Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

Jedni na złocie i złomie, inni na szpiegach, fejkowaniu po nocach przywódców wrogi sojuszy, wbijaniu na czerwone wyspy za pomocą zdrajciu, kablowaniu i przechwalaniu się swoją wyimaginowaną wyższością.
Jakoś wolę tych pierwszych panie jager
Zresztą sugeruję żeby się zastanowić, kto złomiarskie igrzyska zrobił miesiąc temu, na zakończenie jednego z serwerów.
Jak już się musi być hipokrytą, to chociaż wyrafinowanym.
 
Cytując słowa pewnego siwowłosego dziadzia:,,- Zło to zło, Stregoborze - rzekł poważnie wiedźmin wstając. - Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. Nie jestem świątobliwym pustelnikiem, nie samo dobro czyniłem w życiu. Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.''
 
Ostatnia edycja:
Jedni na złocie i złomie, inni na szpiegach, fejkowaniu po nocach przywódców wrogi sojuszy, wbijaniu na czerwone wyspy za pomocą zdrajciu, kablowaniu i przechwalaniu się swoją wyimaginowaną wyższością.
Jakoś wolę tych pierwszych panie jager
Zresztą sugeruję żeby się zastanowić, kto złomiarskie igrzyska zrobił miesiąc temu, na zakończenie jednego z serwerów.
Jak już się musi być hipokrytą, to chociaż wyrafinowanym.

Wydaje mi się, że jednak szpiegowanie, nękanie wroga i zdrady to są elementy każdej wojny.
Natomiast nigdy w historii wojen nie spotkałem się z czymś takim jak rozbijanie swoich wojsk. Jaki dowódca by na to pozwolił?
Ta gra niestety ma coraz mniej wspólnego z praktyką wojenną.

Wyimaginowana wyższość? Przyganiał kocioł garnkowi.

Jest chyba różnica w rozbijaniu wojska na dzień przed zakończeniem serwera a rozbijaniem woja w środku rozgrywki.
 
To zdecyduj na co narzekasz, na to, że gra jest za mało autentyczna, za bardzo rozbiega się z praktyką wojenna?
Bo jeśli tak, to zbieranie łask do magazynów czy rekrutowanie szermierza za pomocą drewna i srebra też jakoś wielce autentyczne nie jest.
Zresztą wysyłanie armii z każdego miasta i rozbijanie ich jedna za drugim, zamiast jednej wielkiej bitwy też autentyczne nie jest.

Różnica, jaka? Jak się zbliża koniec świata, to wtedy by dowódca pozwolił na rozbijanie wojsk?

I sorki, ale na tym forum to od dawna najbardziej wywyższa się księciu i jego ekipa... no i haszek, ale haszek ma prawo.
 
Zdecydowałem 5 postów wyżej.
Przepraszam alpha, ale nie dogadamy się.
Albo rzeczywiście nie rozumiesz jaki jest sens moich wypowiedzi, albo na siłę szukasz pola do dyskusji.
Ja niestety nie mam ochoty na przepychanki słowne z takim przeciwnikiem.
Idę kraść łaski pod event z mitykami. Pozdrawiam
 

DeletedUser25517

Guest
Alpha chyba masz jakiś kompleks mniejszości ? Nikt się tutaj nie wywyższa, masz problem z nadinterpretacją tego co ktoś pisze i sobie ciągle coś dopowiadasz. Popracuj nad tym. Nikt w Twoje konto Ci nie ingeruje i nie chce zmieniać jego ustawień. Ja zawsze grałem przeciwko Karkówkom, Dezerterom itp. i nie mam teraz jakiegoś gula żeby grać z nimi, wszystko jest ok.

Nie żyj przeszłością.
 
Metody stosowane na tym świecie po raz kolejny potwierdzają moje doświadczenia z olintu, więc nie jest to życie przeszłością.
ikollini Zasadniczo do dezerterów, nie licząc jednego pyszałka co się na forum lapitosowym do wszystkich rzucał, bo sobie ubzdurał, że jest kimś to nic nie miałem.

Wciąż nie rozumiem w jakim celu chcecie tą dyskusję kontynuować.
 

DeletedUser25517

Guest
Z czystej przyjemności, ja z tego co kojarzę to na Olincie grałem razem z Tobą w sojuszu, co prawda szybko skończyłem, ale ku mojej pełnej sympatii tam też świętych to za dużo nie ma ;)
 
Alfa, ze znamienitego użytkownika forum który waży swoje słowa, powoli zmieniasz się w podrzędnego spamera. Tę poniżającą profesje zostaw mnie, bo szkoda Ciebie
 
Miałem zapytać jaką to nową rasę tam dodali, bo niby to też jest gra od innogames.
No, ale ja już kiedyś kółko i krzyżyk pisałem i nie skończyło się to dobrze.
W ogóle, to jak idzie Ci placku event, który poziom atlety?
 
Coś mi się pomieszało, bo '' nową'' rasę dodali pół roku temu xd, a jeśli chodzi o atlete to pochwalę się lewelem po 1 rundzie, a teraz będę faszerować atletow kotletami xd
 
Dobra jest git, mam potwierdzenie od szefa szefuf szefostwa forum grepolisowego.
Można o elvenera tu rozmawiać.

A evencik ten bardzo lubię placek, liczy się aktywnosć zgranie i przygotowanie.
 
Do góry