Ikona ataku

  • Rozpoczynający wątek hamurapi
  • Data rozpoczęcia

Czy ikona ataku powinna informować że atakowany jest nasz kolon?


  • W sumie głosujących
    19
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ikona ataku powinna informować że nasz kolon jest atakowany.
Nie denerwóje was sprawdzanie czy wasza kolonizacja nie jest atakowana?
Wiem gdzie i jak to można sprawdzić ale nie chce mi się co pięc minut zaglądać w to samo miejsce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to zaglądaj co 15:) w swoim grepolisowskim życiu dokonałem 16 kolonizacji. jeszcze nigdy mi nie przeszkadzał ten brak:)

poza tym: atak nie idzie na nasze miasto, tylko na miasto, które przejmujemy a ikona ataku służy do alarmowania o ataku na nasze miasto. pojawienie się takiej ikony mogłoby spowodować, że człowiek szukałby ataku w każdym swoim mieście (mogłoby mu to trochę czasu zająć gdyby miał sporo miast) i nie znalazł. potem trzeba sprawdzać na którą to kolonizację idzie atak (można dokonywać kilku kolonizacji na raz). jak muli czasem neta to można czegoś dostać z nerwów:D
 

DeletedUser

Guest
mogłaby być inna ikonka informujące o ataku na okupacje, byłoby to pewne ulepszenie. W sumie to jestem za.
 

DeletedUser

Guest
to zaglądaj co 15:) w swoim grepolisowskim życiu dokonałem 16 kolonizacji. jeszcze nigdy mi nie przeszkadzał ten brak:)

poza tym: atak nie idzie na nasze miasto, tylko na miasto, które przejmujemy a ikona ataku służy do alarmowania o ataku na nasze miasto. pojawienie się takiej ikony mogłoby spowodować, że człowiek szukałby ataku w każdym swoim mieście (mogłoby mu to trochę czasu zająć gdyby miał sporo miast) i nie znalazł. potem trzeba sprawdzać na którą to kolonizację idzie atak (można dokonywać kilku kolonizacji na raz). jak muli czasem neta to można czegoś dostać z nerwów:D

Ja dokonałem tylko 13. I raz dostałem atak z wiochy obok o którym dowiedziałem sie dpoiero z raportów. Poza tym wystarczy kliknąć na ikonke ataku żeby przeczytać na jakie miasto idzie atak. Choc jak dla mnie ikonka mogła by być inna i umieszczona w innym miejscu żeby się nie mylić.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Jest jeszcze jedna ciekawa sprawa jeśli atak idzie na oblegane miasto to nie ma ikony ataku, dobrze to nie nasze miasto. Atak dociera jednak już po zakończeniu okupacji. Okupacja się zakończyła atak zdąża do celu i nadal ten nie jest sygnalizowany. W przypadku gdy ruszą inne ataki (już sygnalizowane) nie jest doliczany do ich liczby.
 

DeletedUser10899

Guest
Propozycja Odrzucona

Okupacja to nie nasze miasto dlatego nie ma tej informacji, nie podbijamy non stop kolejnych miast więc nie jest to aż tak przydatne.

Temat Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry