Imperium słońca

  • Rozpoczynający wątek Pables
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
imagephpey.jpg



Imperium Słońca to Sojusz dla osób,

które chcą zbudować silną i dobrze zorganizowaną strukturę gospodarczo-wojskową.


IS jest sojuszem powstałym na Świecie Zeta, skupiający graczy z morza 63, 64.

Jesteśmy sojuszem z tradycją, będącym w TOP 3 na Świecie Zeta..


Naszą przewagą jest przemyślana strategia połączona ze skutecznymi działaniami taktycznymi.


Rekrutujemy wyłącznie na morzach 44, 45, 54 i 55 od 700 pkt.

Prócz punktów ważną sprawą jest stan wojska i floty morskiej.


Limit miejsc: 17/25




Rekrutacja:

Pables
Kuba785

Dyplomacja:

Pables
Kuba785​
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
logo troche male ale podoba mi sie opis szary ale nie ma zadnych zbednych opowiesci itp. 4/5
 

DeletedUser

Guest
Zbędnych opowieści? Co to ma być,jakiś skrót telegraficzny? Prezentacja to prezentacja,a nie wypisanie paru najważniejszych punktów. Opowieści (napisane z głową) nigdy nie są zbędne,a już napewno nie wtedy gdy mogą dobrze zareklamować sojusz....

Pables,dodaj może że na Zecie jesteście w top 3,ale tylko pod względem punktów graczy...których jest aż 200(197 dzisiaj,chyba selekcja ostra była,nie?:)...pech dla Was,że tutaj nie utworzycie takiej masówki :p
 

DeletedUser

Guest
dużo graczy, ale zgranych - a nieaktywni nadal są wywalani :D

może jest nas jak mrówek - ale gryziemy... :D

Poza tym nie wywalamy graczy zaraz przed przejęciem, jak to niektóre sojusze, z którymi mamy wojnę robią. Nie mówię tu o Was, bo z przejęciem Was jest problem :D

A selekcja była spora - nie pamiętacie ile było nas na początku? :p Poza tym my nie tworzymy akademii, koalicji itp. jak inni :rolleyes: Dodaj graczy z tamtych i też ci nieźle wyjdzie. Jak jest zgrany zespół, to trza trzymać graczy.

A co do opisu i historyjki - można zamieścić, ale ja pracuję, mam żonę, dziecko, admiralicję na Zecie itp - nie mam dzisiaj czasu na pisanie historyjek - przerobię na weekendzie...
 

DeletedUser

Guest
Hehe,no kąsacie kąsacie....ostatnio nawet nieźle się zgraliście na naszego gracza, no ale niestety nie poszło po Waszej myśli....
A problemu nie ma,wystarczy trafić na odpowiednią osobe,pogadajcie ze Smokami,to pewnie Wam pomogą,oni mają farta w szukaniu nieaktywnych u nas :p

No jak to nie robicie?Przecież macie całkiem sporo paktów z różnymi sojuszami,nie?:)

Z tym opisem/historyjką to było do kolegi który pisał wyżej,nie do Ciebie, w/g mnie prezentacja całkiem w porządku,chociaż do naszej się nie umywa (autoreklama,hehe) :)
 

DeletedUser

Guest
prawda, napracowaliście się...

czekam na Wasz start i prezentację na tym świecie - może tym razem będziemy po tej samej stronie ;)

ale przenieśmy dyskusję do sytuacji, bo zrobi się offtop.


dzięki za opinię :D
 

DeletedUser4784

Guest
Wicherki witają masóweczkę z Dzety :) powodzenia na morzu 44 ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Drobne zmiany w rekrutacji i liczbie miejsc.
Masówka przestała być masówką... na tym serwerze idziemy w jakość... zmieniamy wizerunek ;)

Nawiasem mówiąc - prędzej Wam do masówki. Zobaczymy ile zostanie po przesiewach :D
 

DeletedUser

Guest
mimo że nosimy się z nazwą IMPERIUM SŁOŃCA to z Dzetą nie mamy wiele wspólnego ;) poza tym zauważcie że na Zecie cały czas liczba graczy spada ;) jeszcze się odkujemy :) Na Thecie nie popełnimy podstawowych błędów, nie będzie masówki, a jeżeli wszystko pójdzie po naszej myśli to... kto wie, kto wie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry