Imbroz - rozmowy o świecie i nie tylko.

DeletedUser31632

Guest
Cześć
A koledzy nadal swoje bez zmian :)
Ale brak im dawnej pasji, Paczku.
Kazimierz: Jak swoi żyją, to i nam tu żyć.
Babcia: Swoi? Kargul to wróg najgorszy ze wszystkich.
Kazimierz: Wróg? A wróg. Ale swój, mój, nasz… Na własnej krwi wyhodowany.
Marynia: Gdzie indziej nie można było, a?
Kazimierz: Mała, ty nie nerwuj się. Trzeba nam szukać nowego wroga, jak tu pod bokiem znalazł się stary? Toż to by było nie po bożemu.
 
Adasiu słyszałem od Twoich założycieli o "fenomenie brondera"-nawet to lubię:), a kiedy Ty pozbędziesz się kompleksu Brondera????Będzie przyjemniejsza gra
Hmm, ja o zbliżającej się zimie, a ty o sobie znowu:mad: No Tomeczku skoro wszystko co związane z grepo (choć niekoniecznie związane z tobą) nazywa się "bronder" to hmm...mamy problem. A tak serio Tomek - korzystaj z lata,udanego urlopu:)
 

DeletedUser34398

Guest
Agressive na urlopie, niedługo można się szarych spodziewać. Znajoma historia
Co tym razem zawiniło?1595436936394.png Gratuluje wytrwałości, tutaj dłużej wytrzymałeś.
 

DeletedUser33478

Guest
Agressive na urlopie, niedługo można się szarych spodziewać. Znajoma historia
Co tym razem zawiniło?View attachment 10050 Gratuluje wytrwałości, tutaj dłużej wytrzymałeś.


Aż skuszę się odpowiedzieć koleżko bez nicku! ;)

Mam urlopik ze względów prywatnych. Zdarzyło mi się to pierwszy raz od 7 miesięcy :)
Ale widać niektórych tak wkręca, że nie znają pojęcia życie prywatne.

A no szaraczków nie strzelę ku waszemu zdziwieniu, wrócę i jeszcze kilka walców sprzedam :cool:
Wtedy będziemy mogli ładnie się pożegnać.

Gratuluję wygranej w pięknym stylu :)
Ale że w pięknym to chyba każdy tam u was wie.

Ps. Gram też na Carphi, wytrzymuję od prawie 8 miesięcy tak z ciekawostek xD
 

DeletedUser25517

Guest
Chyba ktoś ma do Ciebie Panie Agressive mocne zaszłości po innych serverach. Tutaj można powiedzieć, że nie grałeś, więc nie ma o czym rozmawiać za bardzo w Twoim temacie ... jedyne co można zauważyć to że widniejesz jako radny w TWT a Twój profil i opis jest dość zabawny.

Jako, że poszły grupowe szaraki ekipy złomiarskiej z Waszego teamu, to można powiedzieć, że już Po Temacie jak to przewidzieliście. Szczerze nie mam pojęcia w jaki sposób Wyście tego nie wygrali, choć oczywiście nadal macie na to szanse, mając taką przewagę na począku = dwa razy więcej miast w swojej koalicji. Być może, więc wcale zagadkowy kolega SzaryStary nie jest graczem Dolarów a TWT, bo gracze jak najbardziej mogą mieć pretensje do Waszych radnych, nie wiem dokładnie jak to wyglądało, ale ilość błędów, złomowanie wybranych na pewno nie wpłynęło dobrze na nich.

Co do stylu to patrząc jak to u nas wyglądało od początku tej wojny, to każdy gracz Dolarów może już w tym momencie czuć się wygranym niezależnie od tego czy Dolary wygrają czy nie wygrają tego servera.
 
Bezsprzecznie gracze, którzy zakończyli wczoraj grę byli najlepszymi graczami w Tematach. Oczywiście wiodącymi prym. Co do wygranej ... serwer jeszcze trwa i do początku dominacji jeszcze jakiś miesiąc. Nie dzielmy jeszcze skóry na niedźwiedziu.
 

DeletedUser25517

Guest
prawda do bani jesteśmy pierwsi, więc w wieczorne weekendy nie atakujemy, a Wy tutaj gracie ?
 
Głos przedstawicieli jakiegoś tam sojuszu z morza 65 podpowiada, że wszystko jest do bani. To samo można powiedzieć o perspektywie gry na tamtejszym zaścianku.
 
Do góry