Infinity

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19362
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19362

Guest
No comment
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Infinity

5/10
mam wrażenie ,że istnieją w tym opisie informacje sobie przeczące , bo niby głownie doświadczeni gracze ,a piszesz , by nie dać się podbić i o poradnikach.

Grafika jest mało kolorowa tak samo tekst.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Infinity

Grafika jes specjalnie czarno biała :)
Chodzi o to, że mamy człon około 35 graczy doświadczonych i zgranych a 15 jest niedoświadczonych - dlatego pisze o poradnikach. Gracz, który wychodzi z naszego sojuszu jest doświadczony. Nie dajmy się podbić świadczy o tym, że jesteśmy niedoświadczni? Bo ja myślę, że każdy sojusz nie chce, żeby go podbito...
 
Odp: Infinity

Grafika jes specjalnie czarno biała :)
Chodzi o to, że mamy człon około 35 graczy doświadczonych i zgranych a 15 jest niedoświadczonych - dlatego pisze o poradnikach. Gracz, który wychodzi z naszego sojuszu jest doświadczony. Nie dajmy się podbić świadczy o tym, że jesteśmy niedoświadczni? Bo ja myślę, że każdy sojusz nie chce, żeby go podbito...


Założenie Waszego sojuszu:
Nie dajmy się podbić.
Założenie innych sojuszy:
Podbijajmy innych.
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Infinity

Założenie Waszego sojuszu:
Nie dajmy się podbić.
Założenie innych sojuszy:
Podbijajmy innych.

W którym zdaniu powiedziałem:
Naszym głównym założeniem jest nie dać się podbić
???

- - - Automatycznie połączono posty - - -

grafika ładna... opis troszkę mógłby być ładniej zklecony ale całkiem ładnie...


szkoda tylko że Twój grepostats (jako założyciela) robi kiepskie wrażenie ale za samą prezentację 7/10
http://pl.grepostats.com/world/pl34/player/1379573 :cool:

Gram od 3 lat. Tam zacząłem dużo późnieji naprawde mi sie naprawde nie chcialo grac (gralem z nudow). Bylem w 2 sojuszach nr. 1 na światach i paru mniejszych ale zawsze w top 10. na najlepszym koncie mialem 30 miast a srednia pkt byla okolo 13.000
 
Odp: Infinity

ee to ja cienki jestem na ypsilonie 156 miast a slotow na kolejne 20-30 wiosek na efezie jakies tylko 45 wiosek hehe ale srednia zazwyczaj niska bo wole w wojo inwestowac i pkt ataku a nie w miasta
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Infinity

ee to ja cienki jestem na ypsilonie 156 miast a slotow na kolejne 20-30 wiosek na efezie jakies tylko 45 wiosek hehe ale srednia zazwyczaj niska bo wole w wojo inwestowac i pkt ataku a nie w miasta
zależy jak kto gra :) Ja nie gram dlugo na jednym swiecie.

<Zapomnialem dodac ze wbilem to w 4 miesiace>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Infinity

to jak to świadczy o kimś kto zakłąda sojusz hehe po co iśćdo sojuszu którego założyciel nie gra za długo na żadnym świecie podejrzewam że tutaj będzie podobnie
 

DeletedUser19362

Guest
Odp: Infinity

akurat na tym swiecie chcialem zostac do konca :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Infinity

W obrazku zamiast białego dałbym przezroczyste tło o wiele lepiej wtedy to wygląda, można by dodać jeszcze jeden obrazek między tekstem wtedy też dobrze by to wyglądało. Tekst w miarę dobrze napisany poza jednym błędem
jak się sprawnie obronić, jaki jednostki szkolić
i jakie rzeczy powinniśmy zbadać w akademii.
, prezentacja lepiej by się prezentowała gdybyś dodał kolory, daję 5/10.
 

DeletedUser17205

Guest
Odp: Infinity

dlaczego teras w opisie pisze no coment ???
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Infinity

Nie kasuje się prezentacji, tylko pisze do modków, by zamknęli temat :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry