Istros - rozmowy o świecie i nie tylko

Przez takie środowiska patusów co na jeden sygnał zlatują się i wyzywają wszystkich co są po przeciwnej stronie te forum umiera bo nikt normalny poza dzieciakami nie ma ochoty się wyzywać i pisać jakieś sprawy nie związane z gp. Ja chętnie bym podyskutował w cywilizowany sposób o wojnie toczącej się na tym świecie i może spróbuje pierwszy xD.
Jak pisałem wczoraj sojusz bladego mimo, że największy i z mega złotnikami i spora ilością dobrych graczy to jednak brak doświadczenia w prowadzeniu sojuszy robi swoje. Blady olewa swoich graczy na froncie z nami i jedyną jego dobrą rada jest się przenosić palikami w bezpieczne miejsce xD Już nawet nie liczę ile w ostatnich dniach przejmujemy im dziennie miast nawet nie wiem dokładnie ile od wczoraj do dziś ale jest tego dużo i nowe kolony wpływają do nich bez reakcji większych. Ludzie się frustrują i nawet Ci z odznaką założyciela piszą na pw, że sojusz martwy...
Jeden wojownik co jeszcze gra wstawił naszym 2 kolony nocą mieli kupe czasu na obstawienie. To zostało z tych okupacji.View attachment 14541View attachment 14542
A ty już nie pamiętasz jak wyzywałes dziewczyny z ,,kroniki" na którymś właśnie z dc, może znajdę screeny to ci odświeży pamięć turasie.
 
Chłop co pisze,ze forum umiera przez nas. A od 10 lat siedzi na tym forum kłamie i prowokuje.
Turek.
Braveheart
Samiec Alfa
Skoro jesteś taki cukierkowy to czemu musisz pisać juz pod trzecim pseudonimem xd
 
Oczywiscie jak zawsze zlatuja sie patusy z discorda i robi sie syf wiec nie zamierzam tu wracac dlugi czas.
bądź chociaż konsekwentny w swoich postanowieniach, uszami rusz i znikaj już, bajkopisarzu
już ten temat poruszaliśmy, zarówno my jak i ty mamy tyle samo za uszami, różnica polega na tym, że to ty próbujesz zgrywać krystalicznie czystego xd
tak jak mellivia pisała, przypomnij sobie swoje "przeboje" na dc francuskim, ewentualnie wszystkim wpatrzonym w ciebie dziewojom mogę to na priv podesłać, może przestaną nabierać się na twoje białorycerstwo.
 
Na Helio dzida nie grał a jakby grał to też by byl w komnacie, o to nie martw się laska. //ciach//
Ależ Mellivioo, ja się o to nie martwię, bo jest mi to obojętnie. A jestem wręcz, przekonana, że nawet gdyby nie miał odpowiedniej ilości miast to i tak np: przez złom by się na domine dostał. .

Zwróciłam tylko uwagę na fakt, że dzida podał ten świat jako argument, że klan wygrał więcej światów nić Mgd.
Mgd, nie gra bez Samca jak zauważyłam, więc nieobecność Oszczepsa na świecie jednak cos zmienia.
W sumie mógł by dodać jeszcze Dion bo gracze klanu w pewnej części to Lisy a tam też nie grał i jakby grał to by wygrał.

 
bo nikt normalny poza dzieciakami nie ma ochoty się wyzywać i pisać jakieś sprawy nie związane z gp
pisze to typ wypisujacy po nieznanych dotąd jemu graczach, zeby sprawdzic czy moze sie dowiedziec czegos nowego o osobie, z ktora nie ma kontaktu od wielu miesiecy

zrozum to Artur, ze nigdy nie bedzie twoja dyskusja przyjmowana z otwartymi ramionami, wiekszosc czuje wstret do ciebie za twoje klamstwa i mataczenia i pewnie cie to zszokuje, ale sam sobie na to zapracowales
 

Przez takie środowiska patusów co na jeden sygnał zlatują się i wyzywają wszystkich co są po przeciwnej stronie te forum umiera bo nikt normalny poza dzieciakami nie ma ochoty się wyzywać i pisać jakieś sprawy nie związane z gp. Ja chętnie bym podyskutował w cywilizowany sposób o wojnie toczącej się na tym świecie i może spróbuje pierwszy xD.
Jak pisałem wczoraj sojusz bladego mimo, że największy i z mega złotnikami i spora ilością dobrych graczy to jednak brak doświadczenia w prowadzeniu sojuszy robi swoje. Blady olewa swoich graczy na froncie z nami i jedyną jego dobrą rada jest się przenosić palikami w bezpieczne miejsce xD Już nawet nie liczę ile w ostatnich dniach przejmujemy im dziennie miast nawet nie wiem dokładnie ile od wczoraj do dziś ale jest tego dużo i nowe kolony wpływają do nich bez reakcji większych. Ludzie się frustrują i nawet Ci z odznaką założyciela piszą na pw, że sojusz martwy...
Jeden wojownik co jeszcze gra wstawił naszym 2 kolony nocą mieli kupe czasu na obstawienie. To zostało z tych okupacji.View attachment 14541View attachment 14542
Gratulacje za przejmowanie miast aktywnych złotników :)
To nie jest dyskusja o sytuacji na świecie tylko zwykłe wyśmiewanie się i pokazywanie jakie to MDG jest kozackie
 
Gratuluje Kawoszom udanej fuzji z Pro100wcel. Faktycznie jesteście jak jeden sojusz.
 
Ostatnia edycja:
Kto sie ..... urodził kanarkiem nie zdechnie :D tyle na temat ich fuzji.. Te kawosze to są dopiero... xD ale zobaczymy pożyjemy :p
Chociaż teraz macie taki plus że sie wam za plecami nie poukładają i nie zaczną na was lecieć.... jak to mają w zwyczaju :p
 
Ostatnia edycja:
Kto sie ..... urodził kanarkiem nie zdechnie :D tyle na temat ich fuzji.. Te kawosze to są dopiero... xD ale zobaczymy pożyjemy :p
Chociaż teraz macie taki plus że sie wam za plecami nie poukładają i nie zaczną na was lecieć.... jak to mają w zwyczaju :p
Coś Ci się chyba pomyliło xd To jaskiniowcy mają zwyczaj palikować plecy ..... U kawoszy takiej taktyki nie spotkałam
 
Przez takie środowiska patusów co na jeden sygnał zlatują się i wyzywają wszystkich co są po przeciwnej stronie te forum umiera bo nikt normalny poza dzieciakami nie ma ochoty się wyzywać i pisać jakieś sprawy nie związane z gp. Ja chętnie bym podyskutował w cywilizowany sposób o wojnie toczącej się na tym świecie i może spróbuje pierwszy xD.
Jak pisałem wczoraj sojusz bladego mimo, że największy i z mega złotnikami i spora ilością dobrych graczy to jednak brak doświadczenia w prowadzeniu sojuszy robi swoje. Blady olewa swoich graczy na froncie z nami i jedyną jego dobrą rada jest się przenosić palikami w bezpieczne miejsce xD Już nawet nie liczę ile w ostatnich dniach przejmujemy im dziennie miast nawet nie wiem dokładnie ile od wczoraj do dziś ale jest tego dużo i nowe kolony wpływają do nich bez reakcji większych. Ludzie się frustrują i nawet Ci z odznaką założyciela piszą na pw, że sojusz martwy...
Jeden wojownik co jeszcze gra wstawił naszym 2 kolony nocą mieli kupe czasu na obstawienie. To zostało z tych okupacji.View attachment 14541View attachment 14542
bambiki wyjasnione
 
Do góry