolis:mad: Czyżby się już znudziło:cool:
 
Do góry