[Ulepszenie] Informacja o zdobytych punktach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24190
  • Data rozpoczęcia

Oceń pomysł

  • TAk

    Głosy: 7 50,0%
  • nIE

    Głosy: 6 42,9%
  • :P

    Głosy: 1 7,1%

  • W sumie głosujących
    14

DeletedUser24190

Guest
Witam
Mam taki pomysł aby wszystkie raporty z ataków/obron/obron na wsparciach/czarów ofensywnych/defensywnych pokazywały ile punktów walki zdobyły nasze wojska. Jeśli zero to zero jeśli coś zdobyły nawet 1 to fajnie by było aby taka informacja, była w raportach wyświetlana. Podam przykład pewnych rozbieżności, że raz w rapkach pojawia się info o punktach a raz go nie ma chociaż zawsze punkty w takich przypadkach wpadają gdy:
1. Wysyłam atak na wroga i moi wojowie wybijają całe jego wojo, które było w osadzie - raport pokazuje ile punktów zdobyłem w ataku.
2. Wysyłam atak na wroga i moi wojowie wszyscy giną nie wybijając całego woja wroga - raport pokazuje, że wszyscy moi zginęli ale brak jest informacji ile punktów zdobyłem w ataku. (WTF)

Wiadomo, że wszystko można gdzieś znaleźć np. na grepostat, albo w info "zapisanym na murze" :p ale po co się męczyć i szybciej takie info powinno być zawarte w raporcie generowanym po przeprowadzeniu akcji.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Informacja o zdobytych punktach

Nie powinno tak być Owszem są w punktach walki spore niekonsekwencje, jednak gdy giną wszystkie nasze wojska powinniśmy otrzymywać informacje co najmniej z opóźnieniem, również na murku. Wiedza ile i jakie jednostki pokonaliśmy daje dość dobre przybliżenie sił broniących, a do tego powinna służyć jaskinia i szpiedzy.
 

DeletedUser24405

Guest
Odp: Informacja o zdobytych punktach

Pomysł podoba mi sie i jestem "za" :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Informacja o zdobytych punktach

Oczywiście, że na nie. Wszystko opisał Robin i trzeba pogodzić się z tym jak jest. Przecież jeśli w ataku zginą Ci wszyscy wojownicy to kryształowa kula powie Ci ilu zabiliście?
 
Do góry