1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

inny kolor sojusznika

Dyskusja w 'Wprowadzone w życie' rozpoczęta przez użytkownika pawelkon, 8. Maj 2010.

?

W plemionach było tak że sojusznik miał inny kolor flagi niż wróg . A tu czegoś takie

Poll closed 18. Maj 2010.
  1. Tak

13 głos(ów)
    92,9%
  2. Nie

1 głos(ów)
    7,1%
  3. Nie mam zdania

0 głos(ów)
    0,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. pawelkon

pawelkon Guest

W plemionach było tak że sojusznik miał inny kolor flagi niż wróg . A tu czegoś takiego nie ma i utrudnia to nawigacje i czasami można zaatakować sojusznika.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 8. Maj 2010
  2. Laina

Laina Guest

Wszyscy mają brązowe flagi. Twoje flagi są pomarańczowe i żółte. Flagi sojuszników są niebieskie.

Rozumiem jednak, że chodzi o sojusze z którymi Twój sojusz ma traktaty (takie masło maślane z tymi określeniami). W zasadzie to dyplomacja jeszcze nie działa, ale ma działać w bliżej nieokreślonej przyszłości, a tak poza tym to temat już był poruszany.

Jedyne co Ci pozostaje na chwilę obecną, to zapamiętać z jakimi sojuszami macie przyjazne stosunki, a z jakimi wrogie.

3. livius

livius Guest

Na pewno przydało by się jakoś dopracować tą mapę
    bo na prawdę ciężko połapać się gdzie jest:
    ktoś z mojego sojuszu;
    gdzie jest sojusznik (trochę głupio bo nie wiem jak nazwać sojusznika sojuszu :D).

Powinni to troszkę dopracować.

4. Robin65

Robin65 Grepolis Team

na określenie sojusznika sojuszu można użyć np., : koalicjant, sprzymierzeniec :D

5. z jakąś aktualizacją pewnie to wejdzie... pomysł był podawany wielokrotnie.

co do nazw dyplomatycznych: w tej grze są przymierza i pakty oraz wrogowie:)

6. Voltan

Voltan Guest

zdecydowanie mapa jest niedopracowana i kolory czasem się zlewają. Każde ulepszenie tej mapy będzie dobre.

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.