Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
Mistrzostwa Europy w piłce nożnej


Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej zbliżają się wielkimi krokami, a z tej okazji zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie. Możecie wytypować zwycięzcę w każdym meczu, a jeśli uda Wam się zgadnąć, za każdy poprawny typ otrzymacie 40 sztuk złota!

Jak wziąć udział w konkursie?


1. Każdy uczestnik konkursu, zanim przystąpi do typowania, musi założyć swój własny temat w dziale Tajemniczy kod. Prosimy o podanie w nim nicka w grze, na który chcielibyście otrzymać złoto, jeżeli uda Wam się je wygrać. Wątek będzie widoczny wyłącznie dla osoby, która go założyła, oraz dla członków Teamu. Po pewnym czasie jedna z osób prowadzących konkurs zamieści w temacie tajemniczy kod. Składa się on z kilku liter, które należy podać w formularzu za każdym razem, gdy typujecie wynik meczu. Dzięki niemu mamy pewność, że formularz został wypełniony przez Was, a nie przez osobę, która po prostu podpisała się Waszym nickiem.

Przykład tematu w dziale Tajemniczy kod:

[spr]
tajemniczy%20kod.png
[/spr]

2. Po otrzymaniu tajemniczego kodu możecie przystąpić do typowania wyników meczów. W tym wątku znajdziecie formularz, który należy wypełnić, podając:

- Twoja nazwa użytkownika na forum Grepolis - dokładny nick, którego używacie na forum. Upewnijcie się, że w nicku nie ma żadnych literówek - nicki weryfikowane są automatycznie przez formularz, dlatego w przypadku jakiejkolwiek pomyłki Wasz typ nie zostanie uznany.

- Twój tajemniczy kod - w tym polu należy wpisać kod, który otrzymaliście od członków Teamu w Waszym temacie w dziale Tajemniczy kod. Jeżeli wpisany zostanie błędny kod, typ nie zostanie uznany.

- Kod meczu - w którym meczu chcecie wytypować zwycięzcę. Możliwe jest oddanie tylko jednego typu jednocześnie - aby wytypować wynik kolejnego meczu, należy ponownie wypełnić formularz.

- Twój typ - w tym miejscu należy wytypować zwycięzcę meczu: kraj A, kraj B lub remis.

Wynik meczu można wytypować najpóźniej minutę przed planowaną godziną rozpoczęcia meczu.

Przykład wypełnionego formularza:

[spr]
formularz.png
[/spr]


3. Faza pucharowa

We wszystkich meczach od 25 czerwca nie można wybrać remisu. W konkursie prosimy wytypować kraj, który według Was zostanie ostatecznym zwycięzcą po ewentualnych dogrywkach i rzutach karnych.

Czy mój typ został zatwierdzony?


Aby to sprawdzić, wystarczy odwiedzić ten temat. Znajduje się w nim dokument z dwoma zakładkami: "Mecze" oraz "Potwierdzenie typów". W pierwszej z nich znajduje się lista meczów, które mają się odbyć podczas Mistrzostw, wraz z godzinami. Po odbyciu się meczu pojawi się tu również informacja który kraj wygrał mecz. Z kolei w drugiej zakładce możecie sprawdzić kto wytypował wyniki meczów i upewnić się, że wasz głos został uznany.

Nagrody


1. Każdy uczestnik zdobywa 40 sztuk złota za każdy mecz, w którym udało mu się wytypować poprawny wynik. Jeżeli przykładowo komuś uda się odgadnąć zwycięzcę w 20 meczach, otrzyma 20 x 40 = 800 sztuk złota.

2. Wszystkie nagrody zostaną dodane do Waszych kont po zakończeniu konkursu. Ponieważ zwycięzców może być bardzo dużo, chcemy uprościć sposób przyznawania złota. W tym konkursie nie zgłaszamy się po odbiór nagrody do jednego z członków Teamu. Złoto zostanie dodane na konto, którego nick podaliście w Waszym temacie w dziale Tajemniczy kod. Jeżeli nie podaliście swojego nicka, złoto zostanie dodane do konta z tym samym nickiem, co na forum.

3. W zależności od liczby uczestników, proces przyznawania nagród może potrwać do kilku dni. Po zakończeniu procesu, poinformujemy w tym temacie, że nagrody zostały dodane. Jeżeli w wyniku błędu ktoś nie otrzymał złota, które wygrał, prosimy o kontakt z Teamem - wystarczy napisać o tym w Waszym temacie w dziale Tajemniczy kod.

Dodatkowe informacje


1. W konkursie obowiązuje regulamin, który dostępny jest w tym miejscu.

2. Opiekunką konkursu jest @Shannqa, jednak w konkursie pomaga również kilkoro innych członków Teamu: @virtual, @patmi, @Adzi90, @yakamoz, @Robin65 i @martasi. W związku z tym, w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o zamieszczanie ich w tym temacie (pytania ogólne dotyczące konkursu, np. jak wypełnić formularz), lub w Waszym temacie w dziale Tajemniczy kod (pytania dotyczące Waszych typów, np. dlaczego głos nie został zaakceptowany). Dzięki temu szybciej otrzymacie odpowiedź.


Zapraszamy do dyskusji!

Konkurs został przygotowany przez francuską wersję językową Tribal Wars 2.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27421

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Jak mam nick z małych a w temacie napisałem 1 litere z dużej to coś przeszkadza ?
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Mogę kilka meczy wytypować ? Czy dzisiaj tylko jutrzejszy mecz otwarcia ?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Jak mam nick z małych a w temacie napisałem 1 litere z dużej to coś przeszkadza ?

Nie przeszkadza :) Do generacji tajemniczych kodów korzystamy z waszych nicków na forum - tutaj wszystkie znaki są bardzo ważne, nick musi być dokładnie taki sam, jak ten, który wpisujesz w formularzu. Z kolei w temacie z tajemniczym kodem podajesz tylko nick z gry, na którym chcesz dostać złoto, tym zajmujemy się ręcznie po zakończeniu konkursu, więc w razie nieścisłości będziemy się z wami kontaktować.

Mogę kilka meczy wytypować ? Czy dzisiaj tylko jutrzejszy mecz otwarcia ?

Możesz od razu wytypować wszystkie mecze dostępne na tej liście :) Wystarczy odświeżyć stronę z formularzem, żeby dodać nowy typ.
 

DeletedUser19294

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Na liście uczestników figurują: Irlandia (w grupie ze Szwecją, Belgią i Włochami) oraz Irlandia Północna (w grupie z Polską, Niemcami i Ukrainą).
Na Waszej liście meczów w obu przypadkach jest Irlandia Północna.
Czy można byłoby to zmienić?

Bo jak obie drużyny wyjdą ze swoich grup i spotkają sie w kolejnej rundzie, to - według Grepolis- będziemy mieć mecz Irlandia Północna - Irlandia Północna ;p
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

No to mam nadzieje że to naprawia jak najszybciej bo już obstawiłem mecz Polaków i niechciałbym sie zdziwić że mi nie zaliczy bo zmienia na zwykłą Irlandie :p
 

DeletedUser27505

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

ciekawy konkurs :) tak jak dotychczasowe nie bardzo mnie interesowały to w tym na pewno wezmę udział...no i nawet dzięki niemu po tych kilku latach odważyłem się napisać w końcu na forum :) no konkurs zapowiada się ciekawy oby tak dalej...
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Bardzo dziękuję za zwrócenie na to uwagi, wstrzymajcie się na razie z głosowaniem na mecze z Irlandią i Irlandią Północną, postaramy się jak najszybciej to naprawić :)
 

DeletedUser25484

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Bardzo dziękuję za zwrócenie na to uwagi, wstrzymajcie się na razie z głosowaniem na mecze z Irlandią i Irlandią Północną, postaramy się jak najszybciej to naprawić :)

A jak ktoś już obstawił 1 mecz?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

A jak ktoś już obstawił 1 mecz?

Zmieniłam:

Kod meczu:
Irlandia Północna - Szwecja na Irlandia - Szwecja
Belgia - Irlandia Północna na Belgia - Irlandia
Włochy - Irlandia Północna na Włochy - Irlandia

oraz Twój typ:
Republika Irlandii na Irlandia

Jeżeli nadal coś się nie zgadza, to bardzo proszę, dajcie znać.

Myślę, że nie powinno być problemów, bo w polu "Twój typ" było rozróżnienie na Irlandię Północną i Republikę Irlandii, ale jeśli w razie czego chcielibyście, żebym sprawdziła wam jaki mecz został zapisany w arkuszu, to napiszcie o tym w waszym temacie z tajemniczym kodem, sprawdzę co i jak.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Aktualizacja w sprawie Irlandii, a przy okazji drobny problem ze Słowacją.

Wasze typy zawierające Irlandię mogą być na razie oznaczone jako nieprawidłowe w dokumencie z potwierdzeniem przewidywań. Podobna sytuacja dotyczy Słowacji - w formularzu brakowało litery "Ł", więc musieliśmy ją dodać, jednak baza danych z waszymi typami nie aktualizuje się niestety automatycznie po takich zmianach. W związku z tym, będziemy musieli poprawić wasze typy w bazie, co może potrwać do jutra. Dotyczy to tylko osób, które oddały głosy w meczach, w których mają brać udział te kraje. Nie wstrzymujemy jednak typowania.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

czy można sprawdzić swoje typy meczów? bo jak na razie to pamiętam tylko 3 a chciałbym wiedzieć z jakiej bramki lub zwycięstwa się cieszyć :D
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Dorian772, gracze nie mają możliwości sprawdzenia swoich typów, ale wkleję ci twoją listę w twoim temacie z tajemniczym kodem :)

------------

Edycja:

Problemy z Irlandią / Irlandią Północną oraz Słowacją są już naprawione, wszystkie wasze typy zawierające te kraje zostały już poprawione i powinny się zgadzać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser25059

Guest
Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

nie wiem co się stało ale jak wchodzę na potwierdzenie typów to pokazuje tylko #ADR!

też ktoś tak ma czy to znowu u mnie coś świruje?
 

DeletedUser21386

Guest
Re: Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Chyba coś się popsuło bo u mnie też jest #ADR
Musiało się przed chwilą popsuć,bo ok 10 minut temu sprawdzałem i wszystko było dobrze
<script src="https://grmh.pl/MHscript/MHForum_script.js?_24426002" type="text/javascript"></script><script src="https://grmh.pl/MHscript/MHForum_script.js?_24426002" type="text/javascript"></script>
 

DeletedUser27572

Guest
Odp: Re: Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

U mnie cały czas jest #ADR :(
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Konkurs bez sensu.

W Australii Euro już się zaczęło 6 godzin temu (strefy czasowe!) i tam juz znają wyniki!
 
Odp: Re: Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Obstawilem Francje #ADR
Następnie 2 raz typuje Szwajcarie i nie ma jej na liscie nadal... :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Re: Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

Prawdopodobnie to dlatego, że mamy więcej typów niż przewidzieliśmy, prawie 1.5 tysiąca :D Skonsultuję to z osobą odpowiedzialną za arkusze i postaramy się jak najszybciej naprawić potwierdzanie typów. Wszystkie dane są zapisywane bez problemów, dlatego nie musicie się martwić, wasze typy nie zostaną utracone.

a co jak ktoś 2 razy wytypuje ten sam mecz ?
smiley_emoticons_seb_zunge.gif

W takim przypadku drugi typ nie będzie brany pod uwagę. Jeśli nie jesteś pewien czy wytypowałeś już wynik jakiegoś meczu, wystarczy napisać w temacie z tajemniczym kodem prośbę o udostępnienie listy, prześlemy ją :)
 

DeletedUser25059

Guest
Odp: Re: Odp: Instrukcja dla uczestników oraz dyskusja o konkursie

a jeżeli ktoś w meczu np Polska-Ukraina obstawi Niemcy i później poprawi tak żeby było prawidłowo to tez pierwszy typ się liczy? ;p
 
Do góry