Ile mozna miec kont

  • Rozpoczynający wątek salva
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy mozna miec dwa konta na jednym swiecie z jednego IP??
 

DeletedUser

Guest
Można mieć jedno konto na gracza na jednym świecie. Chyba ze logujesz się z jednego komputera np z kolegą więcej niż 3 dni podrząd to wtedy trzeba ustawić "współdzielenie łącza internetowego" inaczej obaj dostaniecie bana za multikonto.
 

DeletedUser

Guest
§1) Jedno konto na gracza

Każdy gracz może zarządzać na danym świecie maksymalnie jednym kontem. Przekazywanie hasła innym graczom jest zabronione. Nie jest dozwolone zarządzanie kontem innego gracza ani jego zastępowanie. Każde konto w grze może być zarządzane przez dokładnie jednego gracza. W przypadku posiadania odpowiednich powodów do przekazania konta należy zgłosić to do supportu, który zadecyduje o zmianie właściciela.

Ludziska czytajcie jakie zasady przyjmujecie na początku gry :p
 

DeletedUser

Guest
Ludziska czytajcie jakie zasady przyjmujecie na początku gry :p

ale to boli tak samo jak zajrzenie do pomocy/wiki :D

wracając do tematu: możesz mieć 1 konto. ale jak wspomniano wyżej z jednego kompa (łącza internetowego) może korzystać więcej osób więc w grze w ustawieniach jest coś jak wspomniane dzielenie łącza internetowego. wpisujemy tam nick tej drugiej osoby (syna/córki/brata/siostry/kolegi/koleżanki/matki/ojca/wujka/cioci/dziadka/babci/kota/pasa/chomika/świnki morskiej - niepotrzebne skreślić) lub osób (jeśli gra nas więcej niż 2 osoby).

teoretycznie więc możesz udawać, że jesteś własnym(ą) synem/córką/bratem/siostrą/kolegą/koleżanką/matką/ojcem/wujkiem/ciocią/dziadkiem/babcią/kotem/psem/chomikiem/świnką morską (niepotrzebne skreślić) i założyć więcej niż 1 konto

ale i to nie przechodzi:D bo bardzo łatwo to poznać:D
 

DeletedUser

Guest
mozna miec kilka kont na 1 IP / komputerze ale musi to byc zgloszone jak napisal Bea8a "współdzielenie łącza internetowego" przy czym:
1. jest zakaz absolutny jakiejkolwiek wspolpracy / powiazania miedzy kontami / graczami (handel / pomoc militarna / itp.) wowczas dostaniesz ban za multi
2. zalogujesz sie jednoczesnie na oba konta wowczas dostaniesz ban za multi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17

Guest
Ustawienia --> Usuń konto Czekasz wtedy 5 dni i konto zostaje usunięte. Możesz także usunąć polis/konto nie logując się 14 dni.
 

DeletedUser

Guest
A jak to się ma do netu osiedlowego, przecież tam kilka a nawet kilkanaście osób ma to samo ip??
Wybaczcie jeśli się mylę nie jestem informatykiem:)
 

DeletedUser

Guest
To muszą wszyscy zgłosić dzielenie łącza. Poza tym admini mają jeszcze inny sposób niż IP, aby sprawdzić czy ktoś się loguje z tego samego komputera, czy z innego.
 

DeletedUser

Guest
No dobra zgłoszenie zgłoszeniem, ale w regu napisane jest że :
§2) Kilku graczy na jednym łączu internetowym

Jeżeli dwóch lub więcej graczy używa wspólnego łącza internetowego, bądź tego samego komputera, muszą oni zgłosić to w ustawieniach. Nie mogą oni przeprowadzać żadnych wspólnych akcji na innych graczy przed upływem 48 godzin po wykonaniu wcześniejszej akcji. Dopiero po upływie tego czasu właściciel innego konta może wykonać tą akcję.
Dokładne wyjaśnienie:
Zasada ta dotyczy wszystkich, którzy graja z jednego komputera albo z tego samego łącza internetowego. Nie ma znaczenia, czy dzieje się tak jednorazowo, czy regularnie. Jako to samo łącze internetowe widziane są na przykład to samo miejsce pracy, zamieszkania, czy też ta sama szkoła.
Przykłady:

* Kilku graczy na jednym łączu internetowym nie może atakować tego samego gracza. Jest to dozwolone dopiero kiedy pomiędzy dotarciem ataków od gracza A i wysłaniem ataków przez gracza B upłynie minimum 48 godzin.
* Kilku graczy na jednym łączu internetowym może atakować graczy z tego samego sojuszu.
* Dwoje graczy dzieli łącze internetowe. Oboje chcą posłać surowce do trzeciego gracza. Dopiero po upływie minimum 48 godzin po tym, jak surowce od pierwszego gracza dotarły do trzeciego gracza drugi gracz może wysłać swoich handlarzy.

Po pierwsze to skąd ja mam niby wiedzieć kto siedzi u mnie w bloku 4 klatki schodowe dalej?? To jest dla mnie obca osoba właściwie i mówiąc szczerze nic mi do niej. Nie widzę zastosowania tego przepisu. Konto to konto. Ja mam 2 komputery i przykładowo zakładam na obu po jednym koncie, dodatkowo na oba konta wykupuję premium, nie zgłaszam tego i co się dzieje w tym momencie ciekawy jestem??
Wydaje mi się że ten zapis powinien być troszeczkę zmodyfikowany. Jeszcze nie wiem jak, ale w sumie są mądrzejsze głowy od mojej:).

Aha i jeszcze jedno:
§3) Komunikacja

Ubliżanie (...)
* Dozwolone jest wymuszanie od innych graczy surowców.(...)

Tego też nie bardzo rozumiem, wymuszanie?? blee..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jak już ktoś wspomniał administracja ma sposoby by odróżnić graczy grających z jednego komputera od graczy grających jak wspomniałeś 4 klatki dalej.

Jak to robią to już nie jest informacja dla zwykłych śmiertelników:)
 

DeletedUser

Guest
no to troszkę inne pytanie, jeżeli gram na Delcie i kolega z epsilona wysle mi link i zaczne grac na Epsilonie to dostanie złote monety ??
 

DeletedUser

Guest
Z tego co orientuję to nie. To jest tylko dla nowych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Jak już ktoś wspomniał administracja ma sposoby by odróżnić graczy grających z jednego komputera od graczy grających jak wspomniałeś 4 klatki dalej.

Jak to robią to już nie jest informacja dla zwykłych śmiertelników:)


Dlatego tez sądzę że zapis podany wcześniej powinien być troszeczkę zmieniony, bo jak dla mnie na dzień dzisiejszy jest to pusty przepis ponieważ:
wyciąg z wiki:
Czy mogę grać na tym samym łączu, co inny gracz?

Tak, to jest dozwolone. Jeśli dzielisz łącze internetowe z wieloma osobami na dłużej niż trzy dni, musisz zgłosić ten fakt, klikając przycisk "Ustawienia" a następnie "Współdzielenie łącza internetowego". Wysyłka surowców oraz wsparcia pomiędzy tymi podmiotami nie będzie już możliwa. Wpis we współdzieleniu łącza może być usunięty dopiero po trzech dniach.

W przypadku, gdy gracz nie zgłosi współdzielenia, uznane to zostanie jako fakt, iż korzysta z kilku kont, co jest niedozwolone i prowadzi do blokady konta. Każdy gracz może posiadać tylko jedno konto. Proszę stosować się do zasad!

Każdy z graczy zobowiązany jest do zgłoszenia wszystkich kont korzystających z jego łącza. Przykładowo, jeśli trzech graczy korzysta z jednego łącza internetowego, każdy z nich musi wprowadzić dwóch pozostałych.

Według tego przypisu ja jak i ten z 4 klatki mamy obowiązek zgłoszenia że obaj korzystamy z tego samego łącza, jak mam to zrobić jeśli jak juz napisałem wcześniej nie znam kolegi.

Wiem że się teraz czepiam i przepraszam za to, lecz nie robię tego po złości, po prostu jestem ciekaw.Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Ja pisałam do supportu, że korzystam w takim i takim miejscu, oraz to że nie jestem w stanie sprawdzic kto jeszcze korzysta. Chodzi mi o miejsca takie jak np.: akademik, szkoła, uczelnia.
 

DeletedUser

Guest
mozna miec kilka kont na 1 IP / komputerze ale musi to byc zgloszone jak napisal Bea8a "współdzielenie łącza internetowego" przy czym:

Nie, nie można mieć kilka kont i chronić się dzieleniem łącza, nie ma tu żadnego ale, jedna osoba ma jedno konto i tyle, dzielenie łącza używamy wówczas, gdy nasz dziadek ze strony prawója loguję się do gry z piwnicy w której jest to samo łącze co w domu (sytuacja rodzinna zmienna).


Ja pisałam do supportu, że korzystam w takim i takim miejscu, oraz to że nie jestem w stanie sprawdzic kto jeszcze korzysta. Chodzi mi o miejsca takie jak np.: akademik, szkoła, uczelnia.

Uchylę rąbka tajemnicy,.... nie samo ip jest ważne
 

DeletedUser

Guest
nie mieli rzadnych powodów! konto miało już 34 lvl! to po prostu chamstwo i nawet nie mam jak się wybronić (koledze to wisi bno miał dopiero 13 lvl) ale mi nie :(



Nie będę wypowiadał się na temat pracy osób, których nawet nie znam.

Powracając do tematu podkradania internetu sąsiadom oraz korzystania z innych, masowych łączy, administrator jest w stanie to wykryć i poczynić odpowiednie kroki, aby sprawę wyjaśnić.
 

DeletedUser

Guest
E tam podkradanie to brzydko powiedziane. Miałam wtedy też swój internet ale ciągle się buntował. Musiał specjalnie tak zrobić, żeby inni mogli korzystać, bo za duży był zasięg jak na przypadek. Dla porównania gminę mam na przeciwko, a bibliotekę 3 budynki dalej i ich radiowe nie działały. Nie znam się na tym ale znajomemu kiedyś tłumaczył jakiś informatyk, że jest jakaś antenka ( nie pamiętam nazwy) co kosztuje 30-40 zł i potem prawie cała wiocha ma zasięg. Wszystko można zrobić.
 

DeletedUser17

Guest
Informuję, że rozmowy na temat banów i panujących zasad w innych grach to tzw. Off-topic, który będzie kasowany, to taka uwaga na przyszłość!

Temat uznajemy za wyczerpany, odpowiedź została udzielona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry