[Ulepszenie] Ilość ludzi

Czy chcesz takiej zmiany na grepolis?

  • tak

    Głosy: 4 16,0%
  • nie

    Głosy: 21 84,0%

  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser22884

Guest
Hej, chciałbym żeby zmieniła się ilość ludzi zmienianych w wojska. Już tłumaczę o co chodzi. Chcę ,żeby np. 1 boski wysłannik nie potrzebował 3 mieszkańców a harpia 14. Myślę, że powinien być potrzebny tylko 1 mieszkaniec.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Ilość ludzi

Popraw ankietę (dodaj trzecią opcję - obojętne).

A co do ludzi - zdecydowanie na nie.
Ilość wymaganych ludzi na daną jednostkę jest przeliczona do jej mocy.
Wyobrażasz sobie atak z jednego miasta np. 3000 mant?
 

DeletedUser25428

Guest
Odp: Ilość ludzi

Jestem na tak, pod warunkiem że harpie będą wymagać dalej 17 ludzi. Co do boskiego wysłannika to jestem na tak. Przecież jest jeden boski wysłannik.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Ilość ludzi

Ale on chce wprowadzić, aby wszystkie jednostki składały się z jednego osobnika, a nie tylko boskiego wysłannika. To większego sensu nie ma i na tym temat powinniśmy zakończyć i przenieść do kosza:)

PS: Harpia nie zajmuje 17 osób, tylko 14 tak przy okazji.
 

DeletedUser20063

Guest
Odp: Ilość ludzi

Jestem na nie. Gra stanie sie walką bogów i byłoby to bez sensu.
 
Odp: Ilość ludzi

Z jednej strony jest to fajnym pomysłem bo szybko każdy może przeliczyć ile pkt walki dostał bo będzie to 1:1 ale trzeba by każdą jednostkę co potrzebuje do jej powołania więcej jak jednego mieszkańca z balansować na nowo a to już takie proste nie jest bo tych jednostek trochę jest: 12 mitycznych, boski wysłannik, kawaleria, rydwany- i tu dochodzą czary- trzeba by im odjąć pobieranych łask, katapulty.Potem zapewne doszły by jeszcze statki bo czemu statek ogniowy ma zabierać dalej 10 ludzi skoro katapulta z 15 ma teraz 1?
Pomysł fajny ale za dużo zmian by musiało wejść jednocześnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ilość ludzi

Jestem na nie, bo pod względem logiki atakuje mnie 2500 meduz, i jak ja mam to odeprzeć jednym, dopiero co rozbudowującym się miastem? Ale co z tego, że 1 boski wysłannik mówi równać się 1 wolny mieszkaniec? Dlatego zostały wprowadzone te ograniczenia, aby nie mieć za dużo tych jednostek i żeby to nie wymykało się spod kontroli ;)
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Ilość ludzi

Całkiem bez sensu pomysł, to była paranoja jeśli np. procek i mantykora zajmowały po tyle samo miejsc.
Głos na nie
 
Odp: Ilość ludzi

Bez ogromnej zmiany wartości ataku jak i obrony wszystkich jednostek taka zmiana wpłynęła by tylko na niekorzyść gry, autor tej propozycji nie przemyślał najwidoczniej skutków...
Głos na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Ilość ludzi

głos na nie. przecież jak ktoś ma kilkadziesiąt tysięcy normalnego wojska to można mu wysłać atak 3000 Eryni i po całym deffie. Jestem na nie
 

DeletedUser22529

Guest
Odp: Ilość ludzi

Chyba to jakiś żart ;) Sprowadzenie wszystkich jednostek do tego samego pułapu mieszkańców zniszczyłoby tą grę. Nie
 
Do góry