ImperiaOnline

  • Rozpoczynający wątek Neos16
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ImperiaOnline moim zdaniem najlepsza i najtrudniejsza gra w swojej kategorii. Jest najbardziej rozbudowana z najlepszą grafiką i grywalnością. Oraz z mocnymi serwerami na całym świecie. Swojego czasu pogrywałem w nią. Niestety strasznie dużo czasu pożera.

Kilka Scrennów

Polecam jeżeli ktoś ma dużo wolnego czasu. I to niestarczy 2h wieczorem.. Trzeba w nią grać z 3-4 razy dziennie po kilkanaście minut. i uwaga Wciąga !
 

DeletedUser

Guest
Grałem i w 100% się z Tobą zgadzam, jest rozbudowana co jest ogromnym plusem. Niema chyba drugiej takiej strategii na przeglądarkę, a szkoda bo przydały by się takie ambitne produkcje.
 

DeletedUser

Guest
a damoria.wp.pl widziałeś ?? Plusem jest grywalność na skale światową ;) ale minusem brak dobrej grafiki i polskiego serwer (jedynie europejski jest)
 

DeletedUser

Guest
Powiem tak .. Teraz nie warto bo nie ma nowych serwerów .. ja wylądowałem koło kolesia co miał 20mln punktów .. a sam w hmm 2 tygodnie tylko 10k zdobyłem wiec trzeba czekać może na polski serwer ;)
 

DeletedUser

Guest
hmm jakaś jest bo przecież WP wykupiło prawa do tej gry dla polaków. Wiec może coś ruszy.
 

DeletedUser

Guest
To będę zaglądał tam od czasu do czasu, jak ruszy serwer PL to zagram.
 

DeletedUser

Guest
grałem
dogoniłem czołówkę ,ale za blisko byłem topów na dodatek adminów
4 odparłem ale kolejni mnie rozbroili
 

DeletedUser

Guest
zgadzam sie

gra jest swietna mimo tego że gram w nią od jakiegos czasu nadal ją poznaje:) co chwile coś nowego naprawde nie da się nudzić
 

DeletedUser

Guest
imperial jest całkiem ciekawy :)
mało komercyjny ;p
grałem całkiem długo za czasów jak miałem problem z dostępem do neta
więc trudna to ona nie jest :)
w kółko ino zamek do góry
który zapychało się łukami :D
nie wiem czy strategia słuszna
ale mi się sporo czasu sprawdzało ;)
 

DeletedUser

Guest
Powiem tak. Jeśli ktoś uważa żę jest dobry strategiem, wspaniałym wojownikiem z co najważniejsze wytrawnym graczem to proponuje właśnie IO. Nie podważalnie najbardziej rozbudowana strategiczna, średniowieczna gra przez przeglądarkę!!! Polskie światy to nie takie wyzwanie jak International. Ja zakończyłem roczną erę na 2 z 3 TOP1 swojego świata.

http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=2641.msg11864#msg11864

Na tą grę potrzeba dużo więcej czasy niż kilka minut dziennie, chyba że chcesz wszystko zaprzepaścić jednej nocy :)) gra bułgarska dlatego też bułgarzy czują się w te klocki bardzo pewnie ( lecz halunek napsuł mi krwi nie jednej nocy :p )
potem zaczęły być włamy na polskie fora i dziwne napinki przez bułgarskie marchewki. Niestety ograniczenia czasowe nie pozwoliły mi grać nadal w IO, przeprosiłem i pozostawiłem swój sojusz ( myślę że rozumieją moją kwestię )

Tak jak pisałem wyżej, przegrałem w IO jedną roczną erę i w tym czasie opanowałem świat 6 international !!! wszystko dzięki Renegatowi. Wspaniały nauczyciel, kamrat i kompan. Wielkie podziekowania dla niego i całej ekipy Witchers i dEmEnTEd !!!

Pozdrawiam i zachęcam do gry w IO wszystkich mocnych strategów ( sprawdźcie się w walce na miecze stojąc na przegranej pozycji :cool:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
grałem na jednym świecie miałem ponad 1500 łuków skończyłem grać bo się sesja skończyła
 

DeletedUser

Guest
Ta gierka ImperiaOnline to jest coś czego właśnie szukałem.
Ostatnio mam wiele wolnego zcasu i szukam wielu gier typu gry vi www
Właśnie skończyłem grać w Pelmiona i Travian.

Polecam także Ikariam.
 
Do góry