Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

50 baniek, deklasacja

Ale taki jest ten sugar, we wszystkim lepszy musi być ode mnie, złomuje na 11m to on na 50m, wklejam 790 zatopionych biremek, to on 833 ma, sypie 120mln surki, to on 170mln, uwziął się dziad na mnie.
 
ziomaluch dzisiaj zlomowany, niezly hipokryta
Dlaczego hipokryta? Żeby była jasność ja nie mam nic do stylu gry
każdy gra jak lubi, a te wpisy na FO to luźna gadka bez podtekstów.
Wrócę to może ja się zezłomuje zobaczymy jak wyjdzie, bo na razie zmysłów nie mam na stanie ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser25517

Guest
Przyjemnie bo wojsko czerwone nie zielone, mogę uderzyć w stół bo pierwszy raz gram na dominacji i teraz już wiem że ostatni. Złomować nie zamierzam, bo potrafię nabić pw w normalny sposób. Także, hizoustaa zanim postawisz tezę zdobądź chociaż jakieś poszlaki do niej ;) Bo Twój złom jest lepszy niż mój.
 

DeletedUser25517

Guest
Czy to do mnie? Nie widzę tutaj jakiejkolwiek krytyki wobec kogokolwiek chyba, że coś zostało usunięte. Także chyba nadinterpretacja tekstu lub problem z czytaniem ze zrozumieniem.

A tak na marginesie to przystoi mi mówić co chce i krytykować kogo chcę, również swój sojusz czy założycieli, co niejednokrotnie już robiłem. Jednocześnie te słowa nie oznaczają, że kogokolwiek w tej chwili krytykuję, chociaż mam taką możność. Niech każdy robi jak mu wygodnie.
 

DeletedUser30552

Guest
Dobrze rozumiem że jestem podejrzany o złomowanie? Akurat jestem tego przeciwnikiem ale mogę pokazać raporty z topienia podczas ostatniej waszej akcji, wystarczy napisać :)
 
Do góry