Imperium Brytyjskie

  • Rozpoczynający wątek marbas02
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
IMPERIUM BRYTYJSKIE​

Imperium Brytyjskie zaprasza! Każdy gracz może zostać obywatelem imperium! Wystarczy aktywna gra jak i pomaganie innym graczom. Jesteś niedoświadczonym graczem? Zapraszamy! Nauczymy Cię podstaw i wszelakich tricków. Państwo, tworzy się od strony administracji. I to jest jedna z najważniejszych cech dobrego sojuszu. Drugą to zgrane towarzystwo i inteligentny lub charyzmatyczny dowódca (Prawie spełniam to wymaganie). Bez tych dwóch podstawowych cech upadną nawet największe państwa.​

1. Dlaczego miał(a)bym do Was dołączyć?

Oferujemy dobrą, satysfakcjonującą grę. Możesz liczyć na bezproblemową wymianę handlową jak i pomoc militarną (to w końcu OBOWIĄZEK!).

2. Gdzie na mapie znajduję się Was sojusz?

Znajdujemy się na morzu 54. Rekrutacja odbywa się póki co na tym morzu. Zapraszamy również graczy z morza 55

3. Chcę do Was dołączyć. Do kogo się zgłosić?

Jeśli chcecie dołączyć do Naszego sojuszu, piszcie do "marbas02" lub "mafio0709".

Pamiętajcie! Każdy, może zostać obywatelem Imperium!
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Imperium Brytyjskie

Dobra prezentacja , wszystko napisane :D szkoda tylko ze zadnego obrazka nie ma :p 7/10
 

DeletedUser15014

Guest
Odp: Imperium Brytyjskie

Ja chętnie dowiedziałbym się kto tez jest założycielem i dyplomatą. Domyślam się że marbas jest założycielem, a dyplomata? Aha i dlaczego Imperium Brytyjskie. Mieszkam w Anglii wiec czuję się związany, jednak kilka słów wprowadzenia by się przydało. Choćby taką oczywistość jak to iż było to największe imperium w dziejach świata, większe niż w obecnej chwili są Stany zjednoczone, czy to iż na Imperium Brytyjskim słońce nigdy nie zachodzi itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Imperium Brytyjskie

Kilku informacji jeszcze brakuje, graficznie też mogłoby być lepiej, obrazek nie koniecznie, ale na pewno zadziałałby na korzyść prezentacji.
Myślę, że 5/10 to będzie sprawiedliwa ocena :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Imperium Brytyjskie

Fajna prezentacja, kilku informacji brak .. i obrazek też by nie zaszkodził ;p 6/10
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Imperium Brytyjskie

Ja chętnie dowiedziałbym się kto tez jest założycielem i dyplomatą. Domyślam się że marbas jest założycielem, a dyplomata? Aha i dlaczego Imperium Brytyjskie. Mieszkam w Anglii wiec czuję się związany, jednak kilka słów wprowadzenia by się przydało. Choćby taką oczywistość jak to iż było to największe imperium w dziejach świata, większe niż w obecnej chwili są Stany zjednoczone, czy to iż na Imperium Brytyjskim słońce nigdy nie zachodzi itp.

Tak, tak i to właśnie to Imperium Brytyjskie jako pierwsze założyło obozy koncentracyjne. To właśnie to Imperium wymordowało setki tysięcy Japończyków, do II Wojny Światowej przystąpiło dopiero jak samoloty Luftwaffe pojawiły się nad Londyńskim niebem, nie wspominając o sytuacji Irlandczyków (ale tylko tych z północy) i Szkotów.

Fajna prezentacja, kilku informacji brak .. i obrazek też by nie zaszkodził ;p 6/10
Ja też czekam na obrazki - z tekstem mam ogromne problemy...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Imperium Brytyjskie

5,5/10 Jak na razie kuszące, ale jedyne czego brakuje to grafiki :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry