Ikonka wypowiadzenia wojny

  • Rozpoczynający wątek Wojtixb
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł?


  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Kiedy wchodzimy w profil sojuszu obok nazwy jest ikonka wypowiedzenia paktu dyplomatycznego. Moja propozycja jest taka żeby umieścić tam także obok ikonkę wypowiedzenia wojny.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hmmm moim zdaniem dobre tylko trzeba będzie okresowość czas np. 3-5 dni na uszykowanie się drugiego sojuszu po wypowiedzeniu wojny ;) Jestem na TAK
 

DeletedUser

Guest
No tak, oczywiście. Myślę, że było by to szybsze niż wchodzenie w "sojusz"-"pakty"-"wrogowie" i dopiero teraz trzeba napisać nazwę sojuszu. Uważam, że było by to w jakimś stopniu pomocne.
 

DeletedUser

Guest
Nie każdy sojusz lubi się chwalić swoimi zamiarami, a robić swoje ;)
Czasami też można ustawić jakiś sojusz jako wroga, bez wrogich zamiarów, a wyłącznie dla oznaczenia go kolorem na mapie, choć po aktualizacji z własnymi oznaczeniami sojuszy i graczy nie jest to potrzebne.

Mimo wszystko na NIE... od tego ma się język w buzi i sprawne paluszki, żeby napisać do wroga wypowiedzenie wojny. Podobnie w sprawach paktów.
Tutaj następuje marginalizacja stanowiska dyplomaty, który takimi sprawami się zajmuje. Ja, jako jeden z nich, nie preferuję wysyłania zaproszeń do paktów bez wcześniejszego dogadania się na PW.
 

DeletedUser

Guest
Szanuję zdanie. Tak, ja również tego nie preferuję aczkolwiek nie raz spotkałem na swojej drodze osoby, które zdania nie potrafiły sklepać i myślę, że dla nich byłoby to jakieś tam ułatwienie...
 

DeletedUser

Guest
No cóż, zgadza się, ale jaki dyplomata, taki sojusz. Nikt nie powiedział, że każdy nadaje się do tej roli.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Jedną z zalet z gier przeglądarkowych jest kontakt z żywymi ludźmi, sprowadzanie dyplomacji do anonimowego jednokliku jest krokiem w niewłaściwym kierunku. Już i tak irytujące jest przysyłanie zaproszeń do sojuszu czy paktu bez choćby próby przeprowadzenia jakichkolwiek rozmów.
 

DeletedUser

Guest
Już i tak irytujące jest przysyłanie zaproszeń do sojuszu czy paktu bez choćby próby przeprowadzenia jakichkolwiek rozmów.
tak robią sojusze, które gdyby nie było tego przycisku wysłałyby wiadomość do pierwszej lepszej osoby o treści "zrobimy przymierze?" albo "zrobimy pakt?".

co do pomysłu: hmm... wojny i tak będą istnieć bez względu na przycisk. czasem wywołuje sie je bez ostrzeżenia, czasem z jednego małego ataku robią sie większe ich ilości. przycisk niewiele zmieni ale nie zaszkodzi.

MrKubaK - dlaczego? wiele wojen robi się przygotowując je wcześniej 5 dni a potem przeciwnik (o ile nie ma szpiega) jest zaskoczony. gdyby było takie ograniczenie kilkudniowe to wojny byłyby bez ostrzeżenia albo dyplomata by pisał np 1-2 dni wcześniej do wrogów.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Istnieje możliwość wpisania listy wrogich sojuszy. Dodawanie kolejnej opcji jest zbędne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry